Najlepszy fotograf ślubny | Krzysztof Krawczyk

Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED, w którym znajduję się w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce.
W 2018 roku osiągnąłem największy sukces na scenie fotografii ślubnej jakim było zwycięstwo w MYWED Award w kategorii “Światło w nocy”. Najlepszy fotograf ślubny w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie to wyjątkowe osiągnięcie. W 2017 roku w tym samym konkursie zająłem 3 miejsce w kategorii “coraz wyżej i wyżej”, a także jestem sześciokrotnym finalistą w konkursie Internationa Wedding Photographer Of The Year 2017-2020. (międzynarodowy najlepszy fotograf ślubny roku).
Jako jeden z nielicznych fotografów ślubnych na świecie otrzymałem tytuł Artist of the Month LOOKSLIKEFILM, a także Artist of The Year 2017 oraz Best Wedding Photographer 2018 i 2019. Moje prace zostały nagrodzone za oceanem, gdzie aż 14 moich zdjęć zostało nagrodzonych w SLR Lounge, a 5 z nich otrzymało najwyższą rangę Apex Awards, w tym jedno zostało najwyżej ocenione w historii SLR. W 2019 roku zająłem 3 miejsce w międzynarodowym konkursie International Photographers Awards w kategorii "Wedding Composite"
Rok 2020 rozpoczął się niesamowicie! Moje zdjęcie zwyciężyło w konkursie PROWED Award w kategorii "From Above", w konkursie WPE Awards po raz pierwszy zwyciężyłem w kategorii "Aerial/drone", kilka miesięcy później ponownie moje zdjęcia znalazło się na podium, tym razem na 3 stopniu w tej samej kategorii, w finałowym konkursie tej organizacji dwukrotnie moje zdjęcia znajdowały się na 3 stopniu podium. We wrześniu 2020 roku zostały ogłoszone wyniki najbardziej prestiżowego konkursu "dronowego" na świecie- Drone Awards 2020, w kategorii "Wedding" zająłem 2 miejsce, bez wątpienia jest to mój jeden z największych sukcesów .
Rok 2021 to pasmo kolejnych sukcesów, ponownie zwyciężyłem w konkursie PROWED Award w kategorii Wedding Party oraz zająłem 2 miejsce w kategorii From Above. W konkurs WPE Awards zwyciężyłem w kategorii Bridal Party. W najbardziej prestiżowym konkursie dronowym na świecie Drone Awards, powtórzyłem sukces z roku ubiegłego i 2 moje zdjęcia zajęły 3 miejsce w kategorii wedding. W grudniu prosto z Włoch dotarła do mnie niesamowita wiadomość, wyniki finałowej edycji konkursu WPI Awards 5 moich zdjęć zostało wyróżnione w tym 2 zwyciężyły w kategoriach Portriati Composite oraz Brital Party, a kolejne 2 zdjęcia uplasowały się na 2 stopniu podium w kategoriach Bride Alone oraz Creative Wedding. W listopadzie 2021 roku otrzymałem wiadomość o nominacji do 30 Rising Stars of Wedding Photography in 2021 amerykańskiego magazynu Rangefinder.
Na początku 2022 roku, LOOKSLIKEFILM uhonorował mnie tytułem Artist of the Year 2021, moja praca znalazła się wśród 55 najlepszych 2021 roku. W maju otrzymałem informacje prosto z Paryża, gdzie została rozstrzygnięta pierwsza edycja WPE Awards, w której zająłem 1 miejsce w kategorii Drone oraz 2 miejsce w kategorii Groom Alone.

Najlepszy fotograf ślubny

Dzięki wyróżnieniom na arenie międzynarodowej, a szczególnie dzięki wynikom w konkursie International Wedding Photographer Of The Year zostałem zaproszony do telewizji śniadaniowej do programu Pytanie na Śniadanie, by wziąć udział w dyskusji pt. "Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie". Było to dla mnie ogromne wyróżnienie, niesamowita przyjemność, a zarazem bardzo ciekawe doświadczenie. Rok później ponownie zostałem zaproszony, tym razem w roli eksperta poruszając temat trendów fotografii ślubnej w Polsce.

K

W 2021 roku zostałem ambasadorem marki GlareOne, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę jaką wkładam w samorozwój. GlareOne to rodzima marka wyróżniająca się na rynku genialnymi produktami i świetną jakością produktów. Współpraca z najlepszymi jest dla mnie ogromną motywacją.
https://glareone.pl/

K

W 2022 roku zostałem ambasadorem marki Picnook. Jest to nowa marka na rynku fotograficznym, która oferuje świetne rozwiązania dla osób, które uwielbiają blogować i nie tylko. Jakość wdrażanych produktów stoi na najwyższym poziomie i jest mi niesamowicie miło, że zostałem częścią tej innowacyjnej na skalę światową marki.
https://picnook.io/

ZAMKNIJ