Sesja ślubna Karoliny i Łukasza

   Dzień dobry Kochani !
   Ślub Karoliny i Łukasza zaliczyć można do tych najpiękniejszych, bardzo wzruszających, niesamowicie ciepłych i bardzo uczuciowych, dlatego bardzo mocno zacierałem rączki na myśl o samej sesji poślubnej.
   Sesja ślubna była przeze mnie bardzo wyczekiwana, było mnóstwo pomysłów, zaplanowanych miejsc i co jakiś czas zmieniana koncepcja wszystkiego, mimo tych zawirowań jestem mega szczęśliwy i wielkim szczęściarzem, że to własnie na taką nietuzinkową formę zdjęć zdecydowaliśmy się… Od intymnych bardzo uczuciowych i szczerych relacji w sypialni i kończąc na niesamowicie wzruszających momentach i mokrych oczkach zakochańców tuż po zachodzie słońca w magicznym miejscu jakim jest góra Zborów.

   Sesja ślubna na Górze Zborów

   Wymarzyłem sobie, że pierwsza część tej historii będzie odbywać się w bardzo intymnej scenerii, bardzo jasnej sypialni z ogromną ilością dymu, tak też się stało ! Karolina i Łukasz bardzo wczuli się w rolę, było tak jak chciałem, a możne nawet i lepiej ! Obserwowałem wraz z moim aparatem piękne uczucia, czułości, namiętność, pożądanie… W pewnym momencie zakochani zaczęli pisać sobie listy, listy te zaproponowałem żeby przeczytali sobie w czasie drugiej części sesji… Na górze Zborów.
   Po kilkunastu minutach ruszyliśmy w drogę, mnóstwo rozmów o życiu, pasji i…. Powrót do mieszkania… Zapomnieliśmy listów !! ; )

   Wzruszająca sesja ślubna || Góra Zborów

   Po małych problemach dojechaliśmy we wskazane miejsce, szliśmy chyba najcięższą drogą jaką można sobie wyobrazić, no możne trochę wyolbrzymiam hyhyhy. W każdym bądź razie było warto! Cudownie świeciło słońce, uścisków nie było końca, uczucia tak silne, że aż zagęściły tlen maksymalnie ! Ich oczy, które mówiły same najpiękniejsze rzeczy, uwielbiam patrzeć na tak zakochanych ludzi, pełnych pasji do siebie !
   Przyszedł czas zachodu słońca, czas Karoliny i Łukasza, zostawiłem ich samych tak aby mogli mieć piękną prywatę, przeczytać sobie o uczuciach, opowiedzieć o nich, pokazać je … W tym czasie starałem się jak najciszej krążyć i uchwycić najpiękniejsze momenty, chwile, zatrzymać czas ..
   Kochani, kochajcie się tak jak kochacie, zjadajcie siebie wzrokiem tak jak zjadacie i uśmiechajcie jak najczęściej ! 🙂

   Jeśli podobała Wam się sesja ślubna na górze Zborów to zapraszam na piękne wesele w Białym Dworku Karoliny i Łukasza
   ZAMKNIJ