Fotograf Ślubny Krzysztof Krawczyk

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii… Uwielbiam stan cudnych emocji! Pozytywny nieład, wibrujące serducha, mokre oczy i przeszywające spojrzenia, które są wyjątkowe, a gesty im towarzyszące magiczne. Fotografując dla Was wiem, że uczestniczę w jednym z najważniejszych dni Waszego życia i to jest… Niesamowite.

poznaj mnie Poznaj mnie

Fotograf Ślubny Krzysztof Krawczyk

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii… Uwielbiam stan cudnych emocji! Pozytywny nieład, wibrujące serducha, mokre oczy i przeszywające spojrzenia są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Fotografując dla Was wiem, że uczestniczę w jednym z najważniejszych dni Waszego życia i to jest… Piękne i bardzo pozytywne!

Jako fotograf ślubny chcę być z Wami, zatrzymywać momenty na całe życie, chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa
poznaj mnie Poznaj mnie

Hej! Cześć! Cały Ja!

Człowiek o dwóch twarzach… Pozytywnych twarzach. Wiecznie uśmiechnięty z milionem pomysłów na minutę i z ogromną ilością pozytywnej energii. Z drugiej strony, wrażliwiec zakochany w balladach rockowych, który potrafi wzruszyć się za każdym razem gdy dzieje się coś pięknego i pozytywnego. Jestem szczęśliwym tatą zwariowanych dzieciaków Oliwki i Franka. Dzieciaki, które sprawiają mi ogromną radość każdego dnia i ładują jakże cenne akumulatory życiowe oraz mężem niesamowicie wyjątkowej i najpiękniejszej kobiety na świecie Sylwii. Wszyscy razem podążamy przez świat konsumując najkwaśniejsze żelki przegryzając je najsłodszą czekoladą.

Moja historia

Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję na terenie całego kraju. Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Tutaj zaczyna się moja historia…. W dniu kiedy oświadczyłem się najcudowniejszej kobiecie na Świecie towarzyszył mi fotograf… Chciałem żeby tak ważne i szczególne dla Nas chwile zostały uwiecznione. W pięknej otoczce, jeszcze nie sakramentalne „TAK” ale niesamowicie ważne TAK….. Usłyszałem! Jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia została uwieczniona w postaci fotografii. Po wszystkim, kiedy emocje już opadły… Otrzymałem zdjęcia. Nagle jedna myśl, która uderzyła jak piorun. Zostanę fotografem! Fotograf ślubny to wymarzony zawód. Chcę fotografować szczęśliwych ludzi, niesamowite momenty i mnogość pozytywnych emocji- to jest to co w życiu daje największą radość… Zatrzymywanie fotografiami pierwszoplanowe momenty życia.

Kilka słów o mojej fotografii – fotografia inspirowana emocjami

Jestem fotografem, który bazuje na emocjach i kreatywności. Uważam, że nie ma piękniejszego detalu niż łza spływająca po policzku…Szalenie piękne uczucie kiedy zakochani przestają zauważać, że są obserwowani i emocje grają pierwsze skrzypce… W nurcie fotografii naturalnej, obserwowanie jest niesamowici ważne, bez zbędnej kreacji, pozwalając aby najbardziej fotogeniczne momenty powstały same.
Kreatywność… Moje drugie ja! Fotografia kreatywna zatrzymuje na dłużej, szukam w szablonowych sytuacjach innego spojrzenia. Opowiadam historie ślubne tak aby przyjemność z powrotu przeżywania jej wzrastała za każdym razem. Szukam momentów decydujących pokazanych w sposób wyjątkowy.
Fotograf ślubny… Piękny zawód, który otula się wyłącznie pięknymi emocjami i chwilami. Zatrzymuje wyjątkowe momenty życia dwojga zakochanych.

Napisz do mnie i opowiedz mi jak ma wyglądać Twój najpiękniejszy dzień

Zapraszam na mój blog, na którym znajdziesz moje sesje zdjęciowej

Dowiedz się więcej o mnie, o moich nagrodach i publikacjach