Fotograf Siedlce | Wasz ślub | Fotograf ślubny Siedlce

Fotograf Siedlce- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii
Jestem Krzysztof Krawczyk...
Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Siedlce- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć Kochani!

 Wszystko co nas otacza jest wyjątkowe. Nietuzinkowość kryje się na każdym kroku – począwszy od wydeptanej ścieżki w lesie, poprzez chodnik biegnący wzdłuż miejskiej drogi, a skończywszy na kwitnących sadach wiśni. Na pozór nic nadzwyczajnego ale…. Niesamowicie wyjątkowego.

Znaleźliście się tutaj z jednego ale jakże ważnego powodu.. Szukacie fotografa ślubnego, który uwieczni Waszą historię z dnia ślubu w wyjątkowy sposób i po latach będziecie wracali do niej z ogromną przyjemnością. Zatrzymać czas, emocje czy niewidoczne endorfiny szczęścia unoszące się nad Wami, fotografa który zachowa to dla Was w sposób nieszablonowy reportaż ślubny.

Fotografuję w całej Polsce czy jest to Starogard Gdański, Warszawa, Łódź, Kraków czy właśnie Siedlce. Wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zdecydowanie zakochani i ich feeling!

Zachowując w fotografiach parę młodą, która organizuje swoje przyjęcie weselne w stylu industrialnym, czy dopieszczony ślub humanistyczny, a może ślub w plenerze w Siedlcach jest genialne, a wszystkie motywy przewodnie są wyjątkowe i niepowtarzalne i mają wspólny mianownik jakim jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu i stwórzmy wspólnie historię z dnia Waszego ślubu…

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Wyjątkowa, ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Siedlce

Zacznę od trudnego pytania. Co zatrzymuje parę zakochanych na dłużej przy moich zdjęciach? Każda fotografia ukazuje inną, unikalną historię dwóch ku sobie osób. Przedstawia na pozór podobne sytuacje w kompletnie inny sposób. Za  historią stoi ogromna ilość emocjonalności, wybuchów radości,  delikatności czy niebanalności… Każda przywołuje ponadczasowe wspomnienia. Wyjątkowa fotografia to coś więcej niż urywek wspomnień, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie dla Pary Młodej fotografii to kolejne jakże ważne wyzwanie. Doświadczenie, wrażliwość oraz angażowanie się całym sobą – sercem i rozumiem to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co najpiękniejsze i niepowtarzalne. W mojej historii najważniejsi jesteście… Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Siedlce

Kilka słów o najpiękniejszych historiach zakochanych… Nie ma genialniejszego przekazu, aniżeli ten mówiące o miłości dwojga osób. Fotografia ślubna Siedlce jest tutaj doskonałym przykładem… Zdjęcia kryją w sobie mały urywek przeszłości – oglądając je towarzyszą nam emocje, sentyment czy wzruszenie. Uwieczniam zakochanych w najbardziej szczególnych i wyjątkowych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w ich oczach, z drżącymi wilgotnymi dłoniami pełnych entuzjazmu, nadziei i miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych- Waszą historię. Ponadczasowe fotografie, dopracowane w najmniejszym szczególe– sprzyjają przeżywaniu tej samej historii kolejny raz, od nowa z jeszcze większą przyjemnością i ochotą… Najpiękniejsza historia zakochanych? Raz jeszcze… To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Siedlce – czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów w Siedlcach nie brakuje. Dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią w każdy sposób. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na to co prezentuje w swoim portfolio. Zdjęcia to nie jedyny ważny aspekt. Ogromnie ważna jest podejście fotografa do zakochanych, tak aby w dniu ślubu stres związany z uczuciem wzroku fotografa był niezauważalny . Kluczem do sukcesu jest doświadczenie, umiejętności opowiadania historii. W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny w Siedlcach, TOP 20 fotografów ślubnych w Siedlcach i inne, czy są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone zestawienia i rankingi? Informacji takich tam nie znajdziecie. Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami fotograficznymi. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez wyspecjalizowane jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Odpowiedź pozostawię Wam.

Fotograf Siedlce

K

Fotograf Siedlce Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym i wyjątkowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne w Siedlcach! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani zakochani…. Do zobaczenia u Was na pięknym Ślubie w Siedlcach.

 

ZAMKNIJ