Fotograf Legionowo | Wasz ślub | fotograf ślubny Legionowo

Fotograf Legionowo- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą w fotografiach...

Fotograf Legionowo- Wasz świat

Hej, cześć Kochani!

Cieszę się, że trafiliście właśnie tutaj, do mojego świata, w którym tworzę dla zakochanych pamiątkę na całe życie… Pochodzę z Bełchatowa, zachowuję na fotografiach najpiękniejsze historie ślubne nie tylko w rodzinnych okolicach ale również w całym kraju! Dzięki temu, mam możliwość spełniać się bez znaczenia czy jest to Kraków, Poznań, Warszawa czy właśnie Legionowo.

Obserwowanie i uwiecznianie różnych tradycji jest genialnym doświadczeniem, a spotykanie zakochanych w ich rodzinnych stronach szalenie budujące. Trafiliście tutaj, także postaram się pomóc Wam w wyborze najlepszego fotografa ślubnego na jeden z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia czyli fotografa na Wasz ślub w Legionowie! Zapraszam dalej!

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Fotograf ślubny Legionowo- wyjątkowa i ponadczasowa fotografia ślubna

Fotografia, fotografii nie równa… Dzień ślubu to kluczowy moment w życiu każdego z nas. Emocje towarzyszące tak doniosłej chwili są nie do opisania. Łzy radości i wzruszenia. Ledwo zauważalne drżenie rąk. Strach i ulga jednocześnie. Ahhh… Emocje, gesty, spojrzenia, które towarzyszą zakochanym są bez wątpienia szczególne, wyjątkowe i ponadczasowe, tak jak fotografia. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie otaczającego świata, który toczy się wokół Was. Chwile, wyjątkowe momenty, do których będziecie wracali przy każdej możliwie nadarzającej się okazji.

Wszystkie te magiczne sytuacje staram się uwiecznić w dniu Waszego ślubu. Są one… Nadzwyczajnie ważne i stanowią ogromny aspekt Waszej pamiątki i wspomnień. Fotografując Wasz dzień, chcę to wszystko zatrzymać i pięknie zapakować w historię Waszego dnia…

Poruszające historie zakochanych – fotografia ślubna Legionowo

Historie zakochanych, chociaż podobne, dość znacząco się różnią od siebie. Sztuką w fotografii jest zauważyć niewidoczne gołym okiem różnice i uwiecznić je na zdjęciach. Dobra i ponadczasowa fotografia ślubna Legionowo kryje w sobie znacznie więcej niż pojedynczy obraz, różniący się tylko głównymi bohaterami. Wachlarz emocjonalny i uczuciowy, poruszające się endorfiny szczęścia, które często unoszą się nad zakochanymi… Magię towarzyszącą temu jednemu, wyjątkowemu wydarzeniu jakim jest bezsprzecznie Wasz ślub. Najbardziej poruszająca historia zakochanych i zdecydowanie najpiękniejsza to właśnie Wasza historia…

zakochani o moich zdjęciach...

E K

–Jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz Ślub - Najlepszy fotograf Legionowo

Jest to pytanie dość trudne w odpowiedzi, czy kierować się emocjami, sercem, rankingami czy jeszcze innymi wytycznymi.. Dobry fotograf Legionowo posiada zdecydowanie „to coś”, co potrafi zatrzymać Was na dłużej, na zawsze. Fotografie, które kryją w sobie więcej, niż przeciętność. Dopracowana, dopieszczona w najmniejszym szczególe fotografia porusza, zachwyca, skłania do refleksji, wywołuje cały wachlarz emocji… Tym właśnie wyróżniają się najlepsze fotografie, a co za tym idzie, pozwalają Wam wybrać tego jedynego fotografa na Wasz ślub. Najlepsze zdjęcia ślubne mają również odzwierciedlenie w wynikach konkursów fotograficznych.

Zwyciężyłem w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii ślubnej na świecie- MYWED Award, a także w innych konkursach na szczeblu międzynarodowym-  WPE Awards International Photography,  PROWED Award. Jestem sześciokrotnym finalistą konkursu International Wedding Photographer of the Year i wielu  innych. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w porannym programie “Pytanie na śniadanie”.

Fotograf Legionowo

K

Fotograf Legionowo Krzysztof Krawczyk Memories- wasza historia…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Planujemy wesele z klasą z ponadczasowym i epickim motywem przewodnim! Może to być ślub Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim! Wasz dzień  niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was na wymarzonym weselu w Legionowie!

 

ZAMKNIJ