sesja zakochanych

Ewa & Adriell – sesja zakochanych

 Sesja zakochanych – Ewa & Adriell

Sesja zakochanych – niesamowitych zakochanych, a więc… Bondziorno moi drodzy : )

Taka sesja zakochanych chodziła mi po głowie od bardzo bardzo długiego czasu. Uwielbiam “kolorowych” śmiałych ludzi, wpatrzonych w siebie i dzielących wspólne pasje. Pasje, które są niesamowicie ważne w życiu każdego z nas. Kiedy te pasje są nietuzinkowe, oryginalne, kreatywne powstaje piękna mieszanka wybuchowa. Mieszanka wybuchowa fantastycznych zakochanych, których miałem przyjemność obserwować i tworzyć z nimi  fantastyczną historię. Tak jak miało to miejsce podczas sesji zakochanych E&A.

 Sesja zakochanych

Uwielbiam ludzi, którzy są sobą na 100% bez udawania i niepotrzebnego aktorzenia. Mimo, że zakochanych poznałem w dniu sesji to czułem jakbym ich znał od bardzo dawna. Śmiali, pewni siebie z hipnotyzującymi spojrzeniami. Wspominałem wyżej o pasjach, nietuzinkowych pasjach- kto z Was ma Pkaczu na udzie czy inne anime na ciele? Genialna sprawa! Cieszę się, że przed moim obiektywem stanęli tak niesamowicie barwni ludzie. Moja praca to fantastyczna przygoda, a jej częścią byli dzisiejsi bohaterowie. Nie przedłużając… Grający na gitarze Adriell ze swoją piękną żoną Ewą. Niesamowici, skromni, wpatrzeni w siebie Ewa & Adriell w rolach głównych, ich genialna kreacja, świetny look i feeling.

Serdecznie zapraszam!

Po sesji zakochanych, sprawdźcie koniecznie sesję dwójki zakochanych tancerzy, którzy przyjechali do mnie aż z nad naszego morza- Sesja Samanty i Przemka

Piękni prawda? Zapraszam również na sesję narzeczeńską
Fotografia Krzysztof K. memories

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *