Fotograf Zabrze Krzysztof Krawczyk Memories

   Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

   Fotograf Zabrze- Wasz świat moimi oczami

   Hej, cześć Kochani!

     Niezmiernie mi miło, że mnie dzisiaj odwiedziliście. Zgaduję, że jesteście w trakcie przygotowań do Waszego dnia.  Istny huragan emocji… W tym ogromna dawka stresu. Oczywiście, chcielibyście aby Goście zapamiętali Wasz dzień jak najlepiej… Jednak czasami, mimo fantastycznie spędzonego czasu w Waszym towarzystwie, wspomnienia się zacierają. Mamy w głowie ogólny obraz tego, jak było cudownie. Jednak niektóre twarze, sytuacje, po prostu zanikają. A wtedy, któregoś wieczoru, możemy wziąć do ręki cząstki czasu, które – chronologicznie ułożone – niczym puzzle, pokażą nam cały czar Waszego dnia. I wtedy, chodź na chwilę, ten czar nie będzie miniony, tylko wciąż aktualny. Żarty, tańce, rozmowy – na moment to wszystko stanie się teraźniejsze. I znowu, tak, jak wtedy, możemy się wzruszyć…

     Mam tutaj na myśli fotografię.  Naturalna fotografia, niepozowana, ma to do siebie, że wszelkie wzruszenia na niej, są w pełni autentyczne. Prawdziwe. Dobry fotograf ślubny powinien wzbudzić Wasze zaufanie, tak, aby obnażenie się z emocji było rzeczą naturalną, przychodzącą z łatwością. Chciałbym Wam towarzyszyć, niezależnie od tego, gdzie jesteście.

    Pochodzę i mieszkam w Bełchatowie, ale działam w całej Polsce. Uwielbiam niezwykłość Gliwic, malowniczość Katowic, oraz nowatorstwo Częstochowy – staram się odnaleźć się wszędzie.

    Jeśli więc mielibyście życzenie, aby mieć zdjęcia z któregokolwiek zakątku naszego kraju, będę zaszczycony, jeśli to ja będę mógł to życzenie spełnić.

    Inne miasta, inni Zakochani,  jak również… Inne style. Uwielbiam poznawać Wasze wizje odnośnie ślubu, jest ich mnóstwo! Glamour, rustykalny, w plenerze… Jeden dzień, milion opcji.  Czyli to, co lubię najbardziej.

    Mam nadzieję, że mi zaufacie i że będę właśnie tym fotografem z Zabrza, którego wybierzecie.

   JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

   Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Zabrze

   W obecnych czasach widzimy wokół mnóstwo zdjęć – na plakatach, Instagramie…  Czy na mieście, czy w Internecie, zdjęcia towarzyszą nam wszędzie. Ale, czy jednak  wszystkie te zdjęcia można uznać za ponadczasowe?

    Ja osobiście uważam, że nie.

     Nie każda fotografia jest ponadczasowa-  brakuje jej autentyczności. Brakuje jej spontaniczności. Naturalna fotografia Zabrze, wykonana pod wpływem chwili, pokazuje prawdę. Szczerość to ta magiczna, ponadczasowa cecha, która sprawia, że dane zdjęcie jest dla nas ważne przez bardzo długi czas. Ona nigdy nie wyjdzie z mody. Patrząc na zdjęcia z wesel, widzimy wzruszenie, zdziwienie, radość, miłość… I mamy pewność, że oglądamy fragment minionego czasu, a nie coś przekłamanego.

    Fotograf ślubny to swego rodzaju artysta. Musimy w rzeczach przyziemnych, błahych, znaleźć, wykrzesać artyzm. Tak, aby daną sytuację zobaczyć pod innym kątem – wtedy wygląda ona zupełnie inaczej. Różny punkt widzenia pomaga nam również lepiej zobaczyć, zanalizować daną sytuację. To fantastyczne! Jedno zdjęcie każdy z nas może odbierać na swój sposób, a w każdym z nich jest miłość.

    Na tej małej kartce papieru możemy pokazać rzeczywistość taką, jaką my ją widzimy – magiczną, wykreowaną. Ale jednocześnie – prawdziwą.

     Najlepszy fotograf z Zabrza powinien mieć otwarte serce na wszelkiego rodzaju uczucia, tak, aby, rozumiejąc je, chciał je w jak najlepszy sposób oddać. Wierzę, że wkładając siebie w swoją pracę, przynosi ona wtedy najwięcej rezultatów.

     To dla Was tu jestem, dlatego chciałbym zostać częścią Waszej historii – Waszym fotografem ślubnym. Chciałbym, abyście – z moją pomocą – poczuli się jak najważniejsze osoby na całym świecie.

   Historie zakochanych – fotografia ślubna Zabrze

   Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego motyw miłości jest wszędzie tak często ponawiany?

   W filmach, piosenkach, obrazach… Od zawsze był to poruszany temat. Pewnie wielu z Was się zastanawia, dlaczego.

    Na świecie, spośród siedmiu miliardów ludzi, to akurat Wy stanęliście sobie na drodze. Uczucie to trzeba pielęgnować, dbać, aby mogło przerodzić się w coś długowiecznego. Coś, co będzie trwało do końca świata i o jeden dzień dłużej.

    Miłość, nawet wielokrotnie powielana, jest najważniejsza. Króluje nad wiarą i nadzieją. I o ile te dwa uczucia można w jakiś sposób zachwiać, tak prawdziwej miłości – nigdy.

    Dobry fotograf z Zabrza będzie umiał pokazać Was w takim ujęciu, abyście nie odczuli swego rodzaju deja vu, efektu ,,gdzieś już kiedyś to widziałem/łam’’…

   Dlatego w każdym przypadku szukam indywidualności, sposobu, abyście byli usatysfakcjonowani, oraz najważniejsi.  Będzie szukał różnych sposobów, aby w kreatywny i wiarygodny sposób ją odwzorować.

    Czuję się ogromnym szczęściarzem, że mogę wykonywać swoją pasję w taki sposób. Mogę obserwować miłość na wielu płaszczyznach i w wielu sytuacjach.

    Tworząc reportaż ślubny w Zabrzu, staram się wzruszyć sam siebie. Odczuć to, co czujecie Wy, w tym arcyważnym momencie w Waszym życiu.

    Więc, jeśli już mamy Waszą miłość, to na pewno wykonamy razem fantastyczne ujęcia. Czy w deszczu, czy w Słońcu… Znajdziemy ją wszędzie.

   Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

   E K

   Najlepszy fotograf Zabrze – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

   Podejrzewam, że oglądaliście wiele zdjęć z różnego typu ślubów, żeby je porównać i znaleźć tego wymarzonego fotografa na wesele. Oczywiście, jest to dość trudny wybór– w końcu jest w czym wybierać. Również pytając o opinie na temat różnych fotografów, dostajecie zgoła inne odpowiedzi.

    Warto zajrzeć wtedy do portfolio. Jeśli z roku na rok się ono powiększa, mamy dowód na to, że dana osoba nie jest gołosłowna i stara się poszerzać horyzonty – żeby sprostać swoim, jak i Waszym wymaganiom. Chciałbym wypowiedzieć się w tym temacie, bazując na swoim przykładzie.

     Już od kilku lat efekty mojej pracy zostają doceniane nie tylko w Polsce, ale również na obczyźnie. W 2018 roku zostałem dumnym zwycięzcą niebagatelnego dla fotografów na całym świecie konkursu MYWED Award  w kategorii “Światło w nocy”. W konkursie tym biorą udział mistrzowie mojego fachu z całego świata. Uważam to za jedno z moich najważniejszych nagród. W roku 2017, w tym samym konkursie, udało mi się zająć 3 miejsce na podium. Z kolei w corocznym konkursie  International Wedding Photograpaher of the Year, w ciągu czterech lat, byłem finalistą sześciokrotnie, czego następstwem był mój udział w programie ,,Pytanie na śniadanie’’. Razem z prowadzącymi rozmawialiśmy na temat pt. ,,Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie’’. Równie ważne były dla mnie lata 2019 – 2020, ponieważ miałem zaszczyt zająć pięciokrotnie miejsce na podium w konkursie WPE AWARDS. Natomiast w konkursie SLR Lounge zdobyłem aż 14 wyróżnień. W 2019 roku, w konkursie ,,From Above ‘’ – PROWED AWARD zająłem wspaniałe 1 miejsce. W tym samym roku PROWED AWARD wybrała mnie do elitarnego grona 25 najlepszych fotografów ślubnych na świecie – zajmuję w nim 14 miejsce. LOOKSLIKEFILM, który wyznacza aktualne  trendy w fotografii ślubnej na świecie przyznał mi tytuł Artist Of The Year 2017, a także Best Wedding Photographer of the Year w roku 2018 i 2019. Ostatni rok – 2020, mimo złej sławy, okazał się dla mnie równie satysfakcjonujący, ponieważ zająłem 2 miejsce w najważniejszym konkursie dronowym  na świecie – Drones Award.

     Z każdej nagrody jestem niezwykle dumny, a każde najmniejsze wyróżnienie znacznie mnie motywuje.

    Jednak będę jeszcze bardziej usatysfakcjonowany, jeśli mi zaufacie. I będę mógł Wam towarzyszyć w Najważniejszym Dniu Waszego życia.

   Fotograf Zabrze

   K

   Fotograf Zabrze Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

   Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

   Planujemy wesele z wyjątkowym i  ponadczasowym motywem przewodnim! Może to być ślub na polanie, wesele w stodole czy wesele pod namiotem! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim!

   Wasz dzień  niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, ekscytujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
   Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was!

   ZAMKNIJ