Warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości

Kwiecień 2023 Warszawa

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ KREOWANIE RZECZYWISTOŚCI

Serdecznie zapraszam na autorskie warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości., które odbędą się w kwietniu 2023 roku w Warszawie. Pokażę Wam całą drogę przygody z zakochanymi… Od mailngu z klientami poprzez sesje narzeczeńską, która wraz z historią z dnia ślubu tworzy spójną całość aż po sesje w plenerze i finalny produkt.
Dzień ślubu to dzień szczególny, stres ogromny, a emocje niesamowite- to właśnie one będą wytycznymi dnia ślubu! Omówimy czas przygotowań i Celebrację, momenty “must have” i czy te sytuacje muszą być schematyczne.
Porozmawiamy o sprzęcie - tani strobing czyli idealny sprzęt do błyskania, inspiracjach i kreatywności.
Lwią część warsztatów fotografii ślubnej będzie stanowiło światło. Przedstawię Wam kilka szkół kreacji światłem- schematy rozstawienia światła na różnych salach w różnych warunkach- kiedy warto odpuścić, a kiedy możemy stworzyć swój świat…. Omówienie i pokazanie w praktyce "złotej zasady", która pozwoli Wam osiągnąć idealny efekt na każdej sali weselnej!
Podczas trzeciego panelu porozmawiamy tym czym promujemy się najczęściej- sesją plenerową, poruszę temat naturalnego pozowania- detale, które czynią cuda, feeling między mną a zakochanymi, szukania inspiracji, kreatywności i wykorzystanie ptasiej perspektywy.

Najważniejsze…. Dla kogo jest kurs fotografii ślubnej "Kreowanie Rzeczywistości"? Zdecydowanie dla wszystkich! Omówienie dnia ślubu, wraz z kreacją światłem, kończąc na sesji plenerowej- będzie wytłumaczone w sposób przystępny dla wszystkich!

K

ŚWIATŁO !

Najważniejszą częścią warsztatów fotografii ślubnej będzie stanowiło światło !!! To niesamowicie ważna część składowej fotografii, panując nad światłem jesteśmy w stanie pokazać własną interpretację danego zdarzenia. Kreowanie w fotografii ślubnej jest czymś niesamowicie ważnym dlatego w trakcie kursu fotografii ślubnej przedstawię Wam kilka szkół strobingu, dzięki temu wybierzecie swoją własną drogę . Opowiem Wam o plusach i minusach błyskania, kiedy warto odpuścić, a kiedy nie. Poruszę temat lamp błyskowych, modyfikatorów, trików które uatrakcyjniają fotografię. Ważnym tematem będzie różnorodność sal, w których pracujemy – przedstawię różne schematy rozstawienia lamp. Czy mniej znaczy więcej ? Kiedy warto modelować 4 lampami, a kiedy warto użyć tylko jedną. Opiszę złote zasady strobingu, które ułatwią Wam panowanie nad warunkami zastanymi i kreacją światłem na każdej sali, bez znaczenie czy to będzie stodoła, czy jasna sala z błyszczącymi płytkami.

K

SESJA

Najważniejsze….. Emocje, jak wyciągać z zakochanych to co najbardziej uwielbiamy! W trakcie warsztatów fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości opowiem Wam o mojej pracy z parą- "pozowanie naturalne" czyli detale, które czynią cuda! Feeling między mną, a zakochanymi czy jak spowodować żeby chciało im się tak samo jak przed ślubem. Gdzie szukać inspiracji i jak wyróżnić się na rynku. Kreowanie światłem w trakcie sesji i ptasi look jako doskonałe uzupełnienie historii. Poruszymy temat sesji za granicą! Jak i o czym rozmawiać z zakochanymi, logistyka za granicą, loty i wszystko co związane z wymarzonymi sesjami.

A

AMA – ASK ME ANYTHING

Panel dyskusyjny! Porozmawiamy o tym co nie znalazło się wcześniej - obróbka, workflow, oferta, marketing/reklama. Bez tajemnic!

Kilka przydatnych informacji o warsztatach fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości

  1. Po warsztatach nie zostaniecie sami z wiedzą… W trakcie każdej edycji powstaje grupa warsztatowa na facebook’u, w której wymieniamy się wiedzą warsztatową jak i wspieramy w trakcie wdrażania aspektów świetlnych i rozwiązujemy problemy z nimi związane i nie tylko. Również otrzymasz zaproszenie do grupy Kreatorzy Światłem- grupa która zrzesza uczestników wszystkich edycji! 🙂
  2. Przygotowane są liczne zniżki od wystawców glareone, nphoto, albumy bodzioch,  cyfrowe.pl, picnook inne – dzięki którym warsztaty zwrócą Ci się z nawiązką– także warto! 🙂
  3. Po warsztatach otrzymacie certyfikat ukończenia warsztatów fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości.
  4. W trakcie warsztatów przewidziany serwis kawowy i obiad.
  5. Wystawiamy rachunki.
  6. W cenie warsztatów przewidziany duży kop motywacyjny ! 🙂
K

KRZYSZTOF K. MEMORIES

Cześć nazywam się Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam… Tworzę historię moim apatarem.

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem tuż po swoich zaręczynach, pierwsza myśl? Chciałbym fotografować szczęśliwych ludzi, uwieczniać najważniejsze, najpiękniejsze momenty w ich życiu, zatrzymywać emocje w kadrach, robić coś, co zostanie zapamiętane i do czego zawsze będą wracali.
Od początku upodobałem sobie kreacje światłem, zawsze chciałem wyróżniać się na tle branży, chciałem żeby moja fotografia była moja! Zaowocowało to niesamowicie! Z czasem moje zdjęcia zostały zauważone na scenie fotografii ślubnej w kraju i na całym świecie. W 2018 roku osiągnąłem największy sukces na scenie fotografii ślubnej jakim było zwycięstwo w MYWED Award w kategorii “Światło w nocy”. W 2017 roku w tym samym konkursie zająłem 3 miejsce w kategorii “coraz wyżej i wyżej”, a także jestem sześciokrotnym finalistą w Internationa Wedding Photographer Of The Year 2017, 2018, 2019 oraz 2020. Jako drugi Polak otrzymałem tytuł Artist of the Month LOOKSLIKEFILM . Moje prace również zostały nagrodzone za oceanem, gdzie aż 14 moich zdjęć zostało nagrodzonych w SLR Lounge, a 5 z nich otrzymało najwyższą rangę Apex Awards, w tym jedno zostało najwyżej ocenione w historii SLR. W 2020 roku społeczność PROWED uplasowała mnie na 14 miejscu w rankingu Top Wedding Photographer Of The Year 2019, rok później w tym samym rankingu uplasowałem się na 6 miejscu . 2020-21 to lata kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej, 5 krotnie zajmowałem miejsce na podium w konkursie WPE oraz 3 krotnie plasowałem się na podium w najsilniej obsadzonym dronowym konkursie na świecie Siena Award. Wszystkie te wyróżnienia poskutkowały zaproszeniem m.in. do telewizji śniadaniowej, w której podejmowany był temat “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”, a także artykułami i wywiadami m.in w lookslikefilm.com, slrlounge.com, yourockphotographers czy najpopularniejszym serwisem fotograficznym w Polsce fotoblogia.pl. W 2019 roku zasiadałem w jury w międzynarodowym konkursie fotograficznym International Golden Heart Awards.

warsztaty fotografii slubnej

warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości

K
K

KOSZT WARSZTATÓW 1500 zł

Warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości odbędą się w kwietniu 2023 roku w Warszawie. Jeśli chcesz otrzymać informacje przed oficjalnym startem zapisów, zostaw wiadomość  poprzez formularz kontaktowy. Odezwę się do Ciebie w momencie dopięcia wszystkich szczegółów. Miejsca na warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości rozchodzą się w kilkadziesiąt godzin, także zostaw ślad po sobie.
Do zobaczenia!

Decorative Image
I

Indywidualne warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości

Jeśli chcesz wsiąść udział w spersonalizowanych dla Ciebie warsztatach fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości, daj znać! Poruszymy zagadnienia z grupowych edycji ale również zostaną przygotowane tematy specjalnie dla Ciebie. Koszt spotkania indywidualnego rozpoczyna się od 1500 zł.

K
W

Warsztaty fotografii ślubnej - Rekomendacje

Kazdemu polecam warsztaty u Krzyska. W fajny sposób pokazal jaki ma na siebie pomysl, do czego dąży, i co go inspiruje. Pokazal w jaki sposob rozmawia z klientami, jak wybrnac z trudnych sytuacji przed slubem / w dniu zlecenia. Omowienie roznych szkol strobingu bylo bardzo ciekawe i inspirujące (to slowo najbardziej podsumowuje te warsztaty). Sadze ze kazdy znajdzie cos dla siebie / wpadnie na pomysl co mozna u siebie poprawic. Krzysiek jest swietnym gosciem, ktory odpowie na kazde pytanie w mozliwie wyczerpujący sposób. Jego osiagniecia mówią same za siebie – to ktos u kogo na warsztatach po prostu trzeba byc

Agnieszka Gofron

Warsztaty z Krzyśkiem uważam za kopalnie wiedzy, człowiek który potrafi podzielić się doświadczeniem i tipami fotograficznymi, człowiek geniusz! Doradzi, pomoże, podpowie, zaciekawi, rozbudzi kreatywność. Jeżeli szukacie warsztatów, które pomogą Wam ruszyć z miejsca, zainspirować się i wzbogacić fotograficzne myślenie to trafiliście idealnie. Na niektóre rozwiązania przez niego podpowiedziane nie wpadłabym nawet zasięgając inspiracji z internetu, to trzeba usłyszeć i zarazić się jego podejściem do fotografia ślubnej. Nie pożałujecie, ale musicie nastawić się na sporą dawkę wiedzy, którą ja – kilka miesięcy po warsztatach przyswajam i praktykuję. Krzysiek dziękuje jeszcze raz, a Wam z całego serca polecam!

Daria Klimczuk

Serdecznie polecam warsztaty z Krzyśkiem:)
Aaaale… zacznę od początku ! Jako osoba która w błyskaniu ma już doświadczenie nie spodziewałam się, że dowiem się tylu nowych rzeczy ! Poznałam wiele szczegółów , które na pewno wykorzystam i wiem że pozwolą mi pójść o krok dalej z moimi umiejętnościami ?. Oprócz tego odkryłam jak fajnie i bez spiny wyciągać z klientów emocje , dowiedziałam się jak to robić naturalnie po to aby stworzyć momenty które na pewno zapamiętają na całe życie:) To dopiero wiedza! Z warsztatów jestem mega zadowolona jak i z kontaktu z Krzyśkiem, który jest przesympatyczną osobą i wyczerpująco odpowiada na nasze pytania ? Także śmiało mogę powiedzieć że polecam na 100 % i już czekam na rozpoczęcie sezonu żeby wykorzystać wiedzę z warsztatów

Klaudia Amanowicz – wgrudniupopoludniu.com

Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem, mnóstwo wiedzy, inspiracji, było tak jak lubię: konkretnie i merytorycznie, a przy okazji w bardzo luźniej atmosferze. Poruszając tematy reklamy na facebooku zdradziłeś nawet więcej niż się spodziewałem. Wiem, że dzięki Tobie w przyszłym sezonie będę zdecydowanie lepszy i niewątpliwie były to dobrze wydane pieniądze. Zdążyłem już nawet przeszkolić żonę i to o czym mówiłeś na tyle dobrze zostało w głowie, że znałem odpowiedź na jej wątpliwości i pytania.

Krzysztof Piórkowski – refleksyjni.pl

Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Krzysztofa, które odbyły się w listopadzie. Po spotkaniu wróciłam z ogromnym zasobem wiedzy oraz chęcią do działania. Uważam, że to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Na warsztatach materiał przekazywany był jasno i na temat z ogromną dawką humoru ?. Treści były omawiane szczegółowo. Krzysztof odpowiada cierpliwie na nasze pytania. Dostaliśmy dużo wskazówek oraz rad jak sobie radzić w określonych sytuacjach. Dla mnie te warsztaty były rewelacyjne! Krzysztof jest tak pozytywną osobą, dzięki jego podejściu i poczuciu humoru to nie były tylko suche treści, a rewelacyjnie spotkanie. Polecam warsztaty u Krzysztofa!

Katarzyna Gandziarowska

Czy zadowolony? Oczywiście! ale tego się spodziewałem po tych warsztatach, przypadkiem ich nie wybrałem ? Dowiedziałem się wszystkiego, czego chciałem. Tego jak działasz, w jaki sposób uzyskujesz określone efekty. Jestem na etapie poszukiwania własnego stylu i chciałbym się wyróżniać na rynku, a Ty pokazujesz, że się da. Myślę, że oprócz konkretnej wiedzy pokazałeś, że liczy się kreatywność i pomysł na siebie. Na pewno spróbuję z twojej szkoły strobingu, pomysłów na urozmaicenie reportażu, wydobywania emocji z ludzi. Budowanie swojego stylu chciałbym oprzeć na zasięganiu od innych fotografów tego co mi odpowiada i stosowania w swoim warsztacie w mniej lub bardziej zmienionej formie.

Sebastian Cholewa

Na warsztaty Krzysia trafiłem, by coś zmienić w swoim podejściu do fotografii. Motywacyjny kop, pokazanie,co robię źle było dla mnie kluczowe. Chciałem otrzymać wskazówki z tymi problemami, z którymi się borykam podczas reportażu. Krzysiek pokazał mi, jak można myśleć inaczej, jak współpracować z parą podczas sesji. Po prostu jak można chcieć, by się chciało chcieć.
Komentarz piszę prawie dwa tygodnie po spotkaniu, ponieważ tyle wiedzy wymagało przetrawienia na spokojnie. Po warsztatach czuję, że mogę bardziej i więcej. Teraz wszystko w moich rękach. Do dzieła!

Łukasz Dyłka

Były to Moje 2 warsztaty w życiu i oczywiście jak dla mnie Twoje Warsztaty wygrywają pod względem przekazanej wiedzy, pomysłów, różnych rozwiązań, warsztaty spełniły w 100 % moje oczekiwania i otworzyły oczy na nowe cele do osiągnięcia.
Łukasz Dyguś

Jesli tak jak ja nie wierzysz w swoje umiejetnosci, zdobądź się na odwagę i idz na warszaty do Krzyśka. Nikt nie jest lepszy a tym bardziej gorszy. Wyjdziesz z świadomością że każdy jakoś zaczynał, co wiecej zobaczysz jak zaczynał! Mega dużo pozytywnej energii! Jeszcze wiecej konkretniej wiedzy.

Marta Fit-Karpińska

Warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie rzeczywistości || Kurs fotografii ślubnej dla wszystkich

ZAMKNIJ