wedding destination

Klaudia i Dawid – Sesja na Islandii

Sesja na Islandii- Klaudia i Dawid

Sesja na Islandii jeszcze kilka lat temu gdy rozpoczynałem przygodę z fotografią była w sferze moich największych fotograficznych marzeń.  Dziś wiem, że dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i wielu wyrzeczeń marzenia są w zasięgu ręki! Klaudia z Dawidem chcieli mieć wyjątkową sesje …. Rozwiązanie było jedno – Lecimy na Islandię !

Plener na Islandii … Kraina ognia i lodu

Klaudię i Dawida poznałem 3 lata temu, wykonaliśmy jedną z najpiękniejszych sesji pępkowych, później przyszedł czas na chrzest ich małego szkraba i piękny bardzo emocjonalny ślub.Wisienką na torcie była kraina ognia i lodu jaką jest Islandia. Cudne miejsce z cudnymi ludźmi, niesamowita pogoda, która towarzyszyła nam przez te kilka dni i jeszcze wspanialsze widoki. Bez wątpienia jest to jeden z piękniejszych krajów na świecie, który po prostu trzeba odwiedzić, poczuć na własnej skórze bryzę z niejednego wodospadu czy poczuć ten paskudny zapach z gorących źródeł ; ). Na naszej mapie “must have” było kilka pozycji, w tym jeden najpiękniejszy wodospadów Islandii – Skógafoss czy moje marzenie jakim był wrak samolotu Dakota oraz epicka czarna plaża Reynishverfi.

Będąc na Islandii obowiązkową pozycją był również lodowiec i diamentowa plaża, która niestety nie obdarowała nas żadnym diamentem …. Nie ten czas…

Wodospad Skógafoss, wrak samolotu Dakota i czarna plaża – Sesja na Islandii

Cóż to była za wyjątkowa podróż, tyle niesamowitych miejsc idealna pogoda i cudowny feeling zakochańców. Szum hektolitrów wody spadającej z “nieba” pod wodospadem, gigantyczna wilgotność, a Klaudia z Dawidem na galowo ! ; ). W ten oto sposób rozpoczęliśmy naszą przygodę ! Power niesamowity, turystów praktycznie w ogóle, słońce wychylające się zza gór ahhhhh CUDOOOOOO ! Następnym naszym przystaniem była czarna powulkaniczna plaża, na tej plaży chciałem wykonać zdjęcie, które chodziło za mną bardzo długo – fala łącząca się z suknią Klaudii. Bidula zmarznięta leżała dobrych kilkanaście min, a ja z Dawidem komentowaliśmy każdą falę niczym Szpakowski ostatni skok Adama Małysza w karierze – “to ta”, “to na pewno ta”, “idzieeeeeee” : ) itd W końcu nadeszła ta jedyna wymarzona…..

Sztos !!!! Mamy toooo ! Turbo uśmiechnięte mordki i zmoczona Klaudia – Warto było !!!! Cudna plaża z wieloma możliwościami ahhh !!!! Kolejnym etapem naszego tripa był lodowiec i diamentowa plaża bez diamentów, zmęczeni ale szczęśliwi “ogarnęliśmy temat” wracając mieliśmy cudny zachód słońca, silny wiatr, miękkie światełko bez marudzenia wykonaliśmy ostatni spacer tego niesamowicie intensywnego dnia ! Powrót do domku, w rytmach oldschoolowej muzyki i wspólnych śpiewów, miejscowe “mocne” piwko, krótki sen i wyruszyliśmy na ostatnią część tego intensywnego wypadu. Wrak samolotu Dakota. Sztos, magia , endorfiny szczęścia wylewały się z każdej części ciała…. Ajjjjj. Tak tak tak marzenia spełniają się !!!! Uwielbiam !!!!!!

Sesja na Islandii dobiegła końcowi, zmęczony ale szczęśliwy wróciłem do domu, analizując cały ten wypad doszedłem do wniosku… Jestem szczęściarzem, trafiłem na niesamowitych ludzi, którzy chcieli mieć wyjątkową pamiątkę i przy okazji spełnili moje marzenia i ambicje fotograficzne! Po prostu petardaaaaaa !

Ciut prywaty …
Kochani moi, raz jeszcze serdecznie dziękuję ! Byliście niesamowici, wytrwali i cudnie się na Was patrzyło! Sesja na Islandii była moim wielkim marzeniem i bardzo często wracam myślami do tego wypadu i mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam wrócę, a z Wami spotkam się …. w Boliwii za x lat! : ). Muszę tutaj jeszcze podziękować Drużynie Rybak Team ! Lowciam Was mocno, Majkel jeszcze nie jeden trip wspólnie wykonamy i jeszcze nie jeden talerz rosołu opierniczymy! Monika to co robisz jest niewyobrażalnie piękne, dla mnie jesteś top of the top make upów aaa i wzorowo trzymasz lampę ! : )

Skromnie i pełny ogromnego szczęścia…. Krzysztof Krawczyk Memories ; )
Podoba się sesja na Islandii krainy ognia i lodu? Bez wątpienia sesja ta była jedna z najbardziej przełomowych i uwielbianych przeze mnie, fantastyczni zakochani w przepięknej scenerii! Jeśli ochłoniecie to nie pozostaje mi nic innego tylko zostawić Wam link do  Sesja na Maderze 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *