Fotograf Siedlce- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii
Jestem Krzysztof Krawczyk...
Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Siedlce- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć kochani Zakochani!

 Wszystko co nas otacza jest niesamowicie wyjątkowe. Nietuzinkowość kryje się na każdym kroku – począwszy od wydeptanej ścieżki w parku, poprzez chodnik biegnący wzdłuż drogi, a skończywszy na kwitnących sadach jabłoni. Na pozór nic szczególnego ale…. Niesamowicie wyjątkowego.

Znaleźliście się tutaj z jednego bardzo ważnego powodu.. Szukacie fotografa ślubnego, który uwieczni Waszą historię z dnia ślubu w wyjątkowy sposób, do której po latach będziecie wracali z ogromną przyjemnością. Zatrzymać czas, emocje czy niewidoczne endorfiny szczęścia, które unoszą się nad Wami, fotografa który stworzy dla Wasz nieszablonowy reportaż ślubny z Waszego ślubu.

Fotografuję w całej Polsce czy jest to Radom, Warszawa, Łódź, Legionowo czy właśnie Siedlce. Wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zdecydowanie zakochani i to co dzieje się pomiędzy nimi.

Zachowując w fotografiach parę młodą, która organizuje swoje przyjęcie weselne w stylu industrialnym, czy dopieszczony ślub humanistyczny, a może ślub w plenerze w Siedlcach jest genialne, a wszystkie motywy przewodnie są wyjątkowe. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest wspólny mianownik jakim jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu i stwórzmy wspólnie Waszą historię…

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Wyjątkowa, ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Siedlce

Zacznę od bardzo trudnego pytania. Co zatrzymuje parę zakochanych na dłużej przy zdjęciach? Każda fotografia ukazuje inną, odrębną i unikalną historię dwóch ku sobie osób. Przedstawia podobne sytuacje w kompletnie inny wyjątkowy sposób. Za historią stoi ogromna ilość emocjonalności, spontanicznych wybuchów radości, delikatności czy niebanalności… Każda przywołuje ponadczasowe i cudowne wspomnienia. Wyjątkowa fotografia to coś więcej niż urywek wspomnień, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie dla Pary Młodej fotografii to kolejne jakże ważne wyzwanie. Doświadczenie, wrażliwość oraz angażowanie się całym sobą – sercem i rozumiem to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co najpiękniejsze. 

Historie zakochanych – fotografia ślubna Siedlce

Kilka słów o najpiękniejszych historiach zakochanych… Nie ma cudowniejszego przekazu, aniżeli ten mówiące o miłości zakochanych. Fotografia ślubna Siedlce jest tutaj idealnym przykładem… Zdjęcia kryją w sobie mały urywek przeszłości – oglądając je towarzyszą nam  unikalne emocje, sentyment czy wzruszenie. Uwieczniam zakochanych w najbardziej szczególnych i wyjątkowych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w ich oczach, z drżącymi wilgotnymi dłoniami pełnych radości, nadziei i miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych- Waszą historię. Ponadczasowe fotografie, dopracowane w najmniejszym szczególe– sprzyjają przeżywaniu tej samej historii kolejny raz, od nowa z jeszcze większą przyjemnością … Najpiękniejsza historia zakochanych? Raz jeszcze… To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Siedlce – czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Świetnych fotografów w Siedlcach nie brakuje. Dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na to co prezentuje w swoim portfolio. Zdjęcia to ogromny ale nie jedyny ważny aspekt. Ogromnie istotne jest podejście fotografa do zakochanych, tak aby w dniu ślubu stres związany z uczuciem wzroku był niezauważalny . Kluczem do sukcesu jest nie tylko doświadczenie ale również umiejętności opowiadania historii. W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny w Siedlcach, TOP 10 fotografów ślubnych w Siedlcach i inne, czy są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone zestawienia i rankingi? Informacji takich tam nie znajdziecie. Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami fotograficznymi. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez wyspecjalizowane jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Odpowiedź pozostawię Wam.

Fotograf Siedlce

K

Fotograf Siedlce Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie! Tak jest! wesele z ponadczasowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne w Siedlcach! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych i wyjątkowych dni Waszego wspólnego życia. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najgenialniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi ogromną radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi! Z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani zakochani…. Do zobaczenia u Was na pięknym Ślubie w Siedlcach.

 

ZAMKNIJ