Indywidualne Warsztaty Fotografii Ślubnej

Kreowanie Rzeczywistości

To kompletnie indywidualne podejście dla twoich fotograficznych potrzeb. Jeśli niekoniecznie czujesz się dobrze w grupie, chciałbyś porozmawiać o fotografii i żebym skupił się na Twojej fotografii, to spotkanie będzie idealne dla Ciebie.

Przedyskutujemy wspólnie cały dzień zakochanych, omówimy Twoje prace, Twoje podejście i wspólnie znajdziemy odpowiednią drogę fotografowania zakochanych.

Idea warsztatów grupowych jest rozmawianie ”łopatologicznie” o kreacji światłem, tak samo będzie w trakcie naszego spotkania. Aspekt światła w fotografii ślubnej jest niesamowicie ważny. Dzięki umiejętnej kreacji jesteśmy w stanie świadomie stworzyć piękniejszą wizualnie historię w świecie zakochanych. Omówimy szkoły strobingu, set upy oświetleniowe na różnych salach, nie ważne czy będą to sale industrialne, pałacowe, stodoły czy plenerowe. Światło będzie spójne na każdej z nich. Omówimy Twoje błyskanie, wspólnie znajdziemy przyczynę niezadowalających efektów i finalnie wdrożymy poprawki.

Indywidualne warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości na historii zakochanych oraz kreacji światłem nie kończą się. Poruszymy temat sesji narzeczeńskich oraz sesji ślubnych. Wezmę pod lupę Twoje portfolio i przeanalizujemy je wspólnie. Poruszymy temat naturalnego pozowania oraz tworzenia narracji sesji. Zarówno kreatywność jak i sesje zagraniczne nie będą tematem tabu.

Ostatnią częścią warsztatów indywidualnych będzie panel dyskusyjny, w którym poruszymy aspekty o których nie rozmawialiśmy w trakcie całego dnia warsztatowego. Od presetów, które używam, po formę reklamy, którą stosuję.

W trakcie warsztatów indywidualnych fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości skupimy się absolutnie w 100% na Twojej fotografii. Odpowiem na nurtujące Cię pytania, postaram się otworzyć oczy na światło, zmienimy podejście na lepsze, a świadomość fotograficzna stanie na zdecydowanie wyższym poziomie.

Do zobaczenia!

Dla kogo Warsztaty indywidualne fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości

Absolutnie dla każdego! Bez względu czy jesteś na początku swojej przygody z fotografią ślubną czy jesteś już w branży wiele sezonów. Ogromnym atutem spotkania 1:1 jest dostosowanie poziomu do Twojej wiedzy i Twoich potrzeb. Poruszymy tematy, które najbardziej Cię interesują i na których najbardziej Ci zależy. Indywidualne warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości mają być genialną przygodą z mnóstwem treści, które wdrożysz w swoim działaniu.

Czego możesz spodziewać się na warsztatach indywidualnych fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości?

  • Intensywnego dnia z indywidualnie ustalonym planem zajęć
  • Teoretycznej wiedzy i praktycznych wskazówek
  • Konspekt w postaci PDF z warsztatów grupowych,
  • Otrzymasz zniżki od partnerów: infoto.pl, Canon, Glareone, Picnook, photonesto, cyfrowe.pl i inne
  • Kawa, herbata, ciacha, obiad
  • Certyfikat ukończenia warsztatów indywidualnych Kreowanie Rzeczywistości
  • Zaproszenie do grupy Warsztatowej Kreatorzy Światłem, która zrzesza członków wszystkich edycji warsztatów

Czy po warsztatach indywidualnych zostaniesz z wiedzą sam?

Oczywiście, że nie! Po indywidualnym kursie fotografii ślubnej masz możliwość spotkania się ze mną online. Otrzymasz voucher na dwie konsultacje online trwające po 1h. Voucher możesz wykorzystać przez 12 miesięcy od naszego spotkania.

Otrzymasz również zaproszenie do grupy warsztatowej Kreatorzy Światłem. Grupa ta skupia uczestników warsztatów grupowych i indywidualnych Kreowanie Rzeczywistości. Rozmawiamy tam o fotografii ślubnej, kreacji światłem, wymieniamy się doświadczeniami. Niezwykle aktywna społeczność!

Zapisy na warsztaty indywidualne oraz konsultacje online

Warsztaty Indywidualne

4000 zł

Indywidualne warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości to intensywny dzień (8-9 godzin) z indywidualnie ustalonym planem zajęć.

Mnóstwo wiedzy teoretycznej oraz praktycznych wskazówek.

Omówimy Twoje zdjęcia, wspólnie znajdziemy odpowiednią drogę fotografowania zakochanych jak i kreacji światłem.

Indywidualne warsztaty fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości odbywają się w Bełchatowie.

Konsultacje Online

600 zł/h

Chcesz spotkać się ze mną tylko online? Oczywiście jest taka możliwość! Tak jak w przypadku spotkania 1:1, również na konsultacji online program jest indywidualnie dobrany dla Ciebie.

Przed spotkaniem przeprowadzam z Tobą wywiad i wspólnie ustalimy program konsultacji jak i czas trwania. Możesz zdecydować się na program z grupowych warsztatów fotografii ślubnej Kreowanie Rzeczywistości, który znajdujesz tu

Webp.net gifmaker 2 Warsztaty Indywidualne

Zainteresowany/na?

Zapraszam na indywidualne warsztaty lub konsultację online. Wypełnij poniższy formularz, aby rozpocząć genialną przygodę z mnóstwem treści i wskazówek, które wdrożysz w swoim działaniu od razu!

Imię i nazwisko(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.