sesja zareczynowa

Marta & Kamil- sesja zaręczynowa

 Sesja zaręczynowa – Marta & Kamil

Sesja zaręczynowa to piekielnie ciekawe wyzwanie dla fotografa. Było pięknie, cudownie …. Niepowtarzalnie i mnóstwo najszczerszych emocji.
Kilka tygodni temu szukałem zakochańców, w głowie wyobraziłem sobie piękną sesję w mega zimowym klimacie z gitarą w tle. Chętnych par było kilkaset co mnie niesamowicie ucieszyło : ) W oko “wpadła mi” Marta z Kamilem, zaproponowałem im wspólne popołudnie w fajnym klimacie. Kilka dni przed sesją napisał do mnie Kamil – o sytuacji, dzięki której ta sesja będzie niesamowicie wyjątkowa….

Pierścionek, kwiaty, najszczersze wyznania i uczucia.. Będą oświadczyny !!! Bajka !!!

Pogoda tego dnia zupełnie nie rozpieszczała, długi czas było szaro i deszczowo, śniegu praktycznie brak, tylko gdzieniegdzie mokry biały puch pokrywał pola schowane w lesie. Co z tego !! Takie emocje, spojrzenia, uczucia zupełnie nie potrzebują słonecznej pogody…

Sesja zaręczynowa- piękne emocje

Przedstawiłem plan działania, opowiedziałem trochę o mojej muzycznej niespodziance, Marta oczywiście nie wiedziała co Kamil szykuje dla niej.. Po krótkim spacerku przez błotnisty las, dotarliśmy na polane po wycince drzew. Wirtuoz gitary Gniewko, którego miałem przyjemność poznać wraz z jego już narzeczoną Kariną na jednej z sesji, zadbał o mega romantyczny klimat. Uczucia poszły w ruch, z każdą minutą napięcie rosło, emocje aż się wylewały z oczu ….

Gdy Kamil wykonał jeden z najważniejszych w swoim życiu gestów było tak gęsto od najpiękniejszych widoków, że aż mnie złapało w gardle…. Uffff . Przepięknie !!! Tego się nie da opisać, łzy, najszczersze uściski, wieczny banan czikita na twarzy Kamila i niedowierzanie w oczach Marty – Bajecznie !!

Kocham to co robię, mogę uczestniczyć w tak ważnych momentach życia wielu ludzi, być świadkiem takich pozytywów, takich najszczerszych i najprawdziwszych emocji… Sesjaa zaręczynowa Marty i Kamila była tą, która pozostanie w mym serduchu na bardzo długo.

Marto i Kamilu… Raz jeszcze gratuluję! Cudnie się na Was patrzyło ! Kochajcie się, niech Wasze oczka zawsze tak na siebie spoglądają !

 

Sesja zaręczynowa podobała Wam się? Zapraszam na niesamowitą historię zakochanych
Fotograf Krzysztof Krawczyk Memories

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *