Wesele pod namiotem-Fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. memories

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem ma niewątpliwie swój magiczny klimat. Często w swojej pracy spotykam się z pytaniami co sądzę na temat ślubów w plenerze, zabawy w stodole, wesel pod namiotem czy innym często oryginalnym miejscu… Za każdym razem odpowiadam podobnie- różnorodność jest genialna! Tym razem miałem ogromną przyjemność towarzyszyć Oli i Andrzejowi w ich genialnym dniu!

Dwór Słupia- cudowne miejsce

Dwór Słupia jest jednym z piękniejszych miejsc w centralnej Polsce na organizację ślubu i to właśnie w tym miejscu rozpoczyna się historia. Pamiętny sierpniowy, upalny i intensywny dzień rozpoczęliśmy dość nietypowo dla wielu… Od szykowania się Pana Młodego na dworze, cudna okolica sprzyjała ku temu. Podobnie było u Oli, najpierw w pokoju hotelowym, kończąc na balkonie. Oboje napisali sobie listy i odczytali tuż przed pierwszym spotkaniem, które było….. Genialne. Tyle endorfin szczęścia, uśmiechów, gorących spojrzeń życzę każdemu! Za każdym razem będę powtarzać… First look to jeden z najpiękniejszych momentów dnia ślubu!

Piękne deklaracje i powrót na grube balety- wesele pod namiotem

Celebracja w pięknie przystrojonym Kościele i dwójka dzieciaków, która skradła moje serduchoooo. Najważniejsze deklaracje w życiu wypowiedziane prosto w oczka, piękny buziol, mnóstwo uśmiechów i ogromna garść ryżu rzucona na szczęście zakochańcom. Czas na wesele pod namiotem, grube balety i to co uwielbiam- niesamowity klimat!

Dwór Słupia- wesele pod namiotem

Oj byłoooo gruboooooo! Po uroczystym obiedzie, i zatańczonym polonezie przez gości przyszedł czas na pierwszy taniec. Pierwszy taniec, który nie powstydzili by się zawodowi tancerze. Powaga! To była genialna zapowiedź tego co działo się przez całą noc. Poważne balety, parkiet pełen ludzi i hit, który usłyszałem po raz pierwszy… Jessica rządzi, a szczególnie teledysk! Ahh brak mi słów, uwielbiam kiedy parkiet jest pełen ludzi. Pięknie podany tory, do którego prowadziła ścieżka świec i ludzi trzymający zimne ognie, ciepło na serduchu! tradycyjne oczepiny i kończący taniec ze świeczkami w dłoniach…

Zapraszam na jedną z najpiękniejszych moich przygód- Sesja na Islandii

ZAMKNIJ