Ślub humanistyczny

Ślub humanistyczny w górach

Ślub humanistyczny w górach Kai i Mateusza

Ślub humanistyczny w górach, o którym nikt nie wiedział…. yyyyyyy… Dłuższa konsternacja… Ale jak to? Ogólnie genialna sprawa ale zacznijmy od początku. I od razu przekażę Wam genialnego tipa- zakochani, którzy planują swój dzień i chcieliby uczcić w taki sposób aby prawnie grało, a zarazem było cudownie i tak jak sobie wymarzycie bez urzędniczych form tylko to co w serduchu gra. Na genialny pomysł wpadła Kaja z Mateuszem! Postanowili pobrać się dzień wcześniej w Urzędzie Stanu Cywilnego, a w dniu ślubu ich celebracja miała formę ślubu humanistycznego! Co najlepsze….

Nikt o tym nie wiedział! Znaczy goście nie wiedzieli- ja tak, czułem się wyjątkowo! I co najlepsze… Zamiast urzędnika był brat Mateusza- Michał, który został celebrantem tego wydarzenia… Magia! Ale o tym za chwilkę.

Ślub w górach, w stolicy polskich ślubów czyli w Szczyrku- przygotowania do ślubu humanistycznego!

Na początku nie napisałem… Piszę teraz! Poznałem tych krejzolów jakiś czas temu, zdecydowali się na moje usługi, później przyjechali do mnie na  sesje w śniegu ze swoim genialnym psiakiem. Od samego początku wiedziałem, ze będzie to mocno genialne wydarzenie. Mnóstwo pomysłów nad formą samego ślubu czy sesji. O tym, że zdecydowali się na ślub humanistyczny dowiedziałem się w dniu przyjazdu… Zeskoczenie ogromne, a ich uśmiechnięte buźki to taki magnes na każde serducho!

Przygotowania to pełennnn luzzzzz, no dobra Mateusz biegał, a to z psiakiem, a to witał gości, w każdym bądź razie ślubno-weselny intensywny dzień. Kaja zrobiona na bóstwo, tak wiecie… No streesik. Ekipa szykowała krzesełka aby wszystko działo się pod chmurką… Uwierzcie mi.. Mogło lać… Lało się ale z oczu Mateusza…

Ślub humanistyczny w górach

Przyszedł ten moment… Mateusz z braciakiem już w plenerze, goście powoli schodzili się ale nadal nieświadomi formy samego ślubu… Rozglądali się za urzędnikiem, a celebrant był cały czas obecny tuż obok Mateusza. Niesamowite skupienie i ta wrażliwość w oczach… Każdy kto mnie zna wie, że uwielbiam łezki radości… To taki najpiękniejszy detal, ściska zawsze gardło, a ta możliwość obserwowania tych najpiękniejszy momentów to najcudowniejsze doświadczenie w roli fotografa… Uwielbiam. Wracając… Wszyscy w komplecie, braciaki stoją obok siebie, pojawia się Kaja i rozpoczyna się spektakl radości, emocji, łez i wszystkiego co najpiękniejsze.

Ślub humanistyczny Kai i Mateusza to jeden z najpiękniejszych ever… Mnóstwo pozytywów, wybuchów śmiechów, genialny anegdot, cudownych słów i gestów…Grochy łez okraszone rodzinnym klimatem. Myślę, że każdemu przynajmniej na chwilkę coś stanęło w gardle… Życzę sobie i wszystkim w branży takich doświadczeń i takich zakochanych. Z resztą sami zobaczycie jak troszeczkę niżej zjedziecie… Po ochłonięciu przenieśliśmy się do namiotu na balety do białego rana!

Wesele w Szczyrku.. Czyli balety do białego rana!

Przyszedł czas na zabawę weselną. Po ślubie w plenerze wiedziałem czego mogę spodziewać się… Był ogień! Absolutnie! Światło siedziało, balety od deski do deski, mnóstwo rocka, szalonych baletów. Było to weselicho na kilkadziesiąt osób, a działo się jak by w jednym miejscu były setki. Był ogień koniec kropka. Na samym końcu wyszliśmy na finalne zdjęciu w delikatnym deszczu, zrobiliśmy misia…  Otrzymałem prezent, który wisi na mojej tablicy, którą nazwałem jakiś czas temu.. Tablicą genialności, co to za prezent? Wspólne zdjęcie 🙂

Kajuuuuuu…. Mateuszuuuu

Love Was na maxa w kosmos, spędziłem z Wami genialny czas zarówno w dniu Waszego ślubu jak i na genialnej sesji we Włoszech, którą również pokażę. Było niesamowicie i bardzo uczuciowo. Wyżej napisałem, że życzę sobie i wszystkim branżystom fotografowania takich zakochanych. Mam to szczęście, że na takich trafiam! Już w momencie sesji w moich rodzinnych stronach wiedziałem, że będzie wyjątkowo ale Wasz dzień emocjonalnie rozwalił mnie na łopatki, znaczy pozytywnie rozwalił! Liczę, ze jeszcze nie raz spotkamy się w różnych okolicznościach i powspominamy genialności, których byłem świadkiem! Buziole dla Was, ucałujcie śliniaka czy jak mu tam hyhyhy!

Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Slub humanistyczny w gorach 13 Ślub humanistyczny w górachŚlub humanistyczny Slub humanistyczny w gorach 15 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 16 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 18 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 17 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 19 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 20 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 21 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 22 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 23 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 24 Ślub humanistyczny w górach Slub humanistyczny w gorach 25 Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach Ślub humanistyczny w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach

 

Ślub humanistyczny w górach

Jeśli spodobała Wam się historia Kai i Mateusza i ich ślub humanistyczny w górach, sprawdźcie koniecznie inną historię zakochanych- Oli i Patryka i ich wesele w stodole u jojo

Sprawdźcie również sesje ślubna Kai i Mateusza – Sesja ślubna we Włoszech

Kilka ciekawostek na temat ślubu humanistycznego , pisze Wikipedia.

Ślub humanistyczny w górach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *