wesele palac domaniowski

Iza & Łukasz Pałac Domaniowski

Pałac Domaniowski – Iza & Łukasz

Dzień dobry kochani !!!
Dziś piękna, szalona i nieziemsko niesamowita impreza Izy i Łukasza w pięknym miejscu jakim jest Pałac Domaniowski !
Dawno, dawno temu, czyli kilka miesięcy temu zadzwoniła do mnie Iza z pytaniem czy mam wolny termin, okazało się że to jedno z nielicznych okienek w tym sezonie !!! Baja !!! Jak jeszcze dodała, że bawiła się wraz z drugą połówką na jednym z najgrubszych wesel ubiegłego sezonu jakie obsługiwałem czyli u Ady i Patryka to mordka cieszyła mi się podwójnie ! ; )

Od pierwszego spotkania poczułem turbo chemię do nich, mega uśmiechnięci i pozytywni zakochańce, mega feeling i chillout życiowy, super bezstresowe podejście do własnego ślubu – to uwielbiam !
Na ślub przyjechałem dzień wcześniej, szybkie rozeznanie co w trawie piszczy w tym cudnym miejscu i oczekiwałem na I&Ł, którzy również postanowili nocować w pałacu.

Porozmawialiśmy o ich wielkim dniu i o życiu przy browarkach, które stworzył Łukasz ! Bajeczne !!! Pierwsza klasa ! Powrót do pokoi, reset przed epickim dniem.

Piękna celebracja i czas na przyjęcie weselne – Pałac Domaniowski

Dzień celebracji był ….. Inny niż wszystkie, bez większych stresów – “tak jak w książce pisze” … Aż tu nagle okazuje się, że garnitur został w domu – Radom – Łódź – over 100 km ! 9 na 10 par wpadło by w turbo panikę, ale nie Iza z Łukaszem !
Szybka organizacja transportu po garnitur, telefon do…. Księdza, ślub przesunięty o godzinę ! Tak to się robi !! Niesamowici krejzole !W trakcie przygotowań para młoda przeczytała sobie listy, które napisali dzień wcześniej, były wzruszenia, uśmiechy …

Kochani apeluję, listy to coś pięknego, pamiątka która potrafi wzruszyć najtwardszą osobę, zrobić test make upu i rozpalić serducho do czerwoności !
Po wszystkich przygodach przygotowawczych do ślubu pojechaliśmy na piękne błogosławieństwo i celebrację. Msza toczyła się swoim rytmem, sakramentalne tak, turbo uśmiechy, piękne życzenia gdzie z Izy oczu wypływały łzy szczęścia … Bajka !

Pałac Domaniowski wesele!… Wszystko jasne! Grube balety do wschodu słońca!

Czas epickich tańców, niesamowitej zabawy, wesela tak roztańczonego jakiego Pałac Domaniowski jeszcze nie widział. To co robił muzycznie zespół to był niesamowity miód dla moich uszu, który band gra na weselach ACDC ?! Podpowiem – Black Jack cover band – Było piekielnie dobrze !!! Goście szaleli, Bez wątpienia prócz I&Ł gwiazdą był wujek – mistrz ak Bizon !

ahhhhhh rozpisywać się dłużej nie będę, serdecznie zapraszam na pokaźną dawkę kadrową z epickiego ślubu

Pałac Domaniowski to niezwykłe miejsce Sprawdźcie koniecznie najpiękniejsze zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *