Sesja tancerzy

Samanta & Przemysław- sesja tancerzy w surowym klimacie

Samanta & Przemysław- sesja tancerzy w surowym klimacie

Sesja tancerzy chodziła mi po głowie od dłuższego czasu. Sezon niesamowicie pracowity, dużo rozjazdów ale…. Udało się! Spotkałem genialnych tancerzy na swojej drodze, niesamowitych profesjonalistów i detalistów w swoim fachu. Po kilku godzinnej sesji miałem więcej materiału niż po kilkunastu godzinach reportażu… Setki podskoków, powtórek, wygibasów…. Kosmos!

Sesja tancerzy w galerii Bawełnianka

Skąd w ogóle wziął się pomysł na sesje tancerzy? Otrzymałem propozycję wystąpienia na II konferencji fotografów ślubnych w Radocza Park. Jest to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w branży, ogromny zaszczyt wystąpić przed 200 fotografami z całego kraju. Specjalnie na tą okazję postanowiłem przygotować coś innego, kompletnie nie związanego z fotografią ślubną. Chciałem pokazać jak ważne jest światło, jak umiejętna kreacja światłem daje możliwości własnej interpretacji warunków zastanych, nadanie własnego charakteru- wyróżnienia się. Miejsce sesji nietuzinkowe- Galeria Bawełnianka w Bełchatowie, miejsce, które jeszcze nie tętni życiem ale za jakiś czas będzie to centrum rozrywkowe na jakie zasługują mieszkańcy Bełchatowa.

Wykonać sesje pośród surowych ścian galerii Bawełnianka, genialnym zakochańcom, którzy specjalnie na sesje przyjechali aż z Gdańska to niesamowite przeżycie! Już w momencie rozgrzewki Samanty i Przemka wiedziałem, że będzie to kosmos umiejętności i feelingu tanecznego.

Genialni Tancerze, Galeria Bawełnianka- światło!

To był klimat, który uwielbiam! Sesja tancerzy w surowym klimacie i kreacja światłem. Czułem się jak mały dzieciak, który latem otrzymuje kilka złotych na lody…. Szczęśliwy!
Wiele razy miałem ochotę odłożyć aparat i obserwować taniec Samanty i Przemka- są niesamowici i genialni! Umiejętności tanecznych zazdrości pewnie każdy, a sposób patrzenia na siebie… Hipnotyzujący!
Mam to szczęście, że za jakiś czas będę miał przyjemność fotografowania ich najważniejszych deklaracji w życiu, słowo kosmos pojawiało się już kilka razy, ale powtórzę raz jeszcze to dopiero będzie kosmos!

Serdecznie zapraszam na sesję tancerzy Samanty i Przemka w galerii Bawełnianka!

Serdecznie zapraszam na sesję narzeczeńską pełną emocji
Co mówi Wikipedia o historii tańca? Sprawdźcie 🙂 taniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *