slub i wesele

Ślub i wesele

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie, jeden z najważniejszych dni dwojga zakochanych osób. Dzień, który jest niesamowicie bogaty w emocje, gesty czy sytuacje. Deklaracje miłości to najpiękniejsze i najważniejsze słowa skierowane do drugiego człowieka.

Bez wątpienia celebracja własnego ślubu jest jednym z tych dni, które najczęściej wspominamy i do którego najczęściej wracamy… 
 I tutaj zaczyna się moja rola. Rola fotografa ślubnego, który uwielbia obserwować zakochanych w dniu ślubu. Uwieczniać i zachowywać momenty, być przy Was, a zarazem być niezauważalnym.


 Tworzenie historii zakochanych ze ślubu i wesela jest niesamowicie odpowiedzialne. W końcu uwieczniam tak ważny dzień, do którego tak jak wspomniałem wyżej… Często wraca się myślami czy oglądając zdjęcia . Ogromnie zależy  mi abyście mogli za 10, 15, 20 lat otworzyć swój album ślubny i przypomnieć sobie ten fascynujący dzień. Przeglądać zdjęcia, które zachwycają i są ponadczasowe…


 Staram się ubierać historię z dnia ślubu i wesela tak aby zdjęcia nigdy nie zastarzały się, abyście mogli do nich wracać w każdym momencie swojego życia. Aby to co oglądacie było kompletnie naturalne i uchwycone w najlepszy możliwy sposób.

Fotografia ślubu i wesela to skupienie się na uchwyceniu emocji, wyjątkowych i niepowtarzalnych momentów oraz piękna uroczystości. Fotografia ślubna to nie tylko sztuka uchwycenia piękna, ale również umiejętność współpracy z Wami, planowania oraz odpowiedniego wykorzystania światła i otoczenia, aby uzyskać najlepszy efekt.

Moja oferta na ślub i wesele

Moja oferta na ślub i wesele jest bardzo elastyczna. Opowiem Wam jak wygląda najpopularniejszy wybór zakochanych. W dniu ślubu i wesela towarzyszę Wam maksymalnie 12 godzin. Dzięki temu mogę bez presji opowiedzieć fotografiami Wasze przygotowania przed najważniejszymi deklaracjami. Bez znaczenia czy decydujecie się przygotować w dwóch różnych miejscach, a może zamierzacie rozpocząć Wasz dzień np. w miejscu przyjęcia weselnego czy w pobliskim hotelu. Czas ten pozwala mi na elastyczne podejście.

Następnie towarzyszę Wam w trakcie celebracji Waszego ślubu. Czy jest to ślub Kościelny, ślub humanistyczny, a może plenerowy w miejscu wesela- jestem zawsze blisko Was.

Po przygotowaniach ślubnych, a także celebracji ślubu przychodzi czas na przyjęcie weselne. W trakcie imprezy weselnej dzieje się równie wiele! Ogromna ilość serdecznych życzeń, rozmów, tańców, a także wiele innych atrakcji, które tworzą Waszą historię ślubną.
Jeśli pogoda i czas pozwolą, staram się zabrać Was na krótką sesję ślubną. Idealnie jest gdy mamy piękną złotą godzinę czyli czas w okolicy zachodu słońca. Kończę opowiadać fotografiami Wasz dzień najpóźniej o północy.

Wasza historia z dnia ślubu i wesela urozmaicona jest o fotografowanie z lotu ptaka. Jeśli jest taka możliwość i warunki na to pozwalają, wykorzystuję drona do uchwycenia wielu ciekawych sytuacji np. zdjęcie grupowe, pierwszy taniec, celebracja ślubu czy tańce, które odbywają się pod gołym niebem.

Oferta na ślub i wesele – co otrzymacie

Otrzymacie piękną historię zdjęciową z dnia Waszego ślubu w dwóch postaciach.

  • Galerii online, którą możecie wysyłać rodzinie, przyjaciołom i znajomym.
  • W formie cyfrowej nagranej na pendrive.
  • Dodatkowo możecie zdecydować się na personalizowany fotoalbum, czy pakiet wysokiej jakości odbitek.

Indywidualne podejście

Przedstawiona oferta fotografii ślubnej jest najpopularniejszą formą, na którą decydują się zakochani. Można ją indywidualnie modyfikować czy rozszerzyć np. o zabawę z poprawin przyjęcia weselnego, dodatkowe fotoalbumy czy o sesję ślubną innego dnia niż dzień ślubu, a także sesje narzeczeńską. Jest to Wasza historia, a ja chciałbym ją opowiedzieć fotografiami najlepiej jak potrafię i stworzyć ofertę, która będzie idealnie dopasowana dla Was.

Ślub i wesele koszt – Historia zdjęciowa Waszego dnia / reportaż ślubny

Na finalny koszt historii zdjęciowej z dnia Waszego ślubu ma wpływ wiele czynników np. termin, miejsce czy dodatki.
Poniżej przybliżony koszt historii ślubnej.
Fotografowanie Waszego dnia – przygotowania do najważniejszych deklaracji, celebracja ślubu, krótka sesja w plenerze oraz przyjęcie weselne do godziny 24 zaczyna się od 6500 zł.
Możecie zdecydować się sesje ślubną innego dnia czy poprawiny wesela, a także na albumy.
Istnieje możliwość realizacji krótszej historii zdjęciowej.
Napiszcie do mnie, opowiedzcie jak ma wyglądać Wasz dzień, wspólnie wybierzemy optymalną ofertę na zbudowanie Waszej historii ślubnej.

Wasz dzień niech będzie tym wyjątkowym – ślubne porady

  • Być sobą, naturalność jest ponadczasowa! Tak wiem- łatwo powiedzieć. Kochani, wszyscy goście są dla Was, każdy chce celebrować Wasz dzień i cieszyć się nim z Wami. Będzie pięknie, a jeśli wyluzujecie się na maxa i w pełni będziecie się cieszyć sobą i wszystkim wokół, Wasza opowieść fotograficzna nabierze zdecydowanie mocy.
  • Nasze relacje – im szybciej przekonacie się, że jestem osobą który kocha swoją pracę na maxa, gościem który bardzo mocno cieszy się Waszym dniem, tym szybciej wyluzujcie, a aparat nie będzie Wam absolutnie przeszkadzał.
  • Chillout dzień przed ślubem… Niesamowicie ważny! Odpocznijcie, wyluzujcie, wyśpijcie się i nabierzcie mocy.  Nie zostawiajcie spraw na ostatnią chwilę.
  • Konsultant ślubny – jeśli nie czujecie na siłach organizować dzień ślubu i wesela, zawsze możecie skorzystać z osób, które specjalizują się w tym i nie musicie decydować się na pełny zakres usługi. Często jedna rozmowa pozwoli zaoszczędzić Wam wiele czasu!
  • Pogoda- pogoda jest zawsze, czasem towarzyszy nam więcej słońca, czasem troszkę mniej. Nie ulegajcie jej presji. Każda pogoda ma swoje plusy i minusy.

Sprawdźcie kilka historii ślubnych

Pałac Mała Wieś wesele międzynarodowe

Pałac Mała Wieś – wesele międzynarodowe

Pałac Mała Wieś wesele międzynarodowe i przepiękny ślub w plenerze z własnymi przysięgami Pałac Mała Wieś wesele międzynarodowe w oranżerii i wyjątkowy ślub w ogrodzie z własnymi przysięgami. Ślub w formie humanistycznej to zawsze wyjątkowa i szczególna forma. Nie ma…

Siedlisko Skrzeszew wesele

Siedlisko Skrzeszew Wesele Oli i Radka

Siedlisko Skrzeszew wesele, ślub iiii Oni Ola i Radek… Dwójka cudownych zakochanych z ogromną dawką energii… Wybitnie ogromną dawką energii! Gdybym mógł jednym zdaniem określić to co moje oczy widziały tego dnia to idealne pasuje to stwierdzenie- wrażliwie, emocjonalnie z…

wesele pod gołym niebem

Wesele pod gołym niebem

Wesele pod gołym niebem – Dwór Mościbrody i wesele w stodole Wesele pod gołym niebem w Polsce? – Tak! To możliwe. Aaaaa może inaczej, hybryda – wesele pod gołym niebem i wesele w stodole? Połączenie idealne prawda? I ja miałem…

wesele w stodole u jojo

Stodoła u Jojo

Stodoła u Jojo – Ślub w plenerze w górach Oli i Patryka Stodoła u Jojo genialnie miejsce na mapie naszego kraju, w miejscu w którym dzieją się niesamowite historie zakochanych… Jakiś czas temu miałem przyjemność fotografować jeden z najpiękniejszych dni…

slub koscielny w plenerze w cicha 23

cicha 23 wesele i ślub w plenerze

Cicha 23 Wesele i Ślub Kościelny w plenerze Justyny i Tomka Cicha 23 wesele – miejsce niesamowite, miejsce które skradło i skradnie jeszcze nie jedno serce… Gdy dodamy do tego jeszcze cudownych ludzi, otrzymujemy gwarancję świetnej zabawy,  cudownych emocji czy genialnego…

Napisz do mnie i opowiedz mi jak ma wyglądać Twój najpiękniejszy dzień

Zapraszam na mój blog, na którym znajdziesz moje sesje zdjęciowej

Dowiedz się więcej o mnie, o moich nagrodach i publikacjach