Fotograf ślubny Krzysztof Krawczyk

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii… Uwielbiam stan cudnych emocji! Pozytywny nieład, wibrujące serducha, mokre oczy i przeszywające spojrzenia są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Fotografując dla Was wiem, że uczestniczę w jednym z najważniejszych dni Waszego życia i to jest... Piękne i bardzo pozytywne! Dlaczego pozytywne? Który dzień w ciągu całego życia da Wam tyle radości? wszyscy są dla Was, a nie Wy dla nich- to jest niesamowicie pozytywne! Jako fotograf ślubny chcę być z Wami, zatrzymywać momenty na całe życie, chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa. Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )

Moment kiedy dowiadujesz się, ze po raz drugi zostajesz tatą

family 2+2

Hej! Cześć! Cały Ja!

Człowiek o dwóch twarzach... Pozytywnych twarzach :). Wiecznie uśmiechnięty z milionem pomysłów na minutę i z ogromną ilością pozytywnej energii. Z drugiej strony wrażliwiec zakochany w balladach rockowych, który potrafi wzruszyć się za każdym razem gdy dzieje się coś pięknego i pozytywnego. Jestem szczęśliwym tatą zwariowanych dzieciaków Oliwki i Franka, dzieciaki, które sprawiają mi ogromną radość każdego dnia i ładują każe cenne akumulatory życiowe oraz mężem niesamowicie wyjątkowej i najpiękniejszej kobiety na świecie Sylwii. Wszyscy razem podążamy przez świat konsumując najkwaśniejsze żelki przegryzając je najsłodszą czekoladą : )

Pricing Package Decorative Icon

fotografia ślubna.. Moja historia

Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję na terenie całego kraju. Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Tutaj zaczyna się moja historia.... W dniu kiedy oświadczyłem się najcudowniejszej kobiecie na Świecie towarzyszył mi fotograf... Chciałem żeby tak ważne i szczególne dla Nas chwile zostały uwiecznione. W piękniej otoczce, jeszcze nie sakramentalne "TAK" ale niesamowicie ważne TAK..... Usłyszałem! Jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia została uwieczniona w postaci najpiękniejszych fotografii mojego życia. Po wszystkim, kiedy emocje opadły, otrzymałem zdjęcia. Nagle jedna myśl, która uderzyła jak piorun. Zostanę fotografem! Fotograf ślubny to wymarzony zawód. Chcę fotografować szczęśliwych ludzi, niesamowite momenty i mnogość pozytywnych emocji- to jest to co w życiu daje największego kopa...

zakochani o moich zdjęciach...

E&K

Napisz do mnie i opowiedz mi jak ma wyglądać Wasz najpiękniejszy dzień

Kontakt
ZAMKNIJ