Fotograf Płock- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii
Jestem Krzysztof Krawczyk...
Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Płock- Wasz świat moimi oczami...

Hej, cześć Kochani!


Znaleźliście się tutaj z jednego powodu.. Szukacie fotografa ślubnego, który zachowa Waszą historię z dnia ślubu w sposób wyjątkowy. Aby zatrzymać czas, emocje, chemię zakochanych czy niewidoczne endorfiny szczęścia unoszące się nad Wami, potrzebujecie fotografa, który uwieczni to wszystko i stworzy Waszą historię ślubną, do której tak po prostu, po ludzku… Będziecie wracali przy każdej nadarzającej się okazji.

Fotografuję w całej Polsce nieważne czy jest to Gdańsk, Radom, Łódź, Wrocław czy właśnie Płock, a wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zakochani!

Obserwując i zachowując w fotografiach parę młodą, która organizuje swoje przyjęcie weselne stylu boho, czy dopieszczają ślub rustykalny, a może ślub industrialny w Płocku, wszystkie motywy przewodnie są wyjątkowe ale najważniejszym mianownikiem zakochanych jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu, będzie niesamowicie, a ja postaram się to zachować dla Was najpiękniej jak tylko historię Waszego dnia…

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Wyjątkowa, ponadczasowa fotografia- Fotograf ślubny Płock

Co zatrzymuje zakochany na dłużej przy moich zdjęciach? Każda fotografia przedstawia inną, niepowtarzalną historię zakochanych, przedstawia na pozór podobne sytuacje w kompletnie inny sposób. Za  historią stoi ogromna ilość emocji, delikatności i niebanalności… Każda przywołuje wyjątkowe wspomnienia.

Ponadczasowa fotografia to coś więcej niż kawałek wspomnień, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru. Stworzenie dla Pary Młodej fotografii to kolejne ogromne wyzwanie. Doświadczenie, wrażliwość, wiedza oraz angażowanie się całym sobą to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co przepiękne i niepowtarzalne. W mojej historii najważniejsi jesteście Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Płock

Kilka słów o niebanalnych historiach zakochanych… Nie ma piękniejszego przekazu, aniżeli ten mówiące o miłości. Fotografia ślubna Płock jest tutaj doskonałym przykładem… Fotografie kryją w sobie cząstkę przeszłości – towarzyszą jej emocje, uczucia czy nostalgia. Prezentuje zakochanych w najbardziej szczególnych i wyjątkowych sytuacjach – ze łzami wzruszenia, z drżącymi dłoniami pełnych emocji, nadziei czy miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych- Waszą historię. Ponadczasowe fotografie – dopieszczone w najdrobniejszym szczególe – sprzyjają przeżywaniu tej samej historii kolejny raz, od nowa z jeszcze większą przyjemnością i radością… Najpiękniejsza historia zakochanych? Raz jeszcze… To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Płock – czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów w Płocku i okolicach nie brakuje. Dobry fotograf Płock to osoba, której prace same się bronią. Szukając specjalisty od reportażu ślubnego, warto zwrócić uwagę na portfolio. Zdjęcia to nie jedyny ważny aspekt. Ogromnie ważna jest chemia pomiędzy zakochanymi, a fotografem. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie, wiedza oraz wysokie umiejętności opowiadania historii, a także odpowiednie podejście… W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak najlepszy fotograf ślubny w Płocku, TOP 15 fotografów ślubnych w Płocku i inne, czy są one warte uwagi? Myślę, że nie do końca. Na jakiej podstawie są tworzone? Czym twórcy rankingów sugerują się takim zestawieniem? Informacji takich tam nie znajdziecie. Inaczej wygląda kwestia związana z konkursami. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez wyspecjalizowane jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć? Odpowiedź pozostawię Wam.

Fotograf Płock

K

Fotograf Płock – Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą  z ponadczasowym motywem przewodnim i w genialnych okolicznościach? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani moi mili… Do zobaczenia u Was na genialnym ślubie w Płocku!

 

ZAMKNIJ