Fotograf ślubny Radom

Kolumna Park Ola & Wojtek

Kolumna Park w Dobroniu – Ola & Wojtek

Kolumna Park w Dobroniu to genialne miejsce na przyjęcie weselne ale zanim opowiem Wam o tym roztańczonym miejscu, pragnę napisać o Oli i Wojtku. Ich piękny feeling i prezenty dla gości, które zrobiły ogromne wrażenie. Wyobraźcie sobie, że O&W przygotowali dla swoich gości weselnych piękne podarunki, niby nic nowego ale jednak…  Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że w dniu ślubu otrzymaliście list od zakochanych? Nie? Ola i Wojtek przygotowali i napisali odręcznie listy dla każdego obecnego gościa na przyjęciu weselnym! Każdy inny, każdy od serducha… Przepiękne!

Listy, piękna celebracja i Kolumna Park

Listy to był motyw przewodni tego dnia, jeden z najpiękniejszych motywów jaki można sobie wyobrazić. Listu nie mogło zabraknąć również w trakcie przygotowań Wojtka. Ola przygotowała go specjalnie dla niego i trakcie letniego dnia w otoczeniu drzew i zieleni został odczytany. Tak samo było w przypadku Oli, która tuż przed samym first lookiem przeczytała z uśmiechem na twarzy to co napisał jej Wojtek. Czas first looka- piękne spotkanie w lesie, a później jeszcze piękniejsze błogosławieństwo, w trakcie którego nie jedna osoba miała szklane oczka. Przeszedł czas na celebrację w klimatycznym Kościele, a tuż po tym zabawa do białego rana w Kolumnie Park.

Ślub w drewnianym Kościółku w Dobroniu

Klimat tego miejsca jest niesamowity! Detale, drewno i ta drewniana podłoga, która przy każdym możliwym kroku dawała o sobie znać po całej długości drogi. Widok Oli wchodzącej do Kościoła wraz z dumnie prowadzącym tatą pośród młodych harcerzy był niesamowity. Szczere spojrzenia i jeszcze piękniejsze naturalne uśmiechy zwiastował piękne deklaracje… W trakcie celebracji również nie mogło zabraknąć przesłania w postaci listów! Zakochani odczytali wspólnie tuż przed najważniejszymi deklaracjami życia. Piękne spojrzenia, radosny pocałunek, gromkie brawa i mnóstwo łez wzruszenia… Celebracji przyszedł kres, wystrzał z konfetti, mnóstwo genialnych życzeń i czas na przyjęcie weselne świetnym miejscu jakim jest Kolumna Park.

Kolumna Park wesele, balety i pokaz tańca przez Mistrzów Świata!

Rozpoczęcie przyjęcia weselnego w Kolumnie Park było genialne i piękne! Polonez otwierający balety do białego rana, przemówienia w stylu slow wedding i…. Listy, które otrzymał każdy gość, mnóstwo wzruszeń, ogromna dawka szoku na twarzach gości i promienistych uśmiechów zakochanych.  Pierwszy taniec rozpoczął huczne przyjęcie i nastał moment upragnionej zabawy do białego rana. W morzu atrakcji pojawili się mistrzowie świata juniorów w tańcach Latynoamerykańskich- genialny spektakl umiejętności i czucia tańca, zrobiło to na mnie przeogromne wrażenie! Jednym z ostatnich akcentów, który miałem przyjemność sfotografować były zimne ognie i taniec ze świecami… Niesamowicie romantyczne chwile…

Niesamowity dzień, genialnie miejsce- Kolumna Park w Dobroniu oraz motyw przewodni … Listy

Wrócę raz jeszcze do motywu przewodniego jakim były listy. Świetny motyw, okrutnie czasochłonny ale wart poświęcenia każdej minuty na stworzenie spersonalizowanego listu dla każdego uczestnika przyjęcia weselnego. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, a jestem osobą, która z listami w dniu ślubu ma bardzo często styczność. Uwielbiam oczy wpatrzone w kartę papieru, które szklą się po przeczytaniu kilku zdań, a uśmiech pojawiający się w trakcie jest magnezem dla aparatu. Po prostu uwielbiam i wiem, że dzień Oli i Wojtka będzie wspominany przeze mnie bardzo często, tym bardziej, że przyjęcie weselne odbywało się w jednym z moich ulubionych miejsc- Kolumna Park.

Dziękuję za zaufanie! Motyw listów rządzi!

Kochani… Troszkę czasu już minęło, ale często wracam do Waszej uroczystości.  Świetnie bawiłem się w dniu Waszego ślub, bije od Was mnóstwo szczęścia i tego Wam życzę! Szczęścia, uśmiechów, niech każdy nowy dzień będzie dla Was nową, piękną przygodą! Już Ci Olu kiedyś pisałem, że wszystkim zakochańcom mówię o motywie z listami na Waszym ślubie i za każdym razem jest taka sama reakcja… WOW. Do zobaczenia!

przygotowania do wesela w kolumna park garnitur slubny detale slubne detale slubne przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu otaczajaca natura przygotowania do slubu suknia slubna przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu datale w trakcie przygotowan do slubu przygotowania do slubu przygotowania do slubu first look przed slubem first look przed slubem first look przed slubem first look przed slubem first look przed slubem first look przed slubem brama weselna brama weselna przed przyjecie weselnym w kolumna park blogoslawienstwo kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele przyjecie weselne w kolumna park kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele kolumna parka wesele przyjecie weselne kolumna park przyjecie weselne kolumna park kolumna parka wesele kolumna parka wesele

Jeśli podobała Wam się  historia Oli i Wojtka w Kolumnie Park, to zapraszam na przyjęcie weselne w Stodole
 oraz na ślub w plenerze w Łodzi Eweliny i Norberta. Sprawdź inne  historie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *