Fotograf Poznań Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię swoją wyobraźnią...

Fotograf Poznań- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

Cieszę się, że trafiliście właśnie tutaj, do Świata mojej fotografii… Nie bez powodu znaleźliście się na tej stronie, szukacie fotografa, który stworzy dla Was wymarzoną pamiątkę z dnia Waszego ślubu. Postaram się Wam w tym pomóc!

Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję zakochanych w Łodzi, Płocku, Gdańsku również w Poznaniu! Dzięki temu, mam możliwość spełniać się w zawodzie fotografa wszędzie, w całym kraju!

Obserwowanie i uwiecznianie różnych tradycji jest obłędnie ciekawe, a spotykanie zakochanych w ich rodzinnych stronach szalenie budujące. Tworzenie dla zakochanych historii z dnia ślubu jest niesamowite! Teoretycznie każdy reportaż ślubny jest podobny, dwoje zakochanych, celebracja ślubu i przyjęcie weselne do białego rana… Bardzo uproszczone prawda? Dzień ślubu to wyjątkowy czas, mnogość emocji, momentów, nieprzewidzianych sytuacji i gestów sprawia, że każda historia jest inna, niepowtarzalna i ponadczasowa…

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Fotograf ślubny Poznań– wyjątkowa i ponadczasowa fotografia

Zdjęcie zdjęciu nierówne… Dzień ślubu to kluczowy moment w życiu każdego z nas. Emocje towarzyszące tak doniosłej chwili są nie do opisania. Łzy radości i wzruszenia. Ledwo zauważalne drżenie rąk. Strach i ulga jednocześnie. Ahhh… Emocje, gesty, spojrzenia, które towarzyszą zakochanym są bez wątpienia szczególne, wyjątkowe i ponadczasowe, tak jak fotografia. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie otaczającego świata, który toczy się wokół Was. Chwile, wyjątkowe momenty, do których będziecie wracali przy każdej możliwie nadarzającej się okazji.

Wszystkie te magiczne sytuacje staram się uwiecznić w dniu Waszego ślubu. Są one… Nadzwyczajnie ważne i stanowią ogromny aspekt Waszej pamiątki i wspomnień. Fotografując Wasz dzień, chcę to wszystko zatrzymać i pięknie zapakować w historię Waszego dnia…

Najpiękniejsze historie zakochanych – fotografia ślubna Poznań

Wszystkie historie ślubne, chociaż tak do siebie podobne, znacząco się od siebie różnią. Sztuką jest dostrzec te niewidoczne gołym okiem odmienności i uwiecznić je na zdjęciu. Dobra fotografia ślubna kryje w sobie coś więcej niż obraz. Emocje, uczucia czy niewidoczne endorfiny szczęścia unoszące się nad zakochanymi. Magię towarzyszącą temu jednemu, wyjątkowemu wydarzeniu jakim jest bez wątpienia Wasz ślub. Najpiękniejsza historia zakochanych, to właśnie Wasza historia

zakochani o moich zdjęciach...

E K

Najlepszy fotograf Poznań – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa

Dobry fotograf Poznań posiada „to coś”. Każda z jego prac ma duszę. Kryje w sobie znacznie więcej, aniżeli zwykłe, przeciętne zdjęcie. Dopieszczona w najmniejszym szczególe fotografia zachwyca, pobudza do refleksji, przywodzi na myśl najpiękniejsze wspomnienia, wzrusza, wywołuje emocje… Tym właśnie wyróżnia się najlepszy fotograf. Najlepsze zdjęcia ślubne mają również odzwierciedlenie w wynikach konkursów fotograficznych.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursu International Wedding Photographer of the Year. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”.

Fotograf Poznań

K

Fotograf Poznań Krzysztof Krawczyk Memories

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym motywem przewodnim i w wymarzonych okolicznościach? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani moi mili! Do zobaczenia u Was, na przepięknym ślubie w Poznaniu!

 

ZAMKNIJ