Fotograf Skierniewice Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Skierniewice- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć Kochani!

Znaleźliście się tutaj z jednego powodu.. Szukacie fotografa ślubnego, który zrealizuje historię z dnia Waszego ślubu? Wymarzyliście sobie bajeczny reportaż ślubny, jednakże boicie się przeciętności Waszej wizji? Macie pomysł, na Wasz dzień ślubu i chcecie aby pamiątka w postaci zdjęć była… Wyjątkowa? Mam nadzieję, że dłużej nie będziecie szukali!

Zdjęcie zdjęciu nierówne. Aby zatrzymać emocje, czas, uczucia czy niewidoczne endorfiny szczęścia unoszące się nad Wami szukacie fotografa, który zwróci na to wszystko uwagę i w sposób nieszablonowy uwieczni Wasz najpiękniejszy dzień tworząc dla Was historię z dnia ślubu, do której tak po prostu, po ludzku… Będziecie wracali.

Fotografuję w całej Polsce czy jest to Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk czy właśnie Skierniewice. Wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zakochani! Obserwując parę młodą, która organizuje swoje przyjęcie weselne w sposób klasyczny czy motywem przewodnim jest ślub boho, ślub industrialny, a może w plenerze, wszystko jest wyjątkowe, ale najważniejszym mianownikiem zakochanych jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu i stwórzmy wspólnie magiczną pamiątką – kompletem poruszających, niebanalnych  zdjęć.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i wyjątkowa fotografia- Fotograf ślubny Skierniewice

Co nadzwyczajnego kryje się w moich zdjęciach? Każda fotografia przedstawia inną, niepowtarzalną historię zakochanych. Za każdą stoi ogrom ludzkich uczuć, emocji, delikatności i miłości… Każda przywołuje wspomnienia. Wyjątkowa i ponadczasowa fotografia to coś więcej niż kawałek realności, uchwycona na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie tej jedynej i niepowtarzalnej ważnej dla Pary Młodej fotografii to ogromne wyzwanie. Doświadczenie, wiedza, wrażliwość oraz umiejętności pozwalają tworzyć mi wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co przepiękne i niepowtarzalne. W mojej historii ważni jesteście Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Skierniwice

Kilka słów o historii zakochanych… Nie ma piękniejszego przekazu, aniżeli te mówiące o miłości. Fotografia ślubna Skierniewice jest tutaj świetnym przykładem… Każda fotografia kryje w sobie cząstkę przeszłości – towarzyszące jej emocje i uczucia. Ukazuje ludzi w najbardziej intymnych i pięknych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w ich oczach, z drżącymi dłoniami pełnych ekscytacji, nadziei i miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych. Wyjątkowe fotografie – dopracowane w każdym  nawet najmniejszym szczególe – sprzyjają przeżywaniu tej samej historii raz po raz, od nowa z jeszcze większą przyjemnością… Najpiękniejsza historia zakochanych? To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Skierniewice – czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów ślubny w Skierniewicach i okolicach nie brakuje. Dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na jego prace. Zdjęcia to nie jedyny ważny aspekt, ogromnie istotna jest chemia pomiędzy zakochanymi, a fotografem. Kluczem do sukcesu to umiejętności opowiadania historii, zwracanie uwagi na najmniejsze detale i “to coś”, dzięki któremu będziecie czuli się swobodnie od samego początku.

W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny w Skierniewicach, TOP 15 fotografów ślubnych w Skierniewicach i inne, są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone? Czym twórcy rankingów sugerują się takim zestawieniem? Informacji takich tam nie znajdziecie.  Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Odpowiedź pozostawię Wam.

Fotograf Skierniewice

K

Fotograf Skierniewice Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym i wyjątkowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!
Do zobaczenia u Was w Skierniewicach!

 

ZAMKNIJ