Fotograf Sieradz Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami..

Fotograf Sieradz- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Zakochani! 

  Dzień dobry w świecie mojej fotografii, znaleźliście się tutaj z jednego powodu, szukacie fotografa, który w zachwycający sposób uwieczni Waszą historię. Kogoś, dla kogo Wasz dzień, będzie jego dniem, a Wasze emocje – jego emocjami. Ślub ma się raz w życiu! Jest to wymagający, ale bardzo piękny czas. Promienne twarze, serdeczne uściski, tłukące się kieliszki szampana, ciepłe słowa…I, oczywiście, miłość! Najlepszy fotograf ślubny z Sieradza powinien umieć tak pokazać Wasze uczucia, aby po wielu latach na Waszych twarzach gościły uśmiechy na samą myśl o tym fantastycznym dniu.

  Ważne dla mnie jest, aby w mojej pracy być dostępnym dla Was wszystkich… Dlatego, mimo, że jestem z Bełchatowa, działam w wielu miastach. Nieważne, czy jest to industrialna Łódź, malowniczy Gdańsk, barwny Wrocław, czy nastrojowy Poznań.

  Kochani…Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu w Sieradzu i okolicach i stwórzmy najpiękniejszą historię zakochanych – zapewniam Was, zrobię co w mojej mocy, aby reportaż ślubny z Waszego dnia wywoływał w Was multum genialnych wspomnień.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Sieradz

Co wyróżnia moje zdjęcia? Co cechuje moje reportaże ślubne?

 Jak mawiała Joanna Helander, „Podstawy natury technicznej łatwo jest opanować, a tak naprawdę chodzi o działanie twórcze”… W tym całym szaleństwie najmniej ważny jest sprzęt… To serce i umysł są prawdziwym obiektem aparatu. I dobry fotograf ślubny z Otwocka będzie to wiedział. Będzie niewidzialnym gościem na Waszym weselu, który niezauważalnie zatrzyma dla Was wspomnienie na nieco grubszej kartce papieru.

  Ślub glamour, humanistyczny, a może industrialny…. Uwielbiam takie wyzwania! Będę Wam towarzyszyć tam, gdzie będziecie sobie życzyć…

        To Wasza historia. Wy jesteście w jej centrum.  

Historie zakochanych – fotografia ślubna Sieradz

Może wspomnę o tym, dlaczego tak ekscytuję się uczuciami? Każdy z nas jest inny, każdy odczuwa inaczej pewne bodźce…A ja uwielbiam obserwować, jak Para reaguje na siebie, jak lecą łzy po policzku…To niesamowite uczucie widzieć coś prawdziwego, autentycznego…Po prostu szczerego. Mogę ujrzeć sytuacje, które ludzie najczęściej zostawiają dla siebie. Jestem ogromnym szczęściarzem, że w mojej pracy mogę doświadczyć czegoś tak wzruszającego. I mimo, że nie jestem fotografem od wczoraj, to każdy reportaż ślubny, każdą sesję plenerową przeżywam inaczej…

 Od początku pracy w zawodzie, moim marzeniem było, aby zakochani odczuwali takie same bodźce jak ja, biorąc za każdym razem do ręki moje zdjęcie. Aby poczuli ciepło w sercach, przypominające magiczne chwile z Ich dnia…

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Sieradz – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Wiem, że szukając idealnego fotografa na Wasz dzień w Sieradzu i okolicach, pewnie pojawiło Wam się mnóstwo propozycji…  Zakochani stoją przed niebywale trudnym wyborem. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego fotografa ślubnego? Warto zajrzeć do jego portfolio.

 To rewelacyjne uczucie, kiedy włożyłem serce w swoje prace, a inne osoby to doceniają. W wyniku czego, w 2018 roku zwyciężyłem w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii ślubnej na świecie MYWED Award w kategorii “Światło w nocy”, gdzie rok wcześniej, w tym samym konkursie, lecz innej kategorii ,,coraz wyżej i wyżej’’ zająłem trzecie miejsce.  2020 rok, mimo złej sławy, przyniósł mi sporo zaszczytów: zająłem pierwsze miejsce w PROWED Award w kategorii “From Above”, pierwszy raz zostałem zwycięzcą  WPE Awards w kategorii “Aerial/drone”. Minęło kilkadziesiąt dni, a znowu stanąłem na podium w tej samej kategorii. W tym również roku wziąłem udział w najbardziej szanowanym konkursie, gdzie można odsyłać zdjęcia, wykonane dronem – Drone Awards 2020; zająłem drugie miejsce w kategorii ,,Wedding’’. Z ostatniego wyróżnienia jestem najbardziej dumny, co nie zmienia faktu, że każde najmniejsze docenienie mojej pracy motywuje mnie do podnoszenia swojej poprzeczki i stawianiu coraz to większych wyzwań.

Fotograf Sieradz

K

Fotograf Sieradz Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym i pięknym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour w Sieradzu, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani zakochani…. Do zobaczenia u Was na pięknym Ślubie w Sieradzu!

 

ZAMKNIJ