Wesele w stodole

Edyta & Przemek – Wesele w stodole

Wesele w stodole – Edyta & Przemek || Hacjenda Dolina Żab

Wesele w stodole ma swój niepowtarzalny klimat, a gdy przy okazji mamy do czynienia z niesamowitymi ludźmi, pełnymi pasji do siebie i fantastycznymi gośćmi, którym ta pasja udziela się, mamy receptę na doskonałe, roztańczone, pełne uśmiechów wesele w stodole!

Zakochani … Piękni zakochani!

  Z Edytą i Przemkiem pierwszy raz spotkałem się na sesji narzeczeńskiej, która odbyła się w centralnej Polsce. Od razu rzucała się w oczy ich oczach serdeczność, niesamowita chemia i…. Spokój. Maślane spojrzenia Przemka urzekały, a serdeczny uśmiech Edyty działał jak magnez. Była to zapowiedź fantastycznego czasu i pięknego ślubu.

Ślub boho czy ślub rustykalny? Ślub tradycyjny w Kościele, a później wesele w stodole!

  Przyszedł długo wyczekiwany dzień, cudna pogoda, wiosenny klimat, lekki pozytywny stres i ten chill… Wszystko działo się w plenerze, wiatr, który bujał garnitur i piękną suknie ślubną i delikatnie poruszał kosmyki włosów. Sielski klimat zdecydowanie służy! Motyw wzruszenia po przeczytaniu przez Przemka listu od Edyty, której tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy. Uwielbiam ten spokój na przygotowaniach, kojarzy mi się z trendem, który obecnie mocno wchodzi w rynek ślubny- slow wedding- charakteryzuje się wolnym tempem dni ślubu.

Tak jak w tytule – Ślub boho czy ślub rustykalny, a może ślub tradycyjny w Kościele! Nieważne! Najważniejsze jest to, że dwoje zakochanych przysięgają sobie same cudowności! Piękne kazanie o zdobywaniu góry, o tym, ze nie zawsze jest pięknie i kolorowo ale też nie ma szczytów nie do zdobycia. Piękne momentu wzruszenia, ściskające gardło i mnóstwo wrażliwości w powietrzu… Kazanie z pięknymi słowami i sama celebracja, która niesamowicie zadziałała na mnie….

Hacjenda Dolina Żab Wesele

  Wesele w stodole kojarzy mi się z moim dzieciństwem.. Kiedy wraz z kuzynkami i bratem szaleliśmy na snopkach i wpadając pomiędzy nie, cali podrapani ale mega szczęśliwi.. Ajjj ale to były czasy, bez tabletów, komórek, całe dnie na podwórku u babci i dziadka, zabawy w stodole czy na drzewie wiśni…. Wjeżdżając na teren Hacjendy Doliny Żab całe dzieciństwo miałem przed oczami… Ten klimat! Zakochani którzy decydują się na tego typu wesela z automatu oczarowują mnie!

Życzenia w progu stodoły, przywitanie wszystkich gości i czas na pierwszy taniec… Oj uśmiechnięty i oczarowujący pierwszy taniec! Na Edytę i Przemka po prostu niesamowicie miło patrzy się! Ich feeling, uśmiechy czy po prostu magiczne gesty. Zawsze powtarzam… Mam niesamowite szczęście do zakochańców! Stodoła- Hacjenda dolina żab urzekła mnie niesamowicie, od najmniejszych detali, po osiołki w zagrodzie- genialna sprawa!

Fire show na najwyższym poziomie w stodole!

  Co to był za show! W swojej karierze wiele razy już widziałem tego typu atrakcje ale ekipa z Teatru Ognia Infernal zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak żaden inny fire show wcześniej! Genialne władanie ogniami wkomponowane w świetną muzykę, stroje i zabawa z gośćmi na końcu to coś czego wcześniej nie widziałem. Po prostu PETARDA!

Kochani zakochani…. Ciut prywaty!

  Niesamowicie dziękuję za zaufanie, było fantastycznie! Cudnie było Was spotkać i uwiecznić dla Was tak magiczny dzień. Uwielbiam wracać myślami do tego epickiego dnia, świetnego kazania, Waszych uśmiechów, tych emocji, które Wam towarzyszyły i Twojego Przemku pięknego wzruszenia w trakcie przysięgi. Wasze maślane oczka mnie urzekły i już nie mogę doczekać się bez wątpienia… Fantastycznej przygody na Maderze.

Hacjenda dolina żab to niesamowicie urokliwe miejsce, oaza wiejskiego klimatu połączona z doskonałą kuchnią i klimatem. Idealne miejsce na wesele w stodole, a sama stodoła robi świetne wrażenie.

Jeśli spodobała Wam się historia Edyty i Przemka i ich wesele w stodole to serdecznie zapraszam na historię z odnowienia przysięgi małżeńskiej Moniki i Michała. Pełna wzruszeń opowieść szalenie zakochanych, którzy w nietuzinkowy sposób odnowili swoją przysięgę małżeńską po 10 latach związku. Przygotujcie paczkę chusteczek! Będzie mocno wzruszająco i genialnie epicko.  Zapraszam Was gorąco! Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *