Fotograf ślubny Krzysztof Krawczyk Memories. Fotograf ślubny Bełchatów

Fotograf ślubny Krzysztof Krawczyk

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii… Uwielbiam stan cudnych emocji, ten pozytywny nieład w dniu ślubu, wibrujące serducha i mokre oczy, które często towarzyszą zakochanym. Spojrzenia przed najważniejszymi słowami są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Emocje w dniu ślubu są niesamowite i spotęgowane, fotografując dla Was wiem, że uczestniczę w jednym z najważniejszych dni Waszego życia i to jest... Piękne i bardzo pozytywne! Dlaczego pozytywne? Który dzień w ciągu całego życia da Wam tyle radości? Wszyscy życzą miłości, radości, wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń... Życzenia są bardzo szczere, wszyscy są dla Was, a nie Wy dla nich- to jest niesamowicie pozytywne! Jako fotograf ślubny chcę po prostu być z Wami, zatrzymywać chwile na całe życie, chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa. Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )

Hej! Cześć! Cały Ja!

Człowiek o dwóch twarzach... Pozytywnych twarzach :). Wiecznie uśmiechnięty z milionem pomysłów na minutę i z ogromną ilością pozytywnej energii. Z drugiej strony wrażliwiec zakochany w balladach rockowych, który potrafi wzruszyć się za każdym razem gdy dzieje się coś pięknego i pozytywnego. Jestem szczęśliwym tatą zwariowanej Oliwki, która jest małą szaloną istotą, przy której człowiek nigdy nie nudzi się oraz mężem niesamowicie wyjątkowej i najpiękniejszej kobiety na świecie. Razem podążamy przez świat konsumując najkwaśniejsze żelki przegryzając je najsłodszą czekoladą : )

fotografia ślubna.. Moja historia

Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję na terenie całego kraju. Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Tutaj zaczyna się moja historia.... W dniu kiedy oświadczyłem się najcudowniejszej kobiecie na świecie towarzyszył mi fotograf... W sumie było ich dwóch. Chciałem żeby tak ważne i szczególne dla Nas chwile zostały uwiecznione. W piękniej otoczce, jeszcze nie sakramentalne "TAK" ale niesamowicie ważne TAK..... Usłyszałem! Jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia została uwieczniona w postaci najpiękniejszych fotografii mojego życia. Po wszystkim, kiedy emocje opadły, otrzymałem zdjęcia. Nagle jedna myśl, która uderzyła jak piorun. Zostanę fotografem! Fotograf ślubny to wymarzony zawód. Chcę fotografować szczęśliwych ludzi, niesamowite momenty i mnogość pozytywnych emocji- to jest to co w życiu daje największego kopa... Szczęście zakochanych!
Fotograf ślubny Krzysztof Krawczyk Memories

Napisz do mnie i opowiedz mi jak ma wyglądać Twój najpiękniejszy dzień

Kontakt
ZAMKNIJ