Fotograf Ostrołęka Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Ostrołęka- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

Zdążyliście pewnie zauważyć, Jestem Krzysztof Krawczyk- nie ten śpiewający, choć było by to bardzo ciekawego gdybym “odziedziczył” chociaż kilka gramów talentu od mojego starszego imiennika. Zajmuję się czymś innym, wyjątkowym- utrwalam miłość na fotografiach…

Trafiliście tutaj szukając najlepszego fotografa ślubnego, który uwieczni Wasz wyjątkowy dzień w sposób wyjątkowy i magiczny? Jeśli tak, to dobrze trafiliście!  Postaram się pomóc Wam w wyborze fotografa, który stworzy dla Was niepowtarzalną pamiątkę do której z przyjemnością będziecie wracali w różnych etapach Waszego wspólnego życia.

Cieszę się, że jesteście tutaj razem ze mną- w świecie mojej fotografii, w którym uwieczniam to co jest najpiękniejsze, wyjątkowe i niepowtarzalne… Miłość! Pochodzę z Bełchatowa, fotografuję zakochanych w całej Polsce! Bez znaczenia czy jest to Ciechanów, Gdańsk, Sosnowiec, Katowice czy właśnie w Ostrołęka. Mam to szczęściem, ze mogę obserwować i uwieczniać szczęście zakochanych wszędzie.

Poszukujecie fotografa, który uwieczni Wasze wspólne chwile w taki sposób, by wywoływały pozytywne emocje na Waszych twarzy za każdym razem otwierając rodzinny album, czy to będzie za 5, 10, 20 lat? Mam nadzieję, że trafiliście tutaj i zostaniecie na dłużej! Postaram się pomóc Wam w wyborze najlepszego fotografa na Wasz Ślub!

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Ostrołęka

Piękni Wy w rolach głównych,  niepowtarzalne momenty i ulotne wyjątkowe momenty… Dzień ślubu to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Cała gama emocji towarzyszy tak pięknym chwilom jest nie do opisania. Łzy radości, łzy wzruszenia, delikatne poruszenie dłoni, mocno przyspieszony puls serca, strach i jednocześnie ulga, która pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie… Emocje, emocje, emocje! To co kocham uwieczniać na fotografiach najbardziej! Są to sytuacje, które w przyszłości będą powodowały same pozytywne i genialne wspomnienia.

Delikatny dotyk, czułe szepty czy przenikliwe spojrzenia, które towarzyszą w trakcie ślubu są… Niepowtarzalne i wyjątkowe, zupełnie tak jak fotografia. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie cały wachlarz emocji i chwil  dla Was i otulić to w wyjątkową i najpiękniejszą pamiątkę.  Zapraszam Was na kilka historii zakochanych, które znajdują się poniżej.

Historie zakochanych – Piękna fotografia ślubna Ostrołęka

Historie ślubne, teoretycznie są do siebie bardzo podobne- dwoje zakochanych deklaruje najpiękniejszymi słowami miłość wśród rodziny, przyjaciół i znajomych, z drugiej strony bardzo się od siebie różnią. Sztuką w fotografii jest dostrzec te niewidoczne gołym okiem różnice i zatrzymać je w najbardziej nieoczywisty, nieszablonowy sposób na zdjęciach. Dobra fotografia ślubna Ostrołęka kryje w sobie coś więcej niż kolejne nie wnoszące do historii zdjęcie. Uczucia, emocje czy unoszące się nad głowami endorfiny szczęścia, magia, która towarzyszy zakochanym w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest bez wątpienia Wasz ślub, to są momenty niesamowicie ważne i godne uwiecznienia.

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Ostrołęka – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Najlepszy fotograf Ostrołęka posiada  doświadczenie, świetne rzemiosło, osobowość, dzięki czemu w dniu ślubu będziecie czuli się komfortowo. Każda z jego prac ma charakter i to coś, coś co przykuje Waszą uwagę na dłużej. Kryje w sobie istotnie więcej, aniżeli przeciętne zdjęcie. Dopracowane fotografie pobudzają do refleksji, zachwycają skłaniają by zatrzymać się na dłużej… Na zawsze. Przewodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia, pozwalają wrócić raz jeszcze do pięknych historii i wyjątkowych emocji… Tym właśnie wyróżnia się topowe fotografie, tworzone przez najlepszego fotografa. Patrząc na najlepsze zdjęcia ślubne z innej strony- najlepsze zdjęcia ślubne mają odzwierciedlenie w konkursach fotograficznych.

Organizacja PROWED uplasowała mnie 2 lata z rzędu w top 25 fotografów ślunych na świecie, odpowiednio na 14 i 6 miejscu. Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. 

Fotograf Ostrołęka

K

Fotograf Ostrołęka Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z ponadczasowym i wymarzonym motywem przewodnim? To dopiero początek! Mam nadzieję, że uda mi się  Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny i z klasą jeśli tylko identyfikujecie się z nim!

Wasz dzień niech będzie najpiękniejszym dniem Waszego życia- fascynujący i cudownym. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze i wyjątkowe deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi ogromną radość z trudu, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was w Ostrołęce lub jej okolicach!

 

ZAMKNIJ