Wesele Jan Belchatow

Angelika & Tomek- Restauracja Jan

Restauracja Jan Angelika & Tomasz

Angelika i Tomek to niesamowicie wpatrzeni w siebie i zarazem bardzo ciepli ludzie. Gdy poznałem ich jakiś czas temu i usłyszałem ich historię od razu wiedziałem, że to będzie niesamowity ślub w pięknym miejscu – restauracja Jan, z ogromną ilością pięknych spojrzeń, czułości, wzruszeń i gęstej chemii w powietrzu, która udzieliła się wszystkim uczestnikom tego wydarzenia – mnie przede wszystkim. Mam nadzieję, że moja fotorelacja z najważniejszego dnia w życiu tej cudownej pary odda Wam chociaż odrobinę klimat tego czego świadkiem było mi dane być, a fotografia ślubna łódź nabierze nowego wyrazu. Przeżyjmy to jeszcze raz…

Początek cudownego dnia – Restauracja Jan

Początek sezonu zawsze jest dla mnie emocjonalnym sztosem -akumulatory życiowe mam mega naładowane, a chęć tworzenia zdecydowanie topowa. Szczególnie gdy widzisz dwoje szczęśliwych ludzi to chce się jeszcze bardziej!
Tak było od samego początku… Rewelacyjna pogoda, wyluzowany Tomek przygotowujący się w ogrodzie przed domem i jeden wielki chillout.

Za to u Angeliki ciut więcej stresu, czas gonił, ale uśmiechom nie było końca! Szybki szampan na wyluzowanie i pierwszy sezonowy First Look przed nami! Patrząc na Tomka jego energię i chęć zobaczenia Angeliki, która wyglądała obłędnie, aż chciałoby się być w jego skórze i poczuć te niesamowicie piękne emocje!
Piękne spotkanie dwojga pięknych i oddanych sobie osób, cudne spojrzenia i czułe gesty. Czas na najważniejsze deklaracje w ich życiu!

Ślub tradycyjny w centralnej Polsce

Przyszedł czas na najważniejsze. Tato prowadzący swoją córkę do ołtarza jest to zawsze wzruszający widok, spełnienie każdego ojca. Na przodzie ślubnego orszaku mały ziomek z tabliczką, która powoduje uśmiech każdego – “Wujku idzie miłość twojego życia”. Przy ołtarzu zaś czekający na swoją ukochaną Tomasz, który ma wypisane na twarzy ogromne emocje i uczucia. Czułe gesty, delikatne spojrzenia i dotyk dłoni… Aj pięknie – na tą chwilę czekali od dawna! Deklaracja miłości słodki buziak i mamy to! Na takie chwile każdy fotograf ślubny łódź czeka. Teraz pora na świetną zabawę do białego rana w gronie najbliższych.

Wesele- Restauracja Jan – najlepsza kreacja światłem

Restauracja Jan w Bełchatowie to jedno z moich ulubionych miejsc. Uwielbiam ją ze względu na ogromne możliwości kreacji światłem, pokazania mojej własnej interpretacji grubej zabawy. Zabawy, która była kosmicznie dobra! Zaczynając od niezapomnianych życzeń , którym towarzyszyła nastrojowa muzyka, poprzez pierwszy taniec przetańczony z bananami na buśkach i na grubych baletach do białego rana kończąc. Zawsze twierdziłem, że ludzie ze Szczercowa i okolic “robią robotę” grube balety i ten feeling na parkiecie i tym razem się nie pomyliłem, taka ekipa to dla fotografa ślubnego istny sztos. Oj działo się – zresztą przekonajcie się sami!

Angeliko i Tomaszu dziękuję Wam za radość i możliwość fotografowania Was w najważniejszym momencie waszego życia, któremu towarzyszył niezapomniany dla mnie klimat. Uwielbiam Was za tą gęstą chemię między Wami, za to jak na siebie patrzycie i za te słodkości wypływające z Waszych ust!Zarazem życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze Waszego życia.

Sesja ślubna w Wenecji

Na przekór wszystkim przeciwnościom losu jakie spotkały nas w trakcie realizacji tej sesji, nie poddaliśmy się i powstał rewelacyjny materiał, który pokażę wam już wkrótce.

Restauracja Jan miejsce fantastycznego przyjęcia weselnego,  z tego miejsca chciałbym zaprosić Was na niezapomnianą przygodę w Wenecjisesja ślubna w Wenecji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *