Fotograf Radomsko- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii
Jestem Krzysztof Krawczyk...
Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Radomsko- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć Kochani!

Znaleźliście się tutaj z jednego pięknego powodu… Szukacie fotografa ślubnego z Radomska, który uwieczni Wasz dzień w taki sposób, który poruszy Wasze serca i przedstawi historię z dnia ślubu w wymarzony sposób.

Dzień ślubu to dzień wyjątkowy! Wibrujące serca, pozytywnie mokre oczy, drżenie rąk, magiczne gesty i w końcu… Najważniejsze deklaracje wypowiedziane przez dwoje zakochanych, to cała esencja reportażu ślubnego. Te małe rzeczy zachowane na zdjęciach ślubnych tworzą cudowną historię Waszego związku i pragnę to dla Was zatrzymać.

Na co dzień znaleźć mnie możecie w moim rodzinnym mieście Bełchatowie, ale fotografuję zakochanych w całej Polsce, nie ważne czy są to Katowice, a może Gdańsk, Łódź, Płock czy właśnie Radomsko.

Wesele w stylu boho, ślub humanistyczny a może przyjęcie weselne glamour czy wesele industrialne w Radomsku, a może ślub w plenerze w Radomsku… Przede wszystkim Identyfikuje się z zakochanymi! Jeśli zdecydujecie się aby Wasz dzień miał określony motyw przewodni, to postaram się uwiecznić to w taki sposób aby poruszyło Wasze serca…

Zaufajcie mi i spotkajmy się w dniu Waszego ślubu, cieszcie się magicznymi chwilami wspólnie, a ja postaram się to zachować dla Was jak najpiękniej.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Wyjątkowa, ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Radomsko

Co zatrzymuje zakochany na dłużej przy moich zdjęciach? Każda fotografia przedstawia inną, niepowtarzalną historię zakochanych, przedstawia na pozór podobne sytuacje w kompletnie inny sposób. Za  historią stoi ogromna ilość emocji, delikatności i niebanalności… Każda przywołuje wyjątkowe wspomnienia. Ponadczasowa fotografia to coś więcej niż kawałek wspomnień, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie dla Pary Młodej fotografii to kolejne ogromne wyzwanie. Doświadczenie, wrażliwość, wiedza oraz angażowanie się całym sobą to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co przepiękne i niepowtarzalne. W mojej historii najważniejsi jesteście Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Radomsko

Kilka słów o niebanalnych historiach zakochanych… Nie ma piękniejszego przekazu, aniżeli ten mówiące o miłości dwojga zakochanych. Fotografia ślubna Radomsko jest tutaj doskonałym przykładem… Kryją w sobie cząstkę przeszłości – towarzyszą jej najpiękniejsze emocje, gorące uczucia czy chwile wyciszenia.

Przedstawiam zakochanych w najbardziej szczególnych i wyjątkowych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w ich oczach, z delikatnie drżącymi dłoniami pełnych emocji czy delikatnymi gestami, które sprawiają gęsią skórkę… Reportaż ślubny tworzy zwartą całość– Waszą historię.

Ponadczasowe historie ślubne zakochanych– dopieszczone w najdrobniejszym szczególe – sprzyjają przeżywaniu tej samej opowieści kolejny raz, od nowa z jeszcze większą satysfakcją i rozkoszą… Najpiękniejsza historia zakochanych? Niezmiennie od samego początku… To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Radomsko– czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów w Radomsku i okolicach nie brakuje. Dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na portfolio. Zdjęcia to nie jedyny ważny aspekt. Ogromnie istotna jest chemia pomiędzy zakochanymi, a fotografem. Kluczem jest umiejętne opowiadania historii, a także odpowiednie podejście… W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny w Radomsku, TOP 15 fotografów ślubnych w Radomsku i inne, czy są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone? Czym twórcy rankingów sugerują się takim zestawieniem? Informacji takich tam nie znajdziecie. Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez wyspecjalizowane jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Mam nadzieję, że tak.

Fotograf Radomsko

K

Fotograf Radomsko – Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą w wyjątkowym i z ponadczasowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole w Radomsku czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani zakochani…. Do zobaczenia u Was na pięknym Ślubie w Radomsku

 

ZAMKNIJ