Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem ma niewątpliwie swój magiczny klimat. Często w swojej pracy spotykam się z pytaniami co sądzę na temat ślubów w plenerze, przyjęcia weselnego w stodole, w surowych industrialnych klimatach czy innym często oryginalnym miejscu… Za każdym razem odpowiadam podobnie- różnorodność jest genialna! Tym razem miałem ogromną przyjemność towarzyszyć Oli i Andrzejowi w ich genialnym dniu, a cała esencja przyjęcia weselnego odbyła się pod namiotem. Niesamowity klimat stworzony na terenie Dworu Słupia, a sam namiot otoczony mnóstwem parkowych zieleni.

Dwór Słupia- cudowne miejsce

Dwór Słupia jest jednym z piękniejszych miejsc w centralnej Polsce na organizację ślubu w plenerze czy wesela pod namiotem ale i również przyjęcia w pięknym dworku. To właśnie w tym miejscu rozpoczyna się historia. Pamiętny sierpniowy, upalny i intensywny dzień rozpoczęliśmy dość nietypowo dla wielu… Od szykowania się Pana Młodego na dworze, cudna okolica sprzyjała ku temu. Podobnie było u Oli, najpierw w pokoju hotelowym, kończąc na balkonie. Listy, które w mojej pracy są częstym zjawiskiem, pojawiły się również u O&A.

Oboje odczytali je tuż przed pierwszym spotkaniem, a sam first look odbył się na mostku na terenie Dworu Słupia. Tyle endorfin szczęścia, uśmiechów, gorących spojrzeń życzę każdemu! Za każdym razem będę powtarzać… First look to jeden z najpiękniejszych momentów!

Piękne deklaracje i powrót na grube balety- Wesele pod namiotem

Celebracja ślubu odbyła się w pięknym Kościele nieopodal Dworu Słupia.  W trakcie uroczystości dwójka zwariowanych dzieciaków dosłownie skradła moje serducho, dzieci jak to dzieci, po kilku minutach po prostu zaczęła nudzić się… a z zresztą sami zobaczycie…  Wracając do zakochańców-  Najważniejsze deklaracje w życiu wypowiedziane prosto w oczka, piękny buziol, mnóstwo uśmiechów i ogromna garść ryżu rzucona na szczęście zakochanym. Filmowo prawda? Po pięknym kazaniu, serdecznościach przyszedł czas na… Na wesele pod namiotem, grube balety i to co uwielbiam- niesamowity klimat okraszony genialnymi tańcami i świetną muzyką!

Dwór Słupia- wesele pod namiotem

Oj byłoooo gruboooooo! Po serdecznych życzeniach, uroczystym obiedzie i zatańczonym polonezie przez gości przyszedł czas na pierwszy taniec. Pierwszy taniec, który nie powstydzili by się zawodowi tancerze. Powaga! To była genialna zapowiedź tego co działo się przez całą noc. Poważne i niepowtarzalne balety, parkiet pełen ludzi i hit, który usłyszałem po raz pierwszy… Jessica rządzi, a szczególnie teledysk! Ahh brak mi słów, uwielbiam kiedy parkiet jest pełen ludzi!

Pięknie podany tory, do którego prowadziła ścieżka świec i ludzi trzymający zimne ognie, ciepło na serduchu! Tradycyjne oczepiny i kończący taniec ze świeczkami w dłoniach… Klimatycznie, pięknie, romantycznie.. Tak w skrócie mógłbym opisać dzień O&A i ich niepowtarzalne wesele pod namiotem.

Dziękuję kochani!

Był to niesamowity dzień z mnóstwem ilości pozytywnej energii, niekończących się uśmiechów, tłustych baletów i pokaźnych endorfin szczęścia! Z ogromną przyjemnością wracam do waszego dnia. Niesamowite balety i muzyka, która momentalnie w pozytywny sposób rozwaliła mnie od środka. Moja córka do tej pory uwielbia Jessice! ; ). Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał możliwość uwiecznienia na zdjęciach Waszych radosnych buziek. Kochajcie się! Wesele Pod namiotem w Dworze Słupia… Majstersztyk!

Ochłonęliście już po historii Oli i Andrzeja i ich niesamowitym przyjęciu weselnym w Dworze Słupia? Może macie ochotę na inną historię  ślubną, albo kolejne wesele pod namiotem? Zaproponuję Wam kompletnie coś innego! Zapraszam do krainy lodu i ognia… Gorącą Islandię, miejsce niepowtarzalne i genialne… Do którego mógłbym wracać każdego roku i za każdym razem przywozić ze sobą cudowne wspomnienia..
Wspomnienia, które chciałbym Wam pokazać były wyjątkowe, a wiążą się one z dwójką cudownych zakochanych – Klaudia i Dawid, główni bohaterowie tej wyprawy i ich niepowtarzalna sesja ślubna na Islandii.. Jak mógłbym ją w skrócie opisać? Historia spełnionych marzeń i ambicji fotograficznych. Islandia od zawsze była moim marzeniem! ; )
Zapraszam na jedną z najpiękniejszych moich przygód- Sesja na Islandii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *