ucieranie Treści wesele

Ewa & Marcin- Ucieranie treści

 Ucieranie treści – Ewa & Marcin

Jedna z historii, na którą bardzo czekałem. Czekałem ze względu na fantastycznych ludzi i genialne miejsce przyjęcia weselnego- Ucieranie Treści znajdujące się w Pruszkowie pod Warszawą. Dzień rewelacyjny! Piękna pogoda obfitująca w tony uśmiechów, cudnych spojrzeń, fantastycznego feelingu ze “smacznymi: dodatkami w tle… Petarda! Zapowiada się interesująco? Zdecydowanie! Dzień pełen przygód i genialnych baletów i idealnego… Światła na danceflorze!

Przygotowania i celebracja najpiękniejszy deklaracji

Historia ta rozpoczęła się dla mnie dzień wcześniej. Przyjechałem poznać zakochańców i wspólnie wyskoczyć na małe co nie co. Już wtedy poczułem niesamowitą chemię, gęste endorfiny w powietrzu i to jak bardzo nadajemy na tych samych falach. Kocham relacje bez barier! Po owocnym spotkaniu przyszedł czas na ładowanie życiowych akumulatorków i na Wielki dzień Ewy i Marcina!

Piękny dzień! Słońce grzało, Marcin prasował, a Ewa robiła się na bóstwo! First look w parku, w którym działy się cuda! Zawsze uważałem, że pisanie listów jest nieśmiertelne, wrócić do nich za kilkanaście lat to coś po prostu niesamowitego, w czasie ich spotkania wzajemnie przeczytali słowa przelane na kartki papieru, sądząc po ich reakcjach musiało to być coś cudownego….
Rodzice pobłogosławili i ruszyliśmy do pobliskiego Kościoła. Mocne i ważne słowa, gesty i dzieciaki, które robiły konkretną robotę ;). Sakramentalne TAK, chwile wzruszeń i grube uśmiechy. To co uwielbiam!

Czas na balety- Ucieranie Treści

Przyszedł czas na balety, za które odpowiedzialni byli chłopaki z “imprezy po byku”. Świetny duet, z genialnym oświetleniem i podejściem do gości. Oby więcej, częściej!!! Balety epickie w epickim miejscu. Ucieranie treści ma niesamowitą historię, to właśnie tam produkowali kredki, które każdy zna… Kredki bambino! Kto ich nie miał w swoim piórniku?! Genialne miejsce nie tylko ze względu na swoją niebanalną historię, ale również dzięki możliwości kreacji światłem. Czułem się w tym miejscu jak bym pierwszy raz dostał wiadereczko w piaskownicy… Genialnie! Świetny klimat, ze świetnymi ludźmi… Kiedy wracam pamięcią do tego wydarzenia od razu banan na twarzy!

Dziękuję…..

Dziękuję kochani za zaufanie, Wasz dzień był dla mnie ogromny wydarzeniem, a poznanie Was jeszcze większym. Uwielbiam ludzi nadających na podobnych falach, poznając Was miałem wrażenie jakbyśmy się znali troszkę, troszkę bardzo dłużej ? Już teraz nie mogę doczekać się spotkania z Wami na ciut innej sesji! Uśmiechajcie się i patrzcie na siebie tak jak to było w dniu ślubu! Buzioleee!

Ucieranie treści to genialne miejsce z niesamowitą historią, Ewa  z Marcinem organizujący w tym miejscu swoje przyjęcie weselne skradli moje serducho, jeśli chcecie poznać inną historię z genialnego miejsca to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was w moje rodzinne strony… Do magicznego  Przysiółek Kresy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *