Fotograf Ciechanów Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

Fotograf Ciechanów- Wasz świat moimi oczami

Dzień dobry w świecie mojej fotografii! Jestem Krzysztof Krawczyk, fotograf ślubny z Bełchatowa, pracujący w całej Polsce, bez względu czy jest to industrialna Łódź, malowniczy Poznań,  piękny Gdańsk czy klimatyczny Otwock. Skoro jesteście tutaj to szukacie najlepszego fotografa z Ciechanowa na wasz ślub.

  O ile na śpiewaniu nie znam się, mimo że imię i nazwisko zobowiązuje, tak w kwestii fotografii ślubnej postaram się  pomóc Wam jak tylko mogę.

  Jestem zafascynowany miłością! Spojrzenia dwojga zakochanych są wyjątkowe, gesty ponadczasowe, a uśmiechy magiczne. W tych na pozór małych rzeczach kryją się genialne emocje. To właśnie emocje najpiękniej uwieczniają się i jestem od tego aby zatrzymać je dla Was. W taki sposób aby po latach, momenty zapisane na fotografiach wywoływały takie same doznania jak w dniu Waszego ślubu.

    Jedyną rzeczą, która nie jest łaskawa dla nikogo, to czas. On zaciera nam niektóre wspomnienia o ludziach, zdarzeniach, rzeczach. Po latach, chcąc przypomnieć sobie pewne chwile upamiętniające Wasze uczucie, wyciągacie album ze zdjęciami. I przez długie wieczory opowiadacie sobie ciepłe historie z przeszłości.

   Kocham to uczucie. To wzruszenie, łzy, nostalgię przypominające Wam o Waszym Dniu, gdzie Obydwoje byliście Najważniejsi. Najlepszy Fotograf z Ciechanowa będzie starał się zrobić co w jego mocy, aby stać się ważną i godnie zapamiętaną częścią Waszej drogi.

   Możecie mi zaufać, że zrobię co w mojej mocy, aby poznać Waszą wizję jak najlepiej i postaram się wyczarować na malutkiej karteczce coś, co będzie budziło w Was emocje jeszcze przez wiele, wiele lat. 

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Ciechanów

Niesamowite jest to, że dla każdego słowo ,,wyjątkowa’’ i ,,ponadczasowa’’ fotografia będą znaczyć coś innego. Jedni wolą minimalistyczne, czarno-białe, inni kolorowe, a jeszcze inni totalnie spontaniczne. Jednak, po wielu latach obserwując i zachowując to co najpiękniejsze reportaże ślubne na fotografiach postaram się zdefiniować tak jak to czuję.

 Fotografia, to nie jest tylko to, co widzimy. Do każdego pięknego zdjęcia dołączamy mimowolnie inne obrazy, takie jak muzyka, którą wtedy słuchaliście, rozmowa, w której uczestniczyliście, uśmiechy, które widzieliście…. ,,Ponadczasowa ‘’ oznacza  nie tylko to, co trzymamy w ręce. To magnetyzujący moment zderzenia się ze sobą przeszłości z teraźniejszością, rodzaj pauzy. To ciągnący się za nią sznur wspomnień, sprawiający radość, i bardzo często wzruszenie. A żeby to uczynić, tak naprawdę jedno zdjęcie muszę wykonać dwa razy – najpierw sercem, a następnie aparatem.

 Zdarza mi się uronić łzę przy wzruszających momentach. Cieszę się Waszym szczęściem i chcę je przeżywać razem z Wami. Tak po prostu, po ludzku.

  Myślę, że wrażliwość to niebywała cecha, która pomaga przy zatrzymywaniu chwil. Najlepszy fotograf ślubny będzie to wiedział, a co najważniejsze – zauważał. To jest klucz do stworzenia wyjątkowej i ponadczasowej fotografii.

Dlatego jestem pewien, że razem stworzymy piękną historię z dnia Waszego ślubu w Ciechanowie czy okolicach. Ponadczasową i niepowtarzalną.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Ciechanów

Często pytając Par jak się poznali, słyszę różne odpowiedzi… W pociągu, w pracy, na wakacjach, przez internet… Niebywały jest dla mnie fakt, że najpotężniejsze uczucie na całym świecie- miłość, najczęściej przychodzi totalnie przypadkowo. Codzienne, zwykłe sytuacje, są powodem do powstania czegoś, co swoją mocą przewyższa Wiarę i Nadzieje. A to zdarza się tylko w przypadku miłości.

 Bardzo ciekawie wypowiedział się Themis Tolis:,,Kochać to nic, bycie kochanym jest czymś, ale kochać i być kochanym, to wszystko”. – piękne prawda? Jedno zdanie, które definiuje kompletnie miłość.

   Dzięki pomyleniu pociągu, pójściu na imprezę za namową koleżanki, albo założeniu z nudów konta na portalu randkowym, macie teraz wszystko. To tak, jakbyście wygrali na loterii. Historie zakochanych, są genialne- każda jest inna, o każdej słucham z ogromną ekscytacją, każda jest niesamowita. Posiadając świadomość jej niepowtarzalności, fotografia staje się czymś więcej aniżeli zatrzymywaniem momentów…

  Uważam, że najlepszy fotograf ślubny Ciechanów potrafi nie tylko wykonać zdjęcie, ale też docenić to, że pracuje w rewelacyjnej otoczce, oplecionej szczęściem i miłością.

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Ciechanów – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Myślę, że już sporo powiedziałem na temat tego, jak ja identyfikuję się z najpiękniejszym zawodem, zawodem fotografa ślubnego. Mam to szczęście, że moje starania, mają odwzorowanie w moim portfolio.

 Od kilku lat moje zdjęcia otrzymują wyróżnienia nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej. W roku 2018 zostałem dumnym zwycięzcą niezwykle ważnego dla fotografów na całym świecie konkursu MYWED Award 2018 w kategorii “światło w nocy”. W konkursie tym biorą udział najznakomitsi fotografowie z całego świata. Niewątpliwie jest to jedno z moich najważniejszych osiągnięć! Rok wcześniej, w tym samym konkursie, udało mi się zająć 3 miejsce. Z kolei w corocznym konkursie  International Wedding Photograpaher of the Year, na przestrzeni 4 lat byłem sześciokrotnym finalistą. Dzięki czemu miałem zaszczyt być gościem w programie śniadaniowym ,,Pytanie na śniadanie’’. Wziąłem udział w rozmowie pt. “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”. Z kolei w latach 2019-2020 udało mi się zająć pięciokrotnie miejsce na podium w konkursie  WPE Awards. Jestem również dumnym posiadaczem 14 wyróżnień konkursu SLR Lounge. w 2019 roku zająłem I miejsce w kategorii from “From Above”  – PROWED Award. Ta sama organizacja w 2019 roku wybrała mnie do grona 25 najlepszych fotografów ślubnych na świecie, w którym zająłem 14 miejsce, w 2020 roku organizacja PROWED umieściła mniej jeszcze wyżej- 6 miejsce wśród fotografów z całego świata! LOOKSLIKEFILM, który wyznacza aktualne trendy w fotografii ślubnej na świecie przyznał mi tytuł Artist Of The Year 2017, a także Best Wedding Photographer of the Year w roku 2018 i 2019. Ostatni rok – 2020, mimo złej sławy, okazał się dla mnie wyjątkowy  -zająłem 2 miejsce w najważniejszym konkursie dronowym  na świecie Drones Award.

  Z pewnością mogę nazwać się szczęściarzem – spełniłem swoje marzenie. Bez ułatwień, skrótów… Ale za to z ogromnym sercem i zapałem!

 Jednak, do ,,listy rzeczy, z których jestem dumny’’, chciałbym dopisać Wasz ślub. Do zobaczenia w dniu Waszego ślubu w Ciechanowie bądź jej okolicach!
Być może będzie to wesele industrialne w Ciechanowie, a może ślub w plenerze w okolicy Ciechanowa, czy ślub Glamour w centrum CiechanowaNie ważne gdzie, ważne, ze z Wami!

 

Fotograf Ciechanów

K

Fotograf Ciechanów Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Planujemy wesele z klasą z wyjątkowym i  ponadczasowym motywem przewodnim! Może to być ślub na polanie, wesele w stodole czy wesele pod namiotem! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim! Wasz dzień  niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was!

 

ZAMKNIJ