Wesele Hotel Magellan

Ada & Patryk – hotel Magellan

hotel Magellan- Ada & Patryk

Hotel Magellan i niesamowici zakochani…. Bondziorno moi Kochani ! : )
Było pięknie, cudownie, bogato w reportażowe kadry i w piękne chwile …
Tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubnego napisała do mnie Ada w sprawie wolnego terminu, tak się złożyło, że termin zwolnił się kilka dni wcześniej : ). Po wymianie kilku informacji i magicznym zdaniu “czy ścigam się z kimś o ten termin” wiedziałem, że będę miał niesamowitą przyjemność być obecny w tak ważnym dniu : )

Po spotkaniu i podpisaniu umowy byłem przekonany, że będzie grubo ! Klimat, który uwielbiam, otwartość całej familii A&P, wspaniałe i szalone tańce, mnóstwo uśmiechów i bezstresowego szaleństwa… Czułem się jak bym tych wszystkich ludzi znał od pierwszej babki piasku ulepionej na osiedlowej piaskownicy…. Rylly rylly!
Deszczowa pogoda, która tak naprawdę nikomu nie przeszkadzała, mega przyjemne chwile – prezent dla świadkowej -“bez Ciebie nie idę” czy tuż po celebracji wręczony pierścionek PM przez męża Patryka…..Takie momenty uwielbiam najbardziej, moment zaskoczenia i mega uśmiechyyyy ?

hotel Magellan wesele! Miejsce niekończących się baletów!

Grube Tańce na parkiecie, ciężki dym który zawsze robi niesamowitą “robotę”, zimne ognie i przede wszystkim Oni – Zakochani : )
Kochani !!! Jak zawsze… Uśmiechów, uśmiechów i raz jeszcze uśmiechów : )
Zapraszam do czilałtowego oglądania tego co działo się w pamiętną sobotę, koniecznie z muzyką : )

hotel Magellan 

Gotowi na inną genialną historię? Zapraszam na klimatyczne wesele w Kolumna Park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *