wesele pod grzybkiem

Magda & Sebastian – Pod Grzybkiem

Pod Grzybkiem- Magda & Sebastian

Grubooooooo albo wcale! hasło przewodnie baletów weselnych Pod Grzybkiem. Tak w skrócie i tak niesamowicie prawdziwie. Wiele razy już to pisałem – społeczność ze Szczercowa to gwarancja najgrubszej zabawy w centralnej Polsce, królowie i królewny parkietu ajajajaj! Dlatego z niesamowitą energią i przyjemnością podjąłem się “wyzwania”.

Dzień reportażu rozpocząłem w Alchemii Urody gdzie czekała uśmiechnięta Magda. Doskonały start, zero stresu tylko uśmiechy od ucha do ucha. Podobna sytuacja u Sebastiana gdzie ostatnie “szlify” zrobiliśmy w przydomowym ogrodzie. Pogoda dopisywała, endorfiny szczęścia również, w powietrzu gęsto od uprzejmości ! First look M&S postanowili zrobić w tradycyjny sposób – bramka, na której Pan Młody rozegrał jeden z najważniejszych swoich meczy w życiu : D przejście z pięknymi towarzyszkami, a w ręku bukiet kwiatów. Buziol zakochańców, butonierka na klapie i ……. Czas na wzruszające błogosławieństwo.

Ślub, piękny ślub! Niesamowicie klimatyczny Kościół z cudnym światłem i przepięknym ołtarzem w powietrzu było czuć to klimatyczne miejsce – oby więcej takich. Czas na przysięgę … Szklane oczka, delikatne głosy i sakramentalne Tak !
GPS na palcu i mnóstwo uśmiechów !!! Bajka ! Aniołki,które ślizgały się na szczudłach niczym Zbigniew Bródka na tafli lodowej, kosze łakoci i balony, odlatujące z prędkością światła -tyle atrakcji czekało M&S tuż po wyjściu z Kościoła.

Pod Grzybkiem- przyjęcie weselne

“Pod Grzybkiem” Gościło weselników, podejrzewam, że takich imprezowiczów jeszcze nie mieli ! Magda z Sebastianem rozpoczęli te epickie balety, jedne z najgrubszych w mojej karierze! Zazdroszczę kondycji, nie zazdroszczę zdartych gardeł ! : D Co tam się działo, to trzeba zobaczyć i najlepiej przeżyć! Świetny zespół “Sami Swoi” w rytmach piekielnie dobrej muzyki … Ajjjjjj REWELACJA ! Do dziś zastanawiam się, jakim cudem wyszedłem z tego cały ; ) I w ten oto sposób dwu dniowe balety, a dla wielu z nich aż 4 dniowe przeszły do historii !!!
Sesje wykonaliśmy w chillautowych warunkach, bez grubej spiny z miłym nastawieniem i z wielkimi uśmiechami, Czad !

Kochani oby w waszym życiu było tyle pozytywów jak na Waszym weselu, mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać na takich tańcach ! Buziolleeeeee

Jeśli spodobała Wam się historia Magdy i Sebastiana i ich wesele Pod Grzybkiem, sprawdźcie również wesele w Magellanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *