Fotograf Pruszków- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii
Jestem Krzysztof Krawczyk...
Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Pruszków- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć Kochani!

 Wszystko co nas otacza jest wyjątkowe. Unikalność kryje się na każdym kroku – począwszy od wydeptanej dróżki na łące, poprzez chodnik biegnący wzdłuż miejskiej drogi, a skończywszy na kwitnących sadach jabłoni… Wyjątkowe prawda? 

Znaleźliście się tutaj z jednego ale jakże ważnego powodu.. Szukacie fotografa ślubnego, który uwieczni Waszą historię z dnia ślubu w sposób wyjątkowy, zatrzymać czas, emocje czy niewidoczne endorfiny szczęścia unoszące się nad Wami. Fotograf, który zachowa to dla Was w sposób nieszablonowy reportaż ślubny, do którego tak po prostu, po ludzku… Będziecie wracali przy każdej nadarzającej się okazji.

Fotografuję w całej Polsce czy jest to Warszawa, Kraków, Łódź, Szczyrk czy właśnie Pruszków. Wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zdecydowanie zakochani i ich feeling!

Zachowując w fotografiach zakochanych, którzy organizuje swoje przyjęcie weselne stylu industrialnym, czy dopieszczają ślub humanistyczny, a może przygotowują swój ślub w plenerze w Pruszkowie, jest genialne i wszystkie motywy przewodnie są wyjątkowe ale najważniejszym mianownikiem pary zakochanych jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu, a ja postaram się to zachować wszystkie wyjątkowe momenty, gesty, spojrzenia dla Was jak najpiękniej…

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Wyjątkowa, ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Pruszków

Zacznę od trudnego pytania. Co zatrzymuje parę zakochanych na dłużej przy moich zdjęciach? Każda fotografia ukazuje inną, unikalną historię zakochanych. Przedstawia na pozór podobne sytuacje w kompletnie inny sposób. Za historią stoi ogromna ilość emocjonalności, wybuchów radości,  delikatności czy niebanalności…

Każda przywołuje ponadczasowe wspomnienia. Wyjątkowa fotografia również ta w Pruszkowie to coś więcej niż urywek wspomnień, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie dla Pary Młodej fotografii to kolejne jakże ważne wyzwanie. Doświadczenie, wrażliwość, wiedza oraz angażowanie się całym sobą – sercem i rozumiem to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z wyjątkowymi zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co najpiękniejsze i zdecydowanie niepowtarzalne. W mojej historii najważniejsi jesteście Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Pruszków

Kilka słów o najpiękniejszych historiach zakochanych… Nie ma genialniejszego przekazu, aniżeli ten mówiące o miłości dwojga osób. Fotografia ślubna Pruszków jest tutaj doskonałym przykładem… Zdjęcia kryją w sobie mały urywek przeszłości– oglądając je towarzyszą nam emocje, sentyment czy wzruszenie. Uwieczniam zakochanych w najbardziej szczególnych i wyjątkowych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w ich oczach, z drżącymi wilgotnymi dłoniami pełnych entuzjazmu, nadziei i miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych- Waszą historię. Ponadczasowe fotografie, dopracowane w najmniejszym szczególe – sprzyjają przeżywaniu tej samej historii kolejny raz, od nowa z jeszcze większą przyjemnością i ochotą… Najpiękniejsza historia zakochanych? Raz jeszcze… To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Pruszków – czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów w Pruszkowie nie brakuje. Dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią w każdy sposób. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na to co prezentuje w swoim portfolio. Zdjęcia to nie jedyny ważny aspekt. Ogromnie ważna jest podejście do zakochanych, tak aby w dniu ślubu stres związany z uczuciem wzroku fotografa był niezauważalny . Kluczem do sukcesu jest umiejętności opowiadania historii. W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny Pruszków, TOP 20 fotografów ślubnych w Pruszkowie i inne, czy są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone zestawienia i rankingi? Informacji takich tam nie znajdziecie. Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami fotograficznymi. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez wyspecjalizowane jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Odpowiedź pozostawię Wam.

Fotograf Pruszków

K

Fotograf Pruszków Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

 

Kochani moi zakochani! Do zobaczenia u Was na ślubie w Pruszkowie!

 

ZAMKNIJ