Fotograf Bełchatów- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

Fotograf Bełchatów- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

Jak już wyżej zauważyliście… Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam choć bardzo bym chciał robić to tak dobrze jak mój starszy imiennik. Zajmuję się  kompletnie czymś innym, utrwalam miłość na fotografiach…

Trafiliście tutaj nie bez powodu, szukacie najlepszego fotografa ślubnego, który uwieczni Wasz wyjątkowy dzień? Jeśli tak, to dobrze trafiliście,  postaram się pomóc Wam w wyborze osoby, która stworzy dla Was niepowtarzalną pamiątkę w postaci zdjęć, pamiątkę do której z przyjemnością będziecie wracali. 

Cieszę się, że jesteście tutaj razem ze mną- w świecie mojej fotografii, w którym uwieczniam to co wyjątkowe i niepowtarzalne… Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję zakochanych w całej Polsce! Bez znaczenia czy jest to Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice czy właśnie w moim rodzinnym mieście Bełchatowie. Mam to szczęściem, ze mogę  pracować wszędzie i to jest piękne, a najpiękniejsze są… Rodzinne strony! to właśnie w Bełchatowie i okolicach dzieją się najbardziej epickie sytuacje weselne i genialne emocje!

Szukacie fotografa, który uwieczni Wasze wspólne chwile w taki sposób, by wywoływały uśmiech na Waszych twarzy  przy każdym otwarciu albumu czy to będzie za 5, 10, 20 lat? Mam nadzieję, że dobrze trafiliście! Postaram się pomóc Wam w wyborze najlepszego fotografa na Wasz Ślub!

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Bełchatów

Ulotne chwile, niepowtarzalne momenty, piękny czas i Wy w rolach głównych… Dzień ślubu to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Emocje, towarzyszą tak doniosłym chwilom są nie do opisania. Łzy wzruszenia czy radości, a może jedno i drugie? Delikatne drżenie rąk, zdecydowanie przyspieszony puls serca, strach i jednocześnie ulga… Emocje! To co kocham najbardziej, uwiecznić w postaci zdjęć te sytuacje, które w przyszłości będą powodowały same pozytywne ekscytacje.

Czułe szepty, delikatny dotyk czy niepozorne spojrzenia, które towarzyszą zakochanym są… Takie niepowtarzalne i wyjątkowe, tak jak fotografia. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie wszystko co małe i duże dla Was i otulić to w wyjątkową i najpiękniejszą pamiątkę do której będziecie wracali. Zapraszam Was na kilka historii zakochanych, które znajdują się poniżej. Fotograf Bełchatów dla Was.

 

Historie zakochanych – fotografia ślubna Bełchatów

Historie ślubne z jednej strony są do siebie podobne – dwoje zakochanych ślubuje sobie najpiękniejsze deklaracje wśród rodziny i przyjaciół, z drugiej  strony znacząco się od siebie różnią.

Sztuką jest dostrzec te niewidoczne gołym okiem różnice i uwiecznić je w najbardziej nieoczywisty sposób na zdjęciach. Dobra fotografia ślubna Bełchatów kryje w sobie coś więcej niż kolejną stopklatkę. Uczucia, emocje czy unoszące się endorfiny szczęścia, które są niewidoczne gołym okiem . Magia, która towarzyszy zakochanym w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest bez wątpienia Wasz ślub. Najpiękniejsza historia zakochanych, to właśnie historia Waszej miłości…

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Bełchatów – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Dobry fotograf Bełchatów posiada prócz doświadczenia czy świetnego rzemiosła, również osobowość. Każda z jego prac ma charakter i “to coś” co go wyróżnia z tłumu. Kryje w sobie istotnie więcej, aniżeli przeciętne zdjęcie. Dopieszczone fotografie zachwycają, pobudzają do refleksji, skłaniają by zatrzymać się na dłużej niż na chwilę. Przewodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia, pozwalają wrócić raz jeszcze do pięknych historii i emocji… Tym właśnie wyróżnia się topowe fotografie, tworzone przez najlepszego fotografa. Patrząc na najlepsze zdjęcia ślubne z innej strony- najlepsze zdjęcia ślubne mają odzwierciedlenie w konkursach fotograficznych.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Myślę, że taka rekomendacja jest dla wielu wystarczająca 🙂

Fotograf Bełchatów

K

Fotograf Bełchatów – Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Planujemy wesele z klasą z wyjątkowym i  ponadczasowym motywem przewodnim! Może to być wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim! Wasz dzień  niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was!

 

ZAMKNIJ