Nagrody i publikacje

Najlepszy fotograf ślubny | Krzysztof Krawczyk

Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED, w którym znajduję się w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce.

W 2018 roku osiągnąłem największy sukces na scenie fotografii ślubnej jakim było zwycięstwo w MYWED Award w kategorii “Światło w nocy”. Najlepszy fotograf ślubny w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie to wyjątkowe osiągnięcie. W 2017 roku w tym samym konkursie zająłem 3 miejsce w kategorii “coraz wyżej i wyżej”, a także jestem sześciokrotnym finalistą w konkursie Internationa Wedding Photographer Of The Year 2017-2020. (międzynarodowy najlepszy fotograf ślubny roku).

Jako jeden z nielicznych fotografów ślubnych na świecie otrzymałem tytuł Artist of the Month LOOKSLIKEFILM, a także Artist of The Year 2017 oraz Best Wedding Photographer 2018 i 2019. Moje prace zostały nagrodzone za oceanem, gdzie aż 14 moich zdjęć zostało nagrodzonych w SLR Lounge, a 5 z nich otrzymało najwyższą rangę Apex Awards, w tym jedno zostało najwyżej ocenione w historii SLR. W 2019 roku zająłem 3 miejsce w międzynarodowym konkursie International Photographers Awards w kategorii „Wedding Composite”

Rok 2020 rozpoczął się niesamowicie! Moje zdjęcie zwyciężyło w konkursie PROWED Award w kategorii „From Above”, w konkursie WPE Awards po raz pierwszy zwyciężyłem w kategorii „Aerial/drone”, kilka miesięcy później ponownie moje zdjęcia znalazło się na podium, tym razem na 3 stopniu w tej samej kategorii, w finałowym konkursie tej organizacji dwukrotnie moje zdjęcia znajdowały się na 3 stopniu podium. We wrześniu 2020 roku zostały ogłoszone wyniki najbardziej prestiżowego konkursu „dronowego” na świecie- Drone Awards 2020, w kategorii „Wedding” zająłem 2 miejsce, bez wątpienia jest to mój jeden z największych sukcesów.

Rok 2021 to pasmo kolejnych sukcesów, ponownie zwyciężyłem w konkursie PROWED Award w kategorii Wedding Party oraz zająłem 2 miejsce w kategorii From Above. W konkurs WPE Awards zwyciężyłem w kategorii Bridal Party. W najbardziej prestiżowym konkursie dronowym na świecie Drone Awards, powtórzyłem sukces z roku ubiegłego i 2 moje zdjęcia zajęły 3 miejsce w kategorii wedding.

W grudniu prosto z Włoch dotarła do mnie niesamowita wiadomość, wyniki finałowej edycji konkursu WPI Awards 5 moich zdjęć zostało wyróżnione w tym 2 zwyciężyły w kategoriach Portriati Composite oraz Brital Party, a kolejne 2 zdjęcia uplasowały się na 2 stopniu podium w kategoriach Bride Alone oraz Creative Wedding. W listopadzie 2021 roku otrzymałem wiadomość o nominacji do 30 Rising Stars of Wedding Photography in 2021 amerykańskiego magazynu Rangefinder.

Na początku 2022 roku, LOOKSLIKEFILM uhonorował mnie tytułem Artist of the Year 2021, moja praca znalazła się wśród 55 najlepszych 2021 roku. W maju otrzymałem informacje prosto z Paryża, gdzie została rozstrzygnięta pierwsza edycja WPE Awards, w której zająłem 1 miejsce w kategorii Drone oraz 2 miejsce w kategorii Groom Alone. We wrześniu osiągnąłem jeden z największych sukcesów- zwycięstwo w najważniejszym konkursie dronowym na świecie- Drone Award w kategorii Wedding, dzięki temu osiągnięciu zostałem zaproszony do Sieny do Teatro dei Rinnovati, w której odebrałem nagrodę. W październiku zostały ogłoszone wyniki drugiej edycji WPE, w której aż 7 moich prac zostały wyróżnione.

Rok 2023 rozpoczął się niesamowicie. W finałowej edycji konkursu WPE Awards aż 9 moich prac zostało wyróżnionych, jedno z nich wygrało w kategorii Drone oraz stanąłem na najniższym stopniu podium w kategorii Bridal Party. Konkurs WPE zrzesza ponad 10 tys. fotografów ze 168 krajów. Na początku roku został ogłoszony ranking, w którym znajduję się 39 miejscu wśród najlepszych fotografów na świecie społeczności fotograficznej WPE. W konkursie International Wedding Photographer of the Year 2022 (najlepszy fotograf ślubny na świecie 2022) po raz kolejny zostałem finalistą, tym razem w kategorii Epic Location oraz LIT. W maju brytyjski magazyn LuxLife przyznał mi tytuł Most Artistic Wedding Photographer 2023.

Fotograf Slubny Sesja za granica 00020 Nagrody i publikacje

Wyjątkowa i ponadczasowa fotografia ślubna

W roku 2020 uplasowałem się na 14 miejscu w rankingu 25 najlepszych fotografów ślubnych na Świecie – TOP WEDDING PHOTOGRAPHERS OF THE YEAR 2019 PROWED

Ta sama organizacja w roku 2021 w tym samym rankingu- 25 najlepszych fotografów ślubnych na Świecie uplasowała mnie na 6 miejscu!

Prócz kilkudziesięciu wyróżnień na arenie międzynarodowej, moje zdjęcia uplasowały się w takich rankingach jak:

  • TOP 25 Pictures of the Year PROWED Award,
  • TOP WEDDING PHOTOS OF THE YEAR 2019,2020 PROWED
  • 90 of the best wedding photos of 2019 msn.com
  • 56 Inspirational Award-Winning Wedding Photos- slrlounge.com
  • The 15 Most Epic Drone Shots Of 2019 – lookslikefilm
  • Expectations, Excitement, Love: Best Wedding Photos of the Year 2019 – sputniknews.com
  • Ces 30 couples se sont mariés en 2017 et leurs photos donnent envie de croire en l’amour pour toujours- sympa-sympa.com
  • Stunning images celebrate the best in wedding photography – rediff.com
  • i wielu innych

W 2019 oraz w 2021 roku zasiadałem w jury w międzynarodowym konkursie fotograficznym International Golden Heart Awards, w tej organizacji wybierałem najlepszego fotografa ślubnego na Świecie przez 4 edycje.

Dzięki wyróżnieniom na arenie międzynarodowej, a szczególnie dzięki wynikom w konkursie International Wedding Photographer Of The Year (międzynarodowy najlepszy fotograf ślubny na świecie) zostałem zaproszony do telewizji śniadaniowej do programu Pytanie na Śniadanie, by wziąć udział w dyskusji pt. „Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie, niesamowita przyjemność, a zarazem bardzo ciekawe doświadczenie. Rok później ponownie zostałem zaproszony, tym razem w roli eksperta poruszając temat trendów fotografii ślubnej w Polsce.

Artykuły i publikacje

Ambasador marek

W 2021 roku zostałem ambasadorem marki GlareOne, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę jaką wkładam w samorozwój. GlareOne to rodzima marka wyróżniająca się na rynku genialnymi produktami i świetną jakością produktów. Współpraca z najlepszymi jest dla mnie ogromną motywacją.
Odwiedź stronę GlareOne

W 2022 roku zostałem ambasadorem marki Picnook. Jest to nowa marka na rynku fotograficznym, która oferuje świetne rozwiązania dla osób, które uwielbiają blogować i nie tylko. Jakość wdrażanych produktów stoi na najwyższym poziomie i jest mi niesamowicie miło, że zostałem częścią tej innowacyjnej na skalę światową marki.
Odwiedź stronę PICNOOK