Sesja slubna

Sesja ślubna na górze Zborów Karoliny i Łukasza

Sesja ślubna na górze Zborów Karoliny i Łukasza

Dzień dobry Kochani !
Ślub Karoliny i Łukasza zaliczyć można do tych najpiękniejszych, bardzo wzruszających, niesamowicie ciepłych i bardzo uczuciowych, dlatego bardzo mocno zacierałem rączki na myśl o samej sesji poślubnej.
Sesja ślubna była przeze mnie bardzo wyczekiwana, było mnóstwo pomysłów, zaplanowanych miejsc i co jakiś czas zmieniana koncepcja wszystkiego, mimo tych zawirowań jestem mega szczęśliwy i wielkim szczęściarzem, że to właśnie na taką nietuzinkową formę zdjęć zdecydowaliśmy się…

Od intymnych bardzo uczuciowych i szczerych relacji w sypialni i kończąc na niesamowicie wzruszających momentach i mokrych oczkach zakochańców tuż po zachodzie słońca w magicznym miejscu jakim jest góra Zborów.

Sesja ślubna na Górze Zborów

Wymarzyłem sobie, że pierwsza część tej historii będzie odbywać się w bardzo intymnej scenerii, bardzo jasnej sypialni z ogromną ilością dymu, tak też się stało ! Karolina i Łukasz bardzo wczuli się w rolę, było tak jak chciałem, a możne nawet i lepiej ! Obserwowałem wraz z moim aparatem piękne uczucia, czułości, namiętność, pożądanie…

W pewnym momencie zakochani zaczęli pisać sobie listy, listy te zaproponowałem żeby przeczytali sobie w czasie drugiej części sesji… Na górze Zborów.
Po kilkunastu minutach ruszyliśmy w drogę, mnóstwo rozmów o życiu, pasji i…. Powrót do mieszkania… Zapomnieliśmy listów !! ; )

Wzruszająca sesja ślubna || Góra Zborów

Po małych problemach dojechaliśmy we wskazane miejsce, szliśmy chyba najcięższą drogą jaką można sobie wyobrazić, no możne trochę wyolbrzymiam hyhyhy. W każdym bądź razie było warto! Cudownie świeciło słońce, uścisków nie było końca, uczucia tak silne, że aż zagęściły tlen maksymalnie ! Ich oczy, które mówiły same najpiękniejsze rzeczy, uwielbiam patrzeć na tak zakochanych ludzi, pełnych pasji do siebie !
Przyszedł czas zachodu słońca, czas Karoliny i Łukasza, zostawiłem ich samych tak aby mogli mieć piękną prywatę, przeczytać sobie o uczuciach, opowiedzieć o nich, pokazać je … W tym czasie starałem się jak najciszej krążyć i uchwycić najpiękniejsze momenty, chwile, zatrzymać czas ..

Kochani, kochajcie się tak jak kochacie, zjadajcie siebie wzrokiem tak jak zjadacie i uśmiechajcie jak najczęściej ! ? Nasza sesja na górze Zborów dobiegła końca… Romantycznie, intymnie… Wzruszająco.

Jeśli podobała Wam się sesja ślubna na górze Zborów to zapraszam na piękne wesele w Białym Dworku Karoliny i Łukasza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *