slub koscielny w plenerze w cicha 23

cicha 23 wesele i ślub w plenerze

Cicha 23 Wesele i Ślub Kościelny w plenerze Justyny i Tomka

Cicha 23 wesele – miejsce niesamowite, miejsce które skradło i skradnie jeszcze nie jedno serce… Gdy dodamy do tego jeszcze cudownych ludzi, otrzymujemy gwarancję świetnej zabawy,  cudownych emocji czy genialnego feelingu.

Zanim dłużej o przyjęciu weselnym w cichej 23, napiszę o zakochanych… Dwa zakochane Jaroszki z ogromną dawką pozytywnych wibracji, smaku i takiej hmmm skrytej energii :). Poznaliśmy się na skype i od razu wiedziałem, ze będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sezonu i to nie ze względu na genialność miejsca cicha 23 ale ze względu na ich nietuzinkowe podejście do celebracji swojego dnia, okraszone ogromną ilością „wow”- jakie to wow? Wyobraźcie sobie listy napisane dla każdego z gości czy ślub Kościelny w plenerze.

Brzmi nieźle prawda? To nie wszystko, było wiele genialnych smaczków, od muzyki, poprzez baristę, genialne malowanie piaskiem w trakcie podziękowania dla rodziców, tłuste balety i ogromna pozytywna ilość emocji.

Ślub Kościelny w plenerze ale najpierw przygotowania w centrum Warszawy i w domku przy dużej stajni w Cichej 23

Chciałem rozpocząć niczym pisanie kryminału… Warszawa, centrum miasta, godziny szczytu, brak miejsca parkingowego… Tak było! Myślę, ze to jedno zdanie absolutnie wystarczy. Po dłuższej chwili i przemarszu kilkuset metrów pojawiłem się kilka minut przed Tomkiem, który pewnym krokiem z ogromnym uśmiechem przywitał mnie tuż przed rozpoczęciem ich historii ślubnej.

U Tomka niczym Włoskie Pendolino, szybko, konkretnie i na temat! W trakcie przygotowań główny bohater tego dnia opowiedział o oświadczynach, które odbyły się w USA, stąd oryginalna marynarka wzorowana miejscem, które uwielbiają i są bliskie ich sercu- pisałem wyżej, ze jest dużo smaczków? ; )- będzie więcej. Szybki eskejp i w drogę do domku nieopodal dużej stajni w cicha 23.

Cicha 23 wesele i ślub Kościelny w plenerze-Tutaj obyło się bez „fakapów” z parkingiem ale pojawił się ogromny fakap z czasem… Jak to zwykle bywa nie może być idealnie godzinowo w dniu ślubu. Tym razem też nie było, mimo najszczerszych chęci… Całe szczęście Ksiądz złoty człowiek, bez problemu zgodził się na przesunięcie ślubu o dobrą godzinkę. Gdybym na swojej drodze spotykać takich „promotorów” wiary świat był by zdecydowanie piękniejszy.

Wracając do tematu, jest Justyna, są tony uśmiechów na twarzy i pełen chill z butelką prosecco  w dłoni i najbliższymi wokół siebie. Czas gonił, delikatne podenerwowanie i ostatnie detale lądują na swoich miejscach. Przyspieszony krok i czas na najważniejsze deklaracje.

Cicha 23 ślub kościelny w plenerze- wyjątkowe wydarzenie z niesamowitą celebracją

Muszę Wam powiedzieć, ze był to jeden z piękniejszych ślubów jakie w życiu fotografowałem i nie chodzi o samą otoczkę. Chociaż ślub kościelny w plenerze w wyjątkowym miejscu jakim jest cicha 23 jest marzeniem wielu par ale tak naprawdę do zrealizowania, tylko potrzeba ciut więcej czasu i małej determinacji. Chodzi o samo przeprowadzenie ślubu przez wyjątkowego człowieka. Sama celebracja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze, z ogromną dawką humoru i wzruszeń i z pięknymi słowami tuż po najważniejszym TAK w życiu…

„A teraz idźcie podziękować osobom dzięki, którym tutaj jesteście”- takie proste i takie cholernie wzruszające. Przekaz tych słów w ustach niesamowitego Księdza utkwił mi mocno… Po pięknych słowach i gestach nastąpiła ogromna moc wzruszeń, serdeczności, uśmiechów i życzliwości. Szybki przemarsz do dużej stajni i….. Cicha 23 wesele!

Cicha 23 wesele! Przepiękny motyw malowania piaskiem, balety i… Wzruszająca moc listów

Zanim wesele w cicha 23 przeszło do historii, opowiem wam w skrócie jak wiele działo się w tak krótkim czasie. Wszystko rozpoczęło się od serdecznych życzeń gości i zanim Justyna z Tomkiem zatańczyli swój pierwszy taniec, porwałem ich na krótką sesję z najbliższymi. W sumie to niesamowita Martyna – wedding planer let’s marry, zorganizowała wszystko i wszystkich mając na uwadze brak światła, który miał nastąpić w ciągu kilkunastu minut- złota dziewczyna, genialnie zaangażowana!

Po krótkiej sesji wróciliśmy na parkiet, który nie raz płonął od dobrych wibracji! Cudny pierwszy taniec, z resztą reakcje gości mówią wszystko. J&T rozbujali parkiet w genialny sposób. Po kilku setach muzycznych wyszliśmy wszyscy na zimne ognie i tort pod gołym niebem- Rewelacja! Moment podziękowania dla rodziców… Cudo dla oczu i duszy!

Pierwszy raz miałem styczność z malowaniem piaskiem w formie podziękowania dla rodziców i kompletnie urzekło mnie to. Świetna muzyka, zmysł artystyczny i spersonalizowane obrazy. RE WE LA CJA! Tony wzruszeń, mokrych oczu i zaskoczeni rodzice. Wtedy Tomek powiedział magiczne słowa, które to już tego dnia… Tatę widziałem 3 razy w życiu jak płakał, dwa razy dziś… Piękne i wzruszające. To nie koniec wzruszeń! Zanim do najmocniejszego momentu dojdziemy to słów kilka o tańcu w gwiazdach.

Cicha 23 jest genialna pod wieloma względami, dbałość o najmniejsze detale i cudowne rozwiązania- bluszcz wewnątrz stajni czy rosnące drzewa na środku parkietu. Tysiące światełek po całym kompleksie robi przeogromne wrażenie i to właśnie je wykorzystaliśmy do tańca z gwiazdami, a raczej tańcu w gwiazdach… Motyw był cholernie prosty, tuż przed cichą 23 jest parkiet oświetlony girlandami, Justyna z Tomkiem zatańczyli a dron zrobił resztę… Genialne! Wielkimi krokami zbliżał się największy wzrusz tego dnia…

Listy w dniu ślubu- potęga emocji!

Jest kilka momentów w dniu ślubu zakochanych, które ubóstwiam do szaleństwa. Są to miedzy innymi first look’i i listy… Listy mają cudowną moc, w czasach kiedy przelewamy słowa nie na kartki papieru, a na smsy czy wiadomości na komunikatorach, taka forma papierowa staje się bardzo wyjątkowa. J&T napisali list do KAŻDEGO gościa, sprytnie zostały przyklejone do spodu krzesełka. Przed poinformowanie najbliższych o listach, wszyscy usłyszeli dwie genialnie przemowy gości by po chwili dowiedzieć się i niespodziankach pod krzesełkami. Miny… Bezcenne.

Ogromny wzruszzz! Obserwowanie i fotografowanie gości w tamtym momencie było dla mnie czymś wyjątkowym, nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć, ściska serducho za każdym razem gdy dochodzę do tego etapu historii… Po otrząśnięciu się i serdecznych uściskach, goście wrócili na parkiet by celebrować w tańcu magiczny dzień Justyny i Tomka…

Justyno i Tomkuuu auuu- uwielbiam!

Za każdym razem gdy wracam do pisania, koncepcja zmienia się. Poznając Was, poznałem fantastycznych ludzi. Ciepłych, odważnych, szalonych z genialnym smakiem. Baaaaa Tomku, zacząłem słuchać twoje podcasty! Robisz robotę! 🙂

Wasz ślub był również wyjątkowy dla mnie, usłyszałem wiele genialnych słów, widziałem wiele serdeczności i tego ciepła, które bije od Was na kilometry. Kocham fotografować, a jeszcze bardziej takie szczęśliwe mordki jak Wasze :). Zastanawiałem się co mógłbym napisać po słowach… Życzę Wam… Chyba wiem- nieprzerwanej pasji do samych siebie i otaczającego Was ciekawego świata. Do zobaczenia mordunie!

wesele w cicha23 2 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 3 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 4 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 5 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 6 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 7 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 wesele wesele w cicha23 10 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 wesele 2 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 12 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 13 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 14 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 15 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 wesele wesele w cicha23 17 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 18 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 19 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 20 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 21 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 22 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 23 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 24 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 25 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 wesele wesele w cicha23 26 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 27 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 28 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 29 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 30 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 31 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 32 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 34 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 36 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 39 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 40 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 41 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 42 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 ślub Kościelny w plenerzewesele w cicha23 43 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 44 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 45 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 46 cicha 23 wesele i ślub w plenerze  wesele w cicha23 48 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 49 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 50 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 51 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 53 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 54 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 55 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 56 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 57 cicha 23 wesele i ślub w plenerze ślub kościelny w plenerze cicha 23 wesele w cicha23 60 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 61 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 63 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 64 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 65 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 66 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 67 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 68 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 70 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 71 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 72 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 73 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 74 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 76 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 77 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 79 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 80 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 81 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 83 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 84 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 87 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 88 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 89 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 90 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 91 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 92 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 93 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 94 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 96 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 97 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 98 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 99 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 100 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 102 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele cicha 23 wesele w cicha23 106 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele cihaa 23 wesele w cicha23 110 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 weselewesele w cichej23 9 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 112 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 113 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 114 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 115 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 116 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 117 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha 23 wesele w cicha23 119 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 122 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 123 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 wesele wesele w cicha23 126 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 127 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 128 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 129 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 130 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 131 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 132 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 133 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 134 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 136 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 138 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 139 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 140 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 141 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 wesele wesele w cicha23 142 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 143 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 144 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 145 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 146 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 148 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 149 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 150 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 151 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 152 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 153 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 154 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 155 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 156 cicha 23 wesele i ślub w plenerze wesele w cicha23 157 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 wesele wesele w cicha23 158 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 wesele wesele w cicha23 103 cicha 23 wesele i ślub w plenerze cicha 23 wesele wesele w cicha23 161 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cichej23 10 cicha 23 wesele i ślub w plenerzewesele w cicha23 162 cicha 23 wesele i ślub w plenerzecicha 23 wesele wesele w cicha23 163 cicha 23 wesele i ślub w plenerze  cicha 23 wesele

Cicha 23 wesele i ślub Kościelny w plenerze, uwielbiam i będę wracał często często, a czy widzieliśie inne historie? Serdecznie zapraszam na ślub w Grecji Samanty i Przemka czy na sesję w stodole Oli i Patryka, a może ich ślub?
Stodoła u Jojo, Ewentualnie wrócicie się o zobaczcie raz jeszcze- Cicha 23 wesele i ślub

Cicha 23 Wesele i ślub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *