Najlepszy fotograf ślubny- Nagrody i publikacje - Krzysztof K. Memories

Najlepszy fotograf ślubny | Krzysztof Krawczyk

Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED, w którym znajduję się w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce.
W 2018 roku osiągnąłem największy sukces na scenie fotografii ślubnej jakim było zwycięstwo w MYWED Award w kategorii “Światło w nocy”. Najlepszy fotograf ślubny w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie to wyjątkowe osiągnięcie. W 2017 roku w tym samym konkursie zająłem 3 miejsce w kategorii “coraz wyżej i wyżej”, a także jestem czterokrotnym finalistą w konkursie Internationa Wedding Photographer Of The Year 2017, 2018 oraz 2019. (międzynarodowy najlepszy fotograf ślubny roku).
Jako jeden z nielicznych fotografów ślubnych na świecie otrzymałem tytuł Artist of the Month LOOKSLIKEFILM, a także Artist of The Year 2017 oraz Best Wedding Photographer 2018 i 2019. Moje prace zostały nagrodzone za oceanem, gdzie aż 14 moich zdjęć zostało nagrodzonych w SLR Lounge, a 5 z nich otrzymało najwyższą rangę Apex Awards, w tym jedno zostało najwyżej ocenione w historii SLR. W 2019 roku zająłem 3 miejsce w międzynarodowym konkursie International Photographers Awards w kategorii "Wedding Composite"
Rok 2020 rozpoczął się niesamowicie! Moje zdjęcie zwyciężyło w konkursie PROWED Award w kategorii "From Above", w konkursie WPE Awards po raz pierwszy zwyciężyłem w kategorii "Aerial/drone", kilka miesięcy później ponownie moje zdjęcia znalazło się na podium, tym razem na 3 stopniu w tej samej kategorii. We wrześniu 2020 roku zostały ogłoszone wyniki najbardziej prestiżowego konkursu "dronowego" na świecie- Drone Awards 2020, w kategorii "Wedding" zająłem 2 miejsce, bez wątpienia jest to mój jeden z największych sukcesów .

Najlepszy fotograf ślubny

Dzięki wyróżnieniom na arenie międzynarodowej, a szczególnie dzięki wynikom w konkursie International Wedding Photographer Of The Year zostałem zaproszony do telewizji śniadaniowej do programu Pytanie na Śniadanie, by wziąć udział w dyskusji pt. "Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie". Było to dla mnie ogromne wyróżnienie, niesamowita przyjemność, a zarazem bardzo ciekawe doświadczenie.

Artykuły i publikacje

ZAMKNIJ