Wesele Trzy cory Cedrowice

Magda & Michał – Trzy córy Cedrowice

Trzy córy Cedrowice – Magda & Michał

Trzy córy Cedrowice- Dzień dobry kochani ! Dawno dawno temu, za górami za lasami, a tak naprawdę w grudniu 2016 miałem przyjemność spotkać się z krejzolami M&M, wtedy jeszcze nie wiedziałem jakie grube balety, jakie piękne emocje i jaki wyjątkowy chillout weselny mnie czeka. Było niesamowicie do tego stopnia, że  opis tej historii znikł. Mnóstwo czasu minęło, a ja  niesamowicie często wracam do tej historii. Mnogość świetnej zabawy, genialna muzyka i parkiet, który był od samego początku pełny. Magda i Michał zorganizowali genialne przyjęcie weslne w świetnym miejscu – Trzy Córy Cedrowice.

Genialna zabawa z niesamowitymi zakochanymi- trzy córy Cedrowice

Ten dzień ciężko opisać, wystarczy zobaczyć, dlatego nie przedłużając… Serdecznie zapraszam na niesamowite przyjęcie weselne oraz genialny dzień Magdy i Michała. Były łzy, był fun, było mnóstwo pozytywnych emocji i zwariowanych ludzi. Czy mógłbym sobie wymarzyć grubsze weselicho? Nie wiem, na pewno poprzeczka została ustawiona niesamowicie wysoko!

Po genialnym weselu, czas na sesję!

Na sesje zdjęciową pojechaliśmy na malowniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską, klimat tego miejsca jest niesamowity. Przede wszystkim spokój, cisza, bez ogromnego natłoku turystów. To miejsce mieliśmy tylko dla siebie, dzięki czemu mogliśmy stworzyć magię na zdjęciach. Zapraszam!

Widzieliście już najpiękniejsze zdjęcia? Jeśli to to zapraszam!
Trzy córy Cedrowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *