Fotograf Pabianice Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Pabianice- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

We wszystkim co nas otacza można znaleźć coś wyjątkowego. Magia kryje się wszędzie – począwszy od kamiennej ławeczki na kościelnym dziedzińcu, poprzez trawiasty dywan biegnący wzdłuż wiejskiej drogi, a skończywszy na zacisznych czterech ścianach. Wydobycie piękna z okalającej nas rzeczywistości nie jest rzeczą trudną – wystarczy wiedzieć, co robić.

Fotograf to swojego rodzaju artysta. Do stworzenia czegoś nietuzinkowego wystarcza mu jedynie muza – natchnienie, którego nie sposób nie znaleźć w nawet najmniejszej błahostce. Fotograf Pabianice potrafi ukazać rzeczywistość z zupełnie innej często nietuzinkowej perspektywy. Pochodzę z Bełchatowa, pracuję na terenie całego kraju, bez znaczenia czy jest to Łódź, Gdańsk, Kraków czy Pabianice i to jest… Piękne!

 

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Pabianice

Fotografia, która przywołuje najpiękniejsze wspomnienia to prawdziwe dzieło sztuki. Jak uwiecznić na niej uczucia i emocje? Wyczucie czasu, refleks, nietuzinkowe podejście do wykonywanej pracy, spostrzegawczość… czy przewidywanie przyszłości. Dobry fotograf ślubny Pabianice nieustannie się rozwija, podąża w kierunku wyznaczonych sobie celów i do nich dąży. Ponadczasowe zdjęcia nie stworzą się same… Do stworzenia ich potrzebne jest szczęście… Szczęście zakochanych!

Doświadczenie, wrażliwość, wiedza oraz angażowanie się całym sobą to klucz by tworzyć wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niezauważalnym, a zarazem uwiecznić to co przepiękne i niepowtarzalne. W mojej historii najważniejsi jesteście Wy i Wasz świat.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Pabianice

 Pamięć i wspomnienia bywają ulotne i szybko ulegają zatarciu. Stwórzmy razem najpiękniejszą historię Waszego dnia przelaną na fotografie. Fotograf ślubny to, ktoś więcej, niż zwykły specjalista od zdjęć. To artysta, którego rolą jest uwiecznić najpiękniejsze chwile Waszego życia w taki sposób, by pozostały z Wami na zawsze, tak abyście mogli  do niej wracać z ogromną przyjemnością przy wielu nadarzających się okazjach. Jaka historia jest najważniejsza? Bez wątpienia… Wasza historia, do zobaczenia u Was! 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Pabianice – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Niechaj moje prace mówią same za siebie. W każde zdjęcie wkładam ogromną pracę, dbając o to, by przedstawiało ono coś więcej, aniżeli tylko ludzi i ich relacje. Fotografia to sztuka, a więc każdy jej podmiot musi wywoływać w widzu emocje i uczucia. Dostrzegam to, czego na pozór nie widać, uwieczniając to w reportażu ślubnym. Tworzenie zdjęć to jedno, zatrzymywanie najważniejszych ulotnych momentów i zapisywanie je w Waszą historię to drugie. Czym kierować się wybierając najlepszego fotografa w Pabianicach? Sercem? Rozumiem? a może portfolio fotografa do was przemówi?

Najważniejsze żebyście identyfikowali się z nim i jego pracami. Czy istnieje ranking na najlepszego fotografa Pabianice? Nie ma takiej miary, przynajmniej ja o takiej nie słyszałem, ale są różne konkursy, te bardziej prestiżowe i te mniej. W swojej “karierze” fotografa mam się czym pochwalić.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Myślę, że taka rekomendacja jest dla wielu wystarczająca.

Fotograf Pabianice Krzysztof Krawczyk.

Fotograf Pabianice

K

Fotograf Pabianice – Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą w wyjątkowych okolicznościach i z ponadczasowym motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was na Waszym wymarzonym ślubie w Pabianicach!

 

ZAMKNIJ