Winner Awards MYWED, SIENA, WPE, PROWED, WPI, AWPA

Finalist International Wedding Photographer of the Year 2017, 2018, 2019, 2020
Krzysztof Krawczyk Memories

Krzysztof Krawczyk Memories - fotograf ślubny Łódź

...Nie śpiewam, opowiadam Waszą historię swoją wyobraźnią...

Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam, opowiadam Waszą historię swoją wyobraźnią...

Jestem niesamowitym szczęściarzem, wykonuję najpiękniejszy zawód- zawód fotografa ślubnego. Dzięki temu mogę spotykać fantastycznych ludzi na swojej drodze, być blisko Was w najpiękniejszych momentach życia, mogę opowiadać Waszą historię swoim aparatem i to co dla mnie jest cudowne… Mogę obserwować Wasze szczęście. Uwieczniam to co w życiu nigdy nie przemija- miłość! Fotografia ślubna daje mi możliwość spotkania Was w cudownych okolicznościach, cieszyć się Waszym szczęściem. Bez znaczenia czy jest to Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk czy Poznań, fotografuję na terenie całego kraju. Ślub w plenerze, ślub boho, ślub rustykalny, a może wesele w stodole czy ślub w ogrodzie… Miejsce jest niesamowicie ważne, ale najważniejsi jesteście Wy i Wasze uczucie! Dzień ślubu jest wyjątkowy, magiczny, niepowtarzalny... To właśnie wtedy wylewają się najpiękniejsze emocje! Jestem po to by zatrzymać to wszystko dla Was..
Kilka słów o sobie... Największy szczęściarz chodzący na tym Świecie! To wszystko za sprawą mojej cudownej żony Sylwii i zwariowanej dwójki dzieciaków Oliwki i Franka, to oni sprawiają uśmiech i motywację każdego dnia. Dzięki nim wiem co to znaczy być szczęśliwy i za to ogromnie dziękuję!

Fotograf ślubny Łódź

o Was...

Uwielbiam stan cudnych emocji, ten pozytywny nieład w dniu ślubu, wibrujące serducha i mokre oczy, które często towarzyszą zakochanym. Spojrzenia przed najważniejszymi słowami są szczególne i wyjątkowe,
a gesty magiczne...

POZNAJ MNIE
H

Historie

najpiękniejszy dzień Waszego życia...

Najpiękniejszy zawód- fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories

Wykonuję najpiękniejszy zawód świata jakim bez wątpienia jest zawód fotografa ślubnego. Dlaczego tak uważam i dlaczego tak często o tym wspominam? Która praca tak na prawdę daje nam taki wachlarz emocjonalny? Najszczersze emocje, łzy radości, cudowne uśmiechy, tony serdeczności czy wybuchy śmiechu.. Tym wszystkim charakteryzuje się najpiękniejszy dzień dwojga zakochanych osób. Mam to szczęście, że mogę być częścią tego pięknego dnia i to właśnie jest genialne! Uwieczniam to co w życiu jest piękne i niesamowicie ważne, jestem przy najważniejszych deklaracjach życia…Uwielbiam to! Pasja i zawód jednocześnie- tak to możliwe i jest to największa mieszanka wybuchowa jaką można sobie wyobrazić! Jest to niesamowita wartość w moich życiu. Co gdyby nie fotografia ślubna? Pewnie inny artystyczny zawód, w końcu imię i nazwisko zobowiązuje :). Jestem na etapie życia, w którym wiem, że spełniam się w 100%. U boku piękna żona i dwójka wspaniałych dzieciaków, podążamy wspólną drogą pełną pasji do siebie i do otaczającego nas świata. Mamy marzenia i nasze marzenia spełniają się, są one w życiu piekielnie ważne i dążąc do nich każdego dnia wiemy, że prędzej czy później zdobędziemy ich szczyty. Tak jak szczyty zdobywają zakochani. Często rozmawiam z nimi, o ich pasjach czy marzeniach… Jedynym z największych marzeń jest zawsze piękny ślub, z ogromną ilością pozytywów w gronie rodziny, przyjaciół, kolegów i koleżanek. Fotografia ślubna daje mi możliwość zatrzymania tego wszystkiego dla nich… W tym całym szaleństwie to jest zdecydowanie najbardziej wartościowe! Często pytacie mnie o najpiękniejszy motyw przewodni przyjęcia weselnego – czy jest to ślub boho w Łodzi, rustykalny, wesele glamour, klasyczne, przyjęcie weselne industrialne czy w oryginalnym miejscu, a może slow wedding? Tak naprawdę uwielbiam je wszystkie, ale zdecydowanie topowy jest Wasz feeling, Wasza chemia i miłość… 

Fotograf ślubny Łódź i nie tylko- reportaż ślubny w Łodzi i w całym kraju

Jestem szczęściarzem! Pracuję nie tylko w Łodzi czy moim rodzinnym mieście Bełchatowie. Pracuję na terenie całego kraju i uwielbiam to! Dzięki temu  mogę obserwować różnie tradycje. Czy jest to niesamowicie roztańczone wesele Łowickie, czy kameralny ślub w Warszawie, a może bardzo rodzinny ślub góralski, na którym muzyka prosto z gór robi ogromne wrażenie!  Polska jest pięknym krajem, a tradycje ślubne jeszcze piękniejsze i za każdym razem mogę odkrywać zupełnie coś nowego i nietuzinkowego. Każdy reportaż ślubny to przygoda pełna nowości, kreatywności czy spontaniczności. Ślub w plenerze w otoczeniu pięknej okolicy jest zgoła odmienny od  ślubu tradycyjnego w Kościele, odnowienie przysięgi małżeńskiej to kolejny przykład nietuzinkowej celebracji. Co je wszystkie łączy? Mają jeden wspólny mianownik… Deklaracja najpiękniejszymi słowami dwojga zakochanych! 

Wielokrotnie nagradzany fotograf ślubny Łódź

Moje fotografie ślubne od kilku lat są zauważane nie tylko w Polsce ale również na arenie międzynarodowej. W 2018 roku osiągnąłem bez wątpienia jeden z najważniejszych sukcesów! Wygrałem w jednym z najbardziej cenionych konkursów fotografii ślubnej na świecie – MYWED Award 2018 w kategorii “światło w nocy”, konkurs ten angażuje co roku topowych fotografów z kilkudziesięciu krajów całego świata,  rok wcześniej w tym samym konkursie zająłem 3 miejsce. Na przestrzeni 4 lat byłem sześciokrotnym finalistą w corocznym konkursie International Wedding Photograpaher of the Year, dzięki wynikom w tym konkursie zostałem zaproszony do telewizji śniadaniowej “Pytanie na śniadanie” by wziąć udział w dyskusji pt. “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie”. W konkursie WPE Awards na przestrzeni dwóch lat 2019 i 2020 pięciokrotnie zająłem miejsce na podium. Moje prace zostały zauważone również za oceanem- SLR Lounge nagrodził mnie aż 14 krotnie na przestrzeni 2 lat. w 2019 roku wygrałem w kategorii from “From Above” konkurs PROWED Award, ta sama organizacja w 2019 roku wybrała mnie do grona 25 najlepszych fotografów ślubnych na świecie, w którym zająłem 14 miejsce. LOOKSLIKEFILM, który wyznacza obecnie trendy w fotografii ślubnej na świecie przyznał mi tytuł Artist Of The Year 2017, a także Best Wedding Photographer of the Year w roku 2018 i 2019. W 2020 zająłem 2 miejsce w najważniejszym konkursie dronowym  na świecie Drones Award. Te wszystkie sukcesy zawdzięczam przede wszystkim zakochanym, którzy mi zaufali. Fotograf ślubny to piękny zawód, dzięki któremu mogę obserwować szczęście, być świadkiem wszystkiego co najważniejsze w dniu ślubu i to dzięki Wam kochani mogę odnosić sukcesy na arenie międzynarodowej. Dziękuję za zaufanie!

Fotograf ślubny Łódź Krzysztof Krawczyk Memories- nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy ślub i wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z ponadczasowym i wyjątkowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w danym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

 

ZAMKNIJ