najlepszy fotograf

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2018 – Fotograf ślubny Warszawa

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2018 – Fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków czy Bełchatów- fotografowałem w całej Polsce! Spełniałem się na Islandii, Sardynii, a kilka godzin po powrocie z tego tripu byłem już w Dworze Słupia gdzie odbył się piękny ślub w plenerze. Wylądowałem na Słowacji i kilka razy na jurze Krakowsko-Częstochowskiej ojjjjjjjj działo się! Sfotografowałem tysiące uśmiechów, setki buziaków, mnóstwo łez szczęścia. Przeżyłem najpiękniejsze i najbardziej wzruszające błogosławieństwo ever.

Byłem świadkiem najwspanialszych momentów życia wielu wielu zakochańców! Grube balety to drugie imię sezonu 2018, tak wielu szalonych, zwariowanych ludzi dawno nie widziałem! Był to niesamowity sezon! Bogaty w najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Sztos, petarda i bajka ! Czy da się lepiej, piękniej, przyjemniej ?

Emocje, miłość, zakochani … Po prostu… Fotografia ślubna!

Rok 2018 obfitował w wiele pięknych emocji. Było to co w zakochanych uwielbiam najbardziej – mnóstwo hipnotyzujących spojrzeń! Doskonałą okazją na obserwacje zakochańców jest First look! Czas pierwszego spotkania w dniu ślubu, bez presji otoczenia, chwila kiedy facet wtula się w osobę, z którą chce spędzić resztę życia, a druga połóweczka czeka cierpliwie by pokazać się w wymarzonej sukni ślubnej… Takich first look’ów w tym sezonie było mnóstwo ! To tylko początek … Piękne wypowiadane słowa przysięgi małżeńskiej, wiele łez wzruszeń, czułych gestów, spontanicznych reakcji … Czas życzliwości wszystkich gości i grubych, najgrubszych baletów !

Dzięki Wam …. Fotograf ślubny, który spełnia się!

Dzięki Wam jestem tu gdzie jestem, spełniam się w najpiękniejszym zawodzie świata, zawodzie fotografa. Zawsze powtarzam, że dzięki tej pracy jestem świadkiem samych pozytywów. “Przelewam” na papier piękne uczucia dwojga zakochanych osób, w pewnym sensie zatrzymuję dla nich czas… Czy istnieje równie przyjemna praca? Oczywiście, że NIE ! : )
Moja praca, to również sporo sukcesów zarówno na scenie fotografii ślubnej w Polsce jak i międzynarodowej. Rok 2018 był wyjątkowy pod tym względem. Powtórzyć tyle sukcesów wydaje się być nierealne…

Na początku roku otrzymałem tytuł Artis of the year 2017 lookslikefilm, a w połowie sezonu Artist of the month lookslikefilm jako drugi Polak,a także kilkanaście wyróżnień w daily update LLF. MYWED, który zrzesza wielu najlepszych fotografów ślubnych na świecie uhonorował moje zdjęcia kilkadziesiąt razy, a 7 z nich otrzymało rangę “najlepsze w roku”. W SLR Lounge na 12 możliwych wyróżnień, aż 11 razy moje zdjęcia otrzymały odznaczenia. Pod koniec roku wygrałem w kategorii “Światło w nocy” w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie MYWED Award 2018. Przełożyło się to na kilka wywiadów i artykułów na temat moich zdjęć m.in w lookslikefilm.com, slrlounge,com, fotoblogia.pl, szerokikadr.pl, zankyou.pl, fotoblysk.com. Koniec chwalenia się…. Jeszcze ich trochę było ! : )

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2018 – ciężki wybór…

Wybór do zestawienia „Najpiękniejsze zdjęcia ślubne” wg Krzysia Krawczyk : ) jest okropnie bardzoooo trudny. Po selekcji wszystkich ślubów w katalogu miałem ponad 600 zdjęć! Przez kilka dni usuwałem i dodawałem kolejne, kierowałem się głównie serduchem, sytuacjami które szczególnie zapadły mi w pamięć. Ograniczyłem swój wybór do niepełna 200 ; )
Nie przedłużając …. Zapraszam do podsumowania sezonu 2018 !

Podobał Wam się wpis „Najpiękniejsze zdjęcia ślubne” ? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie ślub w plenerze .
Zaproszę Was jeszcze do jednej historii wiąże się ona ze  ślubem humanistycznym czyli odnowienie przysięgi małżeńskiej Moniki i Michała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *