Tektura Boho- fotograf Lodz- Ola & Dominik. Krzysztof K. memories

Tektura Boho- przyjęcie weselne zimą

Tektura Boho niesamowite miejsce na klimatyczne przyjęcie weselne w Łodzi. Miejsce urzekające ale o tym później! Na dzień dobry… Ostatnia niesamowita historia dwojga zakochańców 2019 roku! Była to dla mnie ogromna niewiadoma! Czułem, że będzie petarda ale żeby aż taka? Niewielkie przyjęcie weselne z ogromną dawką energi, uśmiechów, życzliwości i chemii w powietrzu. Działo się!

Grudniowy ślub w Łodzi

Ślub w zimę ale śniegu jak na lekarstwo… Taki paradoks! Z perspektywy czasu był to jedyny akcent śnieżny do dnia dzisiejszego, także nie można narzekać! Był śnieg, było zimno ale było niesamowicie pięknie! Szał przygotowań do sakramentalnego TAK, ostatnie poprawki, pizza w tle i ogrom pozytywów w powietrzu! Przed ślubem nie było mi dane poznać osobiście Oli i Dominika ale już od samego wejścia czułem jakbyśmy się znali… ho ho- długooooo. Najpiękniejszy widok do momentu celebracji? Zdecydowanie mina Dominika, gdy ujrzał Ole! Genialne!

Ślub tradycyjny zimą, a później grube balety w Tektura boho

Była to ekspresowa celebracja! Z racji grudniowego ślubu było dość mocno konkretnie, sakramentalny GPS na palcu, uśmiechy od ucha do ucha, przebieranie nóżkami. Tak szybko i tak w skrócie! Czas na ostatnie, grube przyjęcie weselne w Tektura Boho.

Przyjęcie weselne w Tektura Boho

Tektura Boho niesamowite miejsce z genialnym klimatem! Ile tam serducha zostało włożone żeby tak cudnie to wszystko wyglądało…Ogromna ilość pięknych detali, świec, stroików i przyjemnie udekorowanych stołów. Miejsce chilloutu, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Ręce same składają się do oklasków! Ola z Dominikiem zorganizowali niesamowicie swój dzień w tak krótki czasie, ukłony nisko, nisko. Zdecydowanie ten klimat pomógł w dobrej zabawie! Mimo niedużego przyjęcia parkiet był oazą…. Nie spokoju! Grube balety, mnóstwo zabawy przy dobrej muzyce. Działo się! Więcej, więcej!
Kochaniii było genialnie! Mimo zimowej aury ten dzień był… Piekielnie gorący! Właśnie tak powinno to wszystko wyglądać. Zabawa przednia w grudniową poświąteczną noc!
Buziole!

Serdecznie zapraszam na inną piękną historię- wesele pod namiotem

ZAMKNIJ