Fotograf Katowice Krzysztof Krawczyk Memories

   Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

   Fotograf Katowice Wasz piękny świat moimi oczami

   Dzień dobry, Moi zakochani!

     Podejrzewam, że znaleźliście się tutaj z jednego powodu- szukacie fotografa na Wasz wymarzony ślub w Katowicach bądź okolic tego miasta. Wkrótce będziecie mieli ten zaszczyt, aby stanąć na przeciwko siebie i deklarować najpiękniejszymi słowami to co do siebie czujecie. Od tego momentu już nie On i Ona, tylko…Mąż i Żona! Pewnie towarzyszy Wam ogromna ekscytacja, szczęście, ale też… niemały stres. Dla każdych Zakochanych ważne jest, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Czy nie pomylicie się w trakcie celebracji przysięgi, czy Wy i wasi goście będziecie się świetnie bawić… A najważniejsze, czy aby na pewno Wszyscy zapamiętają dobrze Wasz dzień. We wspomnieniach tych większych i tych mniejszych istotne jest to, aby mieć miejsce, w którym można je zatrzymać na zawsze. Takim miejscem jest fotografia.

    Po wielu latach można wziąć w dłoń album rodzinny i wspólnie przeglądać fragment czasu. Widzicie w nich wzruszonych rodziców, uśmiechniętych i żartujących wujków, Waszych serdecznych Przyjaciół… I Was zakochanych. Czujecie te znajome emocje… Ogarnia Was cudowne ciepło w sercu na myśl o Tamtym Dniu…Wtedy wiecie, że wszystko wyszło tak, jak planowaliście, i że wybraliście najlepszego fotografa ślubnego, którego prace poruszają Was po tak długim czasie– który stworzył dla Was idealny reportaż ślubny w Katowicach.

     Fascynują mnie gesty, spojrzenia, emocje. W głowie każdego z nas mogą przejść tysiące myśli na minutę… A moim zadaniem jest zatrzymanie to co najważniejsze i pokazanie najszczerszych chwil z Waszego życia. Zakochanych można spotkać wszędzie… A  skoro uwielbiam zakochanych… To też jestem wszędzie.

     Mimo, że moim rodzinnym miastem jest Bełchatów i tutaj też mieszkam, nie ograniczam się do jego obrębu. Jestem oczarowany malowniczością Gdańska, barwnością Poznańskiej starówki, futuryzmem Warszawy, jak i industrialnym klimatem Łodzi czy pięknymi okolicami Zduńskiej Woli. Tak naprawdę pracuję w całym kraju i to jest niesamowite, móc obserwować zakochanych w każdym zakątku kraju, tworzyć pamiątkę na całe życie dla Was.

       Obiecuje Wam, że zrobię co w mojej mocy, aby zdjęcia z Waszego dnia były wehikułem czasu, który przeniesie Was w przestrzeń wspomnień i za każdym razem będziecie przeżywali Wasz ślub i przyjęcie weselne w sposób wyjątkowy, potęgujący piękne emocje.

   JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

   Niepowtarzalna i ponadczasowa fotografia ślubna- Fotograf ślubny Katowice

   Wbrew pozorom, niełatwo jest nazwać  fotografię ,,niepowtarzalną i ponadczasową’’. Żyjemy w ciągłym biegu. Często brakuje nam chwil na najmniejsze przyjemności… Bywa tak, że nie nadążamy za tym, jak szybko mija czas i jak pod jego wpływem wszystko wokół Nas się zmienia. Wybierając fotografa ślubnego z Katowic, zwróćcie uwagę na niesamowicie istotną rzecz w jego zdjęciach.

   Zwróćcie uwagę, czy jest w nich szczerość i radość… To ona jest tą ,,ponadczasową’’ esencją bijącą z każdego zdjęcia, którego młodość nigdy nie mija. Radość, złość, strach, gniew, poruszenie, nostalgia. To wszystko jest autentyczne. Sztuką jest natomiast przedstawienie czegoś prawdziwego w sposób nietuzinkowy, artystyczny. Czegoś, w czym na co dzień nie dostrzeglibyśmy niczego ponad przeciętnego. I dlatego tak kocham moją pracę, a zarazem pasję.

   Nie musimy zakłamywać naszej rzeczywistości, ale możemy ją kreować, próbować złapać ją pod różnym kątem, w różnych sytuacjach. I dlatego jestem dumny z tego, że mogę w taki sposób pokazać prawdę w ludziach, aby była traktowana jako swego rodzaju artyzm. Znajduję to, co jest cenione i ważne dla każdego z nas w przeróżnych momentach i chwilach życia i uwieczniam to. Zdecydowanie jest to ogromny atut mojej pasji… Tworzę historie zakochanych.

      Każdy reportaż ślubny odbieram inaczej. Wzruszam, śmieję się razem z Wami.  Chciałbym, abyście czuli się, że jesteście najważniejszymi personami, a przy mnie kompletnie nie odczuwali negatywnego stresu.

   Jestem tutaj dla Was, a moim celem jest to, abym mógł zostać częścią Waszej pięknej historii. Stwórzmy wspólnie ponadczasową historię z Waszego ślubu w Katowicach.

   Historie zakochanych – fotografia ślubna Katowice

   Szwajcarski psycholog, Carl Gustav Jung wyodrębnił 16 typów osobowości. To daje nam.. ogrom różnych połączeń charakterów! Genialne, prawda? Te kombinacje oczywiście nie zawsze pasują do siebie. Jedni będą się dogadywać zdecydowanie lepiej, inni nieco gorzej… Udowadnia nam to, jak ciężko jest znaleźć tą idealną osobę… Kogoś, o kogo będziemy się martwić dużo bardziej, niż o siebie. Kogoś, z kim wszystko będzie lepiej smakować, filmy będą ciekawsze, a wspólne spacery nabiorą piękniejszej mocy. Droga do znalezienia Tej Jedynej, albo Tego Jedynego nie jest prosta… Za to wyboista, kręta oraz długa. Ale na jej końcu znajdujemy szczęście, które trwa latami- na całe życie.

      Choćbym przez resztę życia próbował zdefiniować słowo ,,miłość’’, nie dałbym rady. Nie można się tu zgłębiać- mówimy tu o najpotężniejszym uczuciu. Musimy po prostu kochać. Jest to uczucie tym piękniejsze, że pielęgnowane przez długie lata, niczym ogród, rozrasta się. Dzięki naszemu oddaniu, zaangażowaniu i dobremu sercu, wychodzi z nas najpiękniejszy ze wszystkich kwiatów.

     Wybierając osobę, z którą chcecie spędzić resztę życia, jesteście na takim etapie, że Wasza miłość już jest tym najpiękniejszym kwiatem. Jesteście siebie pewni – wiecie, że Wasze uczucie nie skończy się tak nagle. I to jest właśnie tak piękne. Decydując się na fotografa z Katowic, wybierzcie takiego, który jednym zdjęciem będzie potrafił Was wzruszyć. Który swoimi pracami wywoła w Was pozytywne poruszenie. Takiego, którego prace będą autentyczne.

   Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

   E K

   Najlepszy fotograf Katowice – istnieje taki? Jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

    Kiedy pytacie się przyjaciół, znajomych, rodziny o najlepszego fotografa z Katowic, dostajecie zapewne mnóstwo różnych odpowiedzi. I tu pojawia się ogromny dylemat…Który fotograf ślubny z Katowic jest najlepszy.

     Ogromną rolą w pracy fotografa ślubnego jest jego wrażliwość i sposób pokazania reportażu ślubnego, który Was zachwyci i zatrzyma na długo. Który wkłada w swoją pracę serce i dzieli się Waszymi emocjami w sposób ponadczasowy. Ważnym aspektem jest również jego docenienie prac przez innych.

     Mogę opowiedzieć na ten temat na swoim przykładzie. Od kilku lat moje zdjęcia otrzymują wyróżnienia nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej. W roku 2018 zostałem zwycięzcą niezwykle ważnego dla fotografów na całym świecie konkursu MYWED Award 2018 w kategorii “światło w nocy”. W konkursie tym biorą udział najznakomitsi fotografowie z całego świata! Rok wcześniej, w tym samym konkursie, udało mi się zająć 3 miejsce na podium. Organizacja PROWED umieściła mnie w rankingu 25 najlepszych fotografów ślubny na Świecie 2 lata z rzędu, kolejno na 14 i 6 miejscu. Z kolei w corocznym konkursie  International Wedding Photograpaher of the Year, na przestrzeni 4 lat byłem sześciokrotnym finalistą. Dzięki czemu miałem zaszczyt być gościem w programie śniadaniowym ,,Pytanie na śniadanie’’. Wziąłem udział w rozmowie pt. “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”. W latach 2019-2020 udało mi się zająć pięciokrotnie miejsce na podium w konkursie  WPE Awards. Jestem również dumnym posiadaczem 14 wyróżnień konkursu SLR Lounge. LOOKSLIKEFILM, który wyznacza aktualne trendy w fotografii ślubnej na świecie przyznał mi tytuł Artist Of The Year 2017, a także Best Wedding Photographer of the Year w roku 2018 i 2019. Ostatni rok – 2020, mimo złej sławy, okazał się dla mnie satysfakcjonujący  -zająłem 2 miejsce w najważniejszym konkursie dronowym  na świecie Drones Award.

     Mogę nazwać się po prostu szczęściarzem, bo moje prace zostały docenione na tak wielu płaszczyznach. Jednak będę najszczęśliwszy, jeśli sprostam Waszym wymaganiom i będę mógł towarzyszyć Wam w tych najpiękniejszych dla Was momentach, uwiecznić to co prawdziwe i wyjątkow.

      Czy ślub zorganizujecie w Katowicach, a może nieopodal Katowic to tak naprawdę nie ma znaczenia, Zrobię co w mojej mocy, abyście się czuli wyjątkowo, a Wasza historia zachowana na zdjęciach była najpiękniejsza.

   Fotograf Katowice

   K

   Fotograf Katowice Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

   Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najcudowniejszym!

   Planujecie wesele z ponadczasowym i wyjątkowym motywem przewodnim? Uwierzcie mi… To dopiero początek! Może uda mi się Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne zimą! Każdy motyw przewodni jest genialny i niesamowity, jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie, że Wasze wesele będzie po prostu z klasą, wchodźcie w to na 100%!

   Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- genialnie fascynującym, a na pewno niesamowicie cudownym. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
   Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Tak! Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

   ZAMKNIJ