Restauracja Jan Wesele

Ewelina & Mateusz – Restauracja Jan

  Ewelina & Mateusz- wesele w Janie w Bełchatowie

Dzień dobry: )
Ewelinę i Mateusza poznałem niedługo po weselu Pauliny i Mateusza : ) w sumie po ich imprezie miałem mnóstwo telefonów i kilka zrealizowanych ślubów : ). Byłem przekonany, że u E&M będzie grube wesele z mnóstwem endorfin w powietrzu…..I tak właśnie było !: ) Fotografia ślubna Bełchatów.

Piękna pogoda, kilka kropel deszczu mega pozytywnie nastawieni młodzi… To receptura na epicko grube weekendowe szaleństwo ! : )
Reportaż rozpocząłem u Mateusza, noł stresss”rodzinna atmosfera, świetne kadry, po prostu bajuraaaa na całego : ) w sumie podobnie u Eweliny, uśmiechowo na mega wypasie, szybko i pięknie …: ) Niedługo po przygotowaniach przybył Mateusz, rodzice udzielili błogosławieństwa i czas na celebracje.

Ślub w Bełchatowie | wesele w Janie w Bełchatowie!

E&M świetnie znieśli stresy ślubne, szybkie obrączkowanie, sakramentalne i magiczne TAK oraz uśmiechy już tak szerokie, że prawie zataczały koło ? bombaaaa : )
Czas grubej zabawy, gdzie parkiet po takim weselu nadawa by się tylko do wymiany : ) mnóstwo osób bawiących się, szalejących i tak do białego rana, muszę jeszcze tutaj wspomnieć o świetnych konkursach przygotowanych przez Fly&Fly Cover Band i o przyszłej Pannie Młodej, która biegła za welonem z drugiego końca kółka – muszę przyznać – imponujący sprint godny Usaina Bolta : D

Poprawiny to dalszy ciąg świetnej zabawy, tańców i hulańców no i oczywiście niezapomnianych uśmiechów Pary Młodej godny reklamy blend a med – filmowo ! : )
Plener ….. W końcu dotarłem do zamku w Mosznej, legendarnym zamku, przepięknym miejscu… Los tak chciał, że przez cały okres sesji była tylko jedna para młoda – E&M : D . Świetna praca, kupa śmiechu i kadrowo rewelacja – stworzeni do zdjęć : ) świadek spisywał się świetnie tworząc niesamowity wiatr, który z suknią robił szaleństwo :D. Po powrocie do Bełchatowa, zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć w łódce jedno z nich zostało wyróżnione przez mywed – niesamowity zaszczyt dla mnie : ) ! Oraz krótką sesję w lesie i w moich ulubionych fontannach : )

Kochani uśmiechajcie się tak często, tak dużo i tak szeroko codziennie !: )
Przyjęcie weselne Restauracja Jan.
Wesele w Janie w Bełchatowie.

Wesele w Janie w Bełchatowie podobało Wam się? Zapraszam Was na inną historię z cudownego Przysiółka Kresy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *