Fotograf Legionowo- Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą w fotografiach...

Fotograf Legionowo- Wasz świat

Dzień dobry Kochani!

Jest mi niesamowicie przyjemnie, że trafiliście tutaj, do mojego świata, w którym tworzę dla zakochanych wyjątkową pamiątkę na całe życie… Pochodzę i mieszkam na co dzień w Bełchatowie, zachowuję na fotografiach najpiękniejsze historie ślubne nie tylko w rodzinnych okolicach ale również w całym kraju! Dzięki temu, mam możliwość fotografowania zakochanych się bez znaczenia czy są to Siedlce, Ostrołęka, Warszawa czy właśnie Legionowo.

Obserwowanie i zachowanie różnych momentów jest genialnym doświadczeniem, a spotykanie zakochanych w ich rodzinnych stronach niesamowicie budujące. Trafiliście tutaj, także z ogromną przyjemnością postaram się pomóc Wam w wyborze najlepszego fotografa ślubnego na jeden z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia czyli fotografa na Wasz ślub w Legionowie! Zapraszam dalej!

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Fotograf ślubny Legionowo- wyjątkowa i ponadczasowa fotografia ślubna

Fotografia, fotografii jest nie równa… Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Emocje towarzyszące tak doniosłej chwili są inne- nie do opisania. Ledwo zauważalne drżenie rąk, strach i ulga jednocześnie. Ahhh… Spojrzenia, gesty, momenty, które towarzyszą zakochanym są bez wątpienia  wyjątkowe i ponadczasowe, tak jak fotografia. Fotografia daje nam możliwość zatrzymanie otaczającego świata, który toczy się wokół nas wszystkich. Chwile, wyjątkowe momenty, do których będziecie wracali przy każdej możliwie nadarzającej się okazji.

Wszystkie te magiczne sytuacje staram się zatrzymać w dniu Waszego ślubu. Są one… Nadzwyczajnie ważne i stanowią ogromny aspekt Waszych wspomnień. Fotografując Wasz dzień, pragnę to wszystko zatrzymać i pięknie zapakować w historię dnia Waszego ślubu…

Poruszające historie zakochanych – fotografia ślubna Legionowo

Historie zakochanych często są bardzo podobne do siebie…Są to jednak pozory. Sztuką w fotografii jest zauważyć niewidoczne różnice i zatrzymać je na zdjęciach. Dobra i ponadczasowa fotografia ślubna Legionowo kryje w sobie znacznie więcej niż pojedyncze obrazy, różniące się tylko głównymi bohaterami. Cała gama endorfin szczęścia, emocji niepowtarzających momentów, czułych i magicznych gestów… Magię towarzyszącą temu jednemu, wyjątkowemu wydarzeniu jakim jest Wasz ślub. Najbardziej poruszająca historia zakochanych i najpiękniejsza, to właśnie Wasza historia…

zakochani o moich zdjęciach...

E K

Jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz Ślub - Najlepszy fotograf Legionowo

Jest to pytanie trudne w odpowiedzi, czy kierować się sercem? Emocjami? Rankingami? Czy jeszcze innymi wytycznymi.. Dobry fotograf Legionowo posiada zdecydowanie „to coś”, co potrafi zatrzymać Was na dłużej- na zawsze. Fotografie, które kryją w sobie więcej, niż przeciętność, które poruszają i zachęcają do powrotu. Dopracowana, dopieszczona w najmniejszym detalu fotografia  zachwyca, skłania do refleksji, wywołuje cały wachlarz emocji – od łez radości po chwile nostalgii… Tym właśnie wyróżniają się najlepsze fotografie, a co za tym idzie, pozwalają Wam wybrać tego jedynego fotografa na Wasz ślub. Najlepsze zdjęcia ślubne mają między innymi odzwierciedlenie w wynikach konkursów fotograficznych.

Zwyciężyłem w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii ślubnej na Świecie- MYWED Award, a także w innych konkursach na szczeblu międzynarodowym-  WPE Awards International Photography,  PROWED Award. Jestem sześciokrotnym finalistą konkursu International Wedding Photographer of the Year i wielu  innych. Organizacja PROWED dwa lata z rzędu wybierała mnie do grona najlepszych fotografów ślubnych na świecie, gdzie zajmowałem odpowiednio miejsca 14 i 6 w latach 2020-21. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w porannym programie “Pytanie na śniadanie”.

Fotograf Legionowo

K

Fotograf Legionowo Krzysztof Krawczyk Memories- wasza historia…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Planujemy wesele z epickim motywem przewodnim! Może to być ślub Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest z klasą jeśli tylko identyfikujecie się z nim! Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej wyjątkowych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację Waszego dnia.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Do zobaczenie raz jeszcze… U Was na wymarzonym ślubie w Legionowie!

 

ZAMKNIJ