Fotograf ślubny Warszawa Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

Fotograf Warszawa Wasz świat moimi oczami

Dzień dobry, Moi Mili!

  Podejrzewam, że już za momencik będziecie mieli ten zaszczyt, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Od tego momentu już nie On i Ona, tylko…Mąż i Żona. Pewnie towarzyszy Wam ekscytacja, szczęście, ale też…stres. Dla każdych Zakochanych ważne jest, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Czy nie pomylicie się w trakcie wypowiadania przysięgi, czy Wy i wasi goście będziecie się świetnie bawić… A najważniejsze, czy aby na pewno Wszyscy zapamiętają dobrze Wasz dzień. We wspomnieniach istotne jest to, aby mieć miejsce, w którym można je trwale zatrzymać. Takim miejscem jest fotografia.

 Po wielu latach można wziąć w dłoń fragment czasu. Widzicie w nich wzruszonych rodziców, uśmiechnięte Ciocie, żartujących Wujków, Waszych serdecznych Przyjaciół… I Was. Czujecie te znajome emocje… Ogarnia Was gwałtowne ciepło w sercu na myśl o Tamtym Dniu…Wtedy wiecie, że wszystko wyszło tak, jak chcieliście. I że wybraliście najlepszego fotografa ślubnego, którego prace poruszają Was, nawet po tak długim czasie– stworzy dla Was idealny reportaż ślubny w Warszawie.

  Fascynują mnie ludzkie emocje. Fakt, że inaczej odczuwamy pewne bodźce. W głowie każdego z nas mogą przejść setki myśli na minutę… A moją pracą jest udokumentowanie tego. Pokazanie najszczerszych chwil z Waszego życia. Zakochani są wszędzie… A  skoro uwielbiam zakochanych… To też jestem wszędzie.

  Mimo, że moim rodzinnym miastem jest Bełchatów, nie ograniczam się do jego obrębu. Jestem oczarowany malowniczością Gdańska, barwnością Poznańskiej starówki, futuryzmem Katowic, jak i industrialnym klimatem Łodzi

   Każdy jest inny… Dzięki temu, na świecie jest tyle rewelacyjnych pomysłów. Achh, a ile jest możliwości ślubów! Ślub w plenerze, ślub humanistyczne, ślub boho czy ślub glamour… Tyle możliwości! Do każdego z nich trzeba podejść wyjątkowo i uchwycić z jak najlepszej strony.

    Obiecuje Wam, że zrobię co w mojej mocy, aby zdjęcia z Waszego dnia były swego rodzaju wehikułem czasu, który przeniesie Was w przestrzeń wspomnień, oraz miłości. I to na długie lata.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Warszawa

Wbrew pozorom, niełatwo jest nazwać  fotografię ,,ponadczasową’’. Żyjemy w ciągłym biegu. Często brakuje nam czasu na cokolwiek… Niekiedy nie nadążamy za tym, jak szybko mija czas i jak pod jego wpływem wszystko wokół Nas się zmienia.  Wybierając fotografa ślubnego z Warszawy, zwróćcie uwagę na jedną bardzo ważną rzecz w jego zdjęciach.

Zwróćcie uwagę, czy jest w nich szczerość… To ona jest tą ,,ponadczasową’’ esencją bijącą z każdego zdjęcia, którego młodość nigdy nie mija. Radość, złość, strach, gniew, poruszenie. To wszystko jest autentyczne. Sztuką jest natomiast przedstawienie czegoś prawdziwego w sposób artystyczny. Czegoś na pozór zwykłego, codziennego. Czegoś, w czym na co dzień nie dostrzeglibyśmy niczego nadzwyczajnego. I dlatego tak kocham moją pracę, a zarazem pasję.

Nie musimy zakłamywać rzeczywistości, ale możemy ją kreować, próbować złapać ją pod różnym kątem. I dlatego jestem dumny z tego, że mogę tak pokazać prawdę w ludziach, aby była traktowana jako swego rodzaju artyzm. Znajduję to, co jest  cenione i ważne dla każdego z nas w przeróżnych momentach życia i należycie uwieczniam. To ogromny atut mojego zawodu… Tworzę coś na wzór dokumentacji poświęconej zakochanym. 

   Każdy reportaż ślubny odbieram personalnie. Wzruszam, uśmiecham się razem z Wami.  Chciałbym, abyście w trakcie współpracy ze mną czuli, że jesteście najważniejszymi personami; żebyście byli centrum wszechobecnej radości i miłości. Tego dnia nic innego się nie liczy. Jesteście tylko Wy.

To dla Was tu jestem. A moim celem jest to, abym mógł zostać częścią Waszej historii.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Warszawa

 Pewien szwajcarski psycholog,  Carl Gustav Jung wyodrębnił aż 16 typów osobowości. To daje nam.. ogrom różnych połączeń charakterów! Niebywałe, prawda? Te kombinacje oczywiście nie zawsze są ze sobą spójne. Jedni będą się dogadywać lepiej, inni nieco gorzej… Pokazuje to nam, jak ciężko jest znaleźć tą idealną osobę … Kogoś, o kogo będziemy się martwić bardziej, niż o siebie. Kogoś, z kim wszystko będzie lepiej smakować, przyprawione miłością. Droga do znalezienia Tej Jedynej, albo Tego Jedynego nie jest prosta… Za to często kręta, wyboista, oraz długa. Ale na jej końcu znajdujemy szczęście, które trwa latami.

   Jestem pewny, że choćbym przez resztę życia próbował zdefiniować słowo ,,miłość’’, nie dałbym rady. Nie można się tu zgłębiać; mówimy tu o najpotężniejszej rzeczy. Większej niż Wiara i Nadzieja. Musimy po prostu kochać.  A jest to uczucie tym piękniejsze, że pielęgnowane przez długi czas, niczym ogród, rozrasta się. Dzięki naszemu zaangażowaniu, oddaniu i dobremu sercu, wychodzi z nas najszlachetniejszy ze wszystkich kwiatów.

  Niczym z najpiękniejszego ogrodu na świecie. Wybierając osobę, z którą chcecie spędzić resztę życia, jesteście na takim etapie, że Wasza miłość już rozkwitła, jak wieczna róża. Jesteście siebie pewni – wiecie, że Wasze uczucie nie zwiędnie. I to jest właśnie tak piękne. Decydując się na fotografa z Warszawy, wybierzcie takiego, który jednym zdjęciem będzie potrafił Was wzruszyć. Który swoimi pracami wywoła w Was nostalgię. Takiego, którego prace będą autentyczne.

 Sceneria, pogoda, światło… To wszystko oczywiście jest ważne. Ale nawet w ciemnym zaułku w Warszawie, w trakcie deszczu, możliwe jest wykonanie cudownej fotografii ślubnej. Pasja do fotografii to klucz do stworzenia wyjątkowej pamiątki dla zakochanych.

 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Warszawa – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

 Kiedy pytacie się najbliższych osób o najlepszego fotografa z Warszawy, dostajecie zapewne mnóstwo różnych odpowiedzi. I tu pojawia się dylemat… Która odpowiedź jest najtrafniejsza?

  Dużą rolą w pracy fotografa ślubnego jest jego portfolio. Jeśli jest bogate, to dowód na to, że osoba ta, wkłada w swoją pracę serce, oraz, że ma chęci poszerzać swoje horyzonty.

  Mogę opowiedzieć na ten temat na swoim przykładzie.

 Od kilku lat moje zdjęcia otrzymują wyróżnienia nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej. W roku 2018 zostałem dumnym zwycięzcą niezwykle ważnego dla fotografów na całym świecie konkursu MYWED Award 2018 w kategorii “światło w nocy”. W konkursie tym biorą udział najznakomitsi fotografowie z całego świata. Niewątpliwie jest to jedno z moich najważniejszych osiągnięć! Rok wcześniej, w tym samym konkursie, udało mi się zająć 3 miejsce na podium. Z kolei w corocznym konkursie  International Wedding Photograpaher of the Year, na przestrzeni 4 lat byłem sześciokrotnym finalistą. Dzięki czemu miałem zaszczyt być gościem w programie śniadaniowym ,,Pytanie na śniadanie’’. Wziąłem udział w rozmowie pt. “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”. Z kolei w latach 2019-2020 udało mi się zająć pięciokrotnie miejsce na podium w konkursie  WPE Awards. Jestem również dumnym posiadaczem 14 wyróżnień konkursu SLR Lounge. w 2019 roku zająłem dumne I miejsce w kategorii from “From Above”  – PROWED Award. Ta sama organizacja w 2019 roku wybrała mnie do grona 25 najlepszych fotografów ślubnych na świecie, w którym zająłem 14 miejsce. LOOKSLIKEFILM, który wyznacza aktualne  trendy w fotografii ślubnej na świecie przyznał mi tytuł Artist Of The Year 2017, a także Best Wedding Photographer of the Year w roku 2018 i 2019. Ostatni rok – 2020, mimo złej sławy, okazał się dla mnie satysfakcjonujący  -zająłem 2 miejsce w najważniejszym konkursie dronowym  na świecie Drones Award.

  Mogę nazwać się szczęściarzem, bo moja praca została doceniona na tak wielu płaszczyznach. Jednak będę najszczęśliwszy, jeśli sprostam Waszym wymaganiom i będę mógł towarzyszyć Wam w tych najpiękniejszych dla Was momentach w Warszawie czy jej okolicach.

 

Fotograf ślubny Warszawa

K

Fotograf ślubny Warszawa Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą i z ponadczasowym pięknym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani… Do zobaczenia u Was na wymarzonym ślubie w Warszawie.

 

 

ZAMKNIJ