wesele bialy palac

Karolina & Łukasz – Biały Dworek

Biały Dworek- Karolina & Łukasz

Dzień dobry w roku 2018 !!
Było to dla mnie wymarzone rozpoczęcie tego sezonu… Piękni, niesamowicie wrażliwi i cudnie otwarci zakochańce Karolina i Łukasz w pięknym miejscu Biały Dworek oraz zacna ekipa, z którą pracowałem tego dnia – Rybak Film oraz Dobry Klimat music band ! Była to recepta na epickie wydarzenie !

Dzień reportażu … Zimno, szaro, deszcz wisiał w powietrzu – So what ?! Przygotowania wystartowały u Łukasza w Białym Dworku w Wolborzu. Kadry robiły się same, głodny fotografowania i tych wszystkich emocji… W pewnym momencie Łukasz zaczął opowiadać o związku, uczuciach, pasji do swojej wybranki…. Kopara w dół ! Godzinami mógłbym słuchać takiego monologu ; ) . W Przygotowaniach uczestniczyła mocna ekipa, pomagali nie tylko w ubieraniu ale również w drinkowaniu : )

Kilkadziesiąt minut później wraz z Michałem pojechaliśmy do Karoliny, jak to często bywa… Panny Młodej jeszcze nie było, make up’y same się nie zrobią ! ; ) Na szczęście wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik i bez większego stresu za to z niesamowitymi emocjami wybrać się na first look.

Pojechaliśmy w umówione miejsce, miejsce od którego wszystko zaczęło się… To właśnie tam przy niebieskich źródłach odbyła się ich pierwsza randka ! Karolina wraz z towarzyszącym jej łabędziem czekała na Łukasza, kilka minut później już wtuleni w siebie, z łzami i maślanymi oczami … Piękne, niesamowicie wzruszający widok !!! Uwielbiam obserwować tak zakochanych, tak bardzo szczęśliwych ludzi, tak nieszczędzących sobie czułości… Kurka szklanki w oczach : D

Czas błogosławieństwa i celebracji, dużo mocnych momentów, momentów kiedy broda latała i łzy cisnęły się do oczu. Bajka !!!

Biały Dworek wesele do białego rana!

Pierwszy taniec w balonach… Co mógłbym napisać, pierwszy raz miałem niesamowitą przyjemność fotografować tak zaaranżowany taniec, dziesiątki balonów wypełnionych helem a w środku Oni ! Tłuste WOW, szacunek dla Pani Iwony i Oli za tak wspaniałe przygotowanie parkietu. Zabawa była przednia ! Świetny pokaz fajerwerek, nawet mega silny wiatr nie był w stanie zepsuć tego wydarzenia… AAAhhh co to był magiczny dzień. Byłem przekonany, że musi być epicko pod każdym względem, zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonalnych dni w mojej karierze fotografa !!

Kochani co mogę napisać… Kochać się bardziej nie da ! ; ) Patrzcie na siebie tymi maślanymi oczkami jak najczęściej i jak najdłużej, Wasza pasja do siebie jest czymś najpiękniejszym !

Biały Dworek miejsce grubych baletów K&Ł – pod linkiem ich wzruszająca Sesja ślubna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *