Fotograf ślubny Gdańsk | Fotografia Gdańsk- Wasza historia..
Świat jest piękny... Krzysztof Krawczyk Memories fotograf ślubny Gdańsk

Fotograf ślubny Gdańsk- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

Cieszę się, że trafiliście właśnie tutaj, do Świata mojej fotografii… Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję zakochanych  również w Gdańsku jak i w całej Polsce! Dzięki temu mam możliwość spełniać się w zawodzie fotografa bez znaczenia czy jest to Poznań, Wrocław, Warszawa, Kielce czy właśnie Gdańsk. Obserwowanie i uwiecznianie mnogości tradycji jest szalenie ciekawe, a spotykanie zakochanych w ich rodzinnych stronach nadzwyczajnie budujące.

Jak już tutaj trafiliście to postaram się pomóc Wam w wyborze osoby do stworzenia pamiątki w postaci zdjęć na jeden z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia czyli fotografa na Wasz ślub! Będzie pięknie! Kłania się fotograf ślubny Gdańsk Krzysztof Krawczyk!

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Fotograf Gdańsk– ponadczasowa i wyjątkowa fotografia

Zdjęcie zdjęciu jest… Nierówne. Dzień ślubu to dzień wyjątkowy i kluczowy moment w życiu każdego z nas. Emocje towarzyszące tak pierwszoplanowym chwilom są nie do opisania. Łzy radości i wzruszenia. Delikatne, ledwo zauważalne drżenie rąk, strach i ulga jednocześnie.

Ahhh… Emocje, gesty czy spojrzenia, które towarzyszą zakochanym są bez wątpienia szczególne, wyjątkowe i ponadczasowe, tak jak fotografia ślubna Gdańsk. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie ich dla Was, jedna chwila, jeden moment do którego będziecie wracali przy każdej możliwie nadarzającej się okazji- w rodzinnym gronie, a może przy kubku gorącej herbaty i rozpalonym kominku wtuleni w siebie… Okazji będzie mnóstwo!

Wszystkie te magiczne sytuacje chcę uwiecznić w dniu Waszego ślubu. Są one… Niepowtarzalne i nadzwyczajne, stanowią ogromny aspekt Waszej pamiątki i wspomnień. Fotografując Wasz dzień, pragnę to wszystko zatrzymać i pięknie zapakować w historię Waszego dnia… Dnia Waszego ślubu…

Wasza historia– fotografia ślubna Gdańsk

Wszystkie historie ślubne zakochanych, chociaż tak do siebie podobne, mocno różnią się od siebie. Sztuką fotografii jest dostrzec te niewidoczne gołym okiem kontrasty i uwiecznić je na zdjęciu. Dobra fotografia ślubna Gdańsk kryje w sobie zdecydowanie więcej niż obraz stworzony przez aparat. Gęste endorfiny szczęścia unoszące się w powietrzu, emocje czy uczucia, które często otulają zakochanych . Magię towarzyszącą temu jednemu, wyjątkowemu wydarzeniu jakim jest bez wątpienia Wasz ślub. Najpiękniejsza historia zakochanych, to właśnie Wasza historia…

zakochani o moich zdjęciach...

E K

Najlepszy fotograf Gdańsk – czym się kierować przy wyborze fotografa ślubnego w Gdańsku

Dobry fotograf Gdańsk posiada „to coś”. Każda z jego prac ma duszę. Kryje w sobie znacznie więcej, aniżeli zwykłe, przeciętne, nie zwracające uwagę na siebie zdjęcie. Dopieszczona w najmniejszym szczególe fotografia zachwyca, pobudza do refleksji, przywodzi na myśl najpiękniejsze wspomnienia, wzrusza, wywołuje całą gamę emocji… Tym właśnie wyróżnia się najlepszy fotograf. Najlepsze zdjęcia ślubne mają również odzwierciedlenie w wynikach konkursów fotograficznych.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace również wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursu International Wedding Photographer of the Year. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w ciekawej dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w porannym programie “Pytanie na śniadanie”.

Fotograf ślubny Gdańsk

K

Fotograf ślubny Gdańsk Krzysztof Krawczyk Memories, nie śpiewam, opowiadam fotografiami…

ZAMKNIJ