Fotograf Tomaszów Mazowiecki Krzysztof Krawczyk

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię swoją wyobraźnią...

Fotograf Tomaszów Mazowiecki- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć, dzień dobry bardzo! 

Jak już wyżej zauważyliście… Jestem Krzysztof Krawczyk, nie ten śpiewający- całe szczęście! Opowiadam historię zakochanych fotografiami…

Trafiliście tutaj nie bez powodu, szukacie najlepszego fotografa ślubnego na Wasz wyjątkowy dzień jakim jest bez wątpienia Wasz ślub? Jeśli tak, to postaram się pomóc w wyborze osoby, która uwieczni najpiękniejsze momenty dnia Waszego ślubu i opakuje to w ponadczasowe i wyjątkowe fotografie.

Cieszę się, że trafiliście tutaj, do świata mojej fotografii, w świecie w którym uwieczniam to co jest ponadczasowe- miłość dwojga zakochanych… Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję zakochanych również w Tomaszowie Mazowieckim ale i nie tylko, pracuję wszędzie! Bez znaczenia czy jest to Gdańsk, Pabianice, Katowice czy właśnie Tomaszów Mazowiecki. Mam to szczęściem, ze mogę  pracować wszędzie i to jest piękne!

Szukacie fotografa, który uwieczni Wasze wspólne chwile w taki sposób, by za każdym razem wywoływały pozytywne emocje i potęgowały uśmiech na Waszych twarzach? Mam nadzieję, że dobrze trafiliście! Postaram się pomóc Wam w wyborze najlepszego fotografa ślubnego do stworzenia wyjątkowej historii, w której głównymi aktorami będziecie Wy.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Tomaszów Mazowiecki

Piękny czas, ulotne chwile, momenty i Wy w rolach głównych.. Dzień ślubu to niesamowicie istotna pora w życiu każdego. Emocje towarzyszące tak wyjątkowym chwilą są nie do opisania. Łzy radości czy wzruszenia, a może jedno i drugie? Drżenie rąk, przyspieszony puls serca, strach i jednocześnie ulga… Emocje! To co kocham zatrzymywać na zdjęciach- zachować te sytuacje, które w przyszłości będą powodowały same pozytywne wspomnienia.

Czułe szepty, gesty czy spojrzenia, które towarzyszą zakochanym są… Takie prawdziwe, tak jak fotografia. Fotograf Tomaszów Mazowiecki daje nam możliwość zatrzymanie tego dla Was i otulić to w wyjątkową i najpiękniejszą pamiątkę do której będziecie wracali przy każdej okazji. Zapraszam Was na kilka historii zakochanych, które znajdują się poniżej.

 

Historie zakochanych – fotografia ślubna Tomaszów Mazowiecki

Historie ślubne z jednej strony są do siebie podobne – zakochani  ślubujący sobie najpiękniejsze deklaracje wśród rodziny i przyjaciół, a z drugiej  strony znacząco się od siebie różnią. Sztuką jest dostrzec te niewidoczne gołym okiem różnice i uwiecznić je w najbardziej nieoczywisty sposób na fotografiach. Dobra fotografia ślubna Tomaszów kryje w sobie coś więcej niż kolejne naciśniecie spustu migawki. Uczucia, emocje, unoszące się endorfiny szczęścia, które są niewidoczne gołym okiem. Magia, która towarzyszy zakochanym w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest bez wątpienia Wasz ślub. Najpiękniejsza historia zakochanych w Tomaszowie Mazowieckim, to właśnie historia Waszej miłości…

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Tomaszów Mazowiecki – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa

Dobry fotograf Tomaszów posiada prócz doskonałego rzemiosła czy doświadczenia, również osobowość. Każda z jego prac ma charakter. Kryje w sobie znacznie więcej, aniżeli przeciętne zdjęcie. Dopieszczone fotografie zachwycają, pobudza do refleksji, zatrzymują, sprawiają chęć powrotu dno nich. Przewodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia, pozwalają wrócić raz jeszcze do pięknych wspomnień… Tym właśnie wyróżnia się najlepszy fotograf w Tomaszowie. Patrząc na najlepsze zdjęcia ślubne z innej strony,  po prostu, po ludzku… Mają odzwierciedlenia w konkursach fotograficznych

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. 

Fotograf Tomaszów Mazowiecki

K

Fotograf Tomaszów Mazowiecki Krzysztof Krawczyk Memories

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele  z ponadczasowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Mam nadzieję, że uda mi się  Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, genialny, epicki, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Do zobaczenia u Was, na najpiękniejszym ślubie w Tomaszowie Mazowieckim.

 

ZAMKNIJ