Sylwia & Paweł – Hotel Symfonia

Bondziorno bondziorno : )

  Śluby w środku tygodnia w centralnej Polsce to jeszcze niesamowita rzadkość, mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości to się zmieni : ) albo po prostu będzie zdecydowanie więcej ślubów Łódzko-Śląskich : ) Panowie ze Śląska, u nas w centralnej, same śliczne kobiety !! : )

  S&P zdecydowali się na porywisty first look tuż za domem, każdych zakochańców zachęcam do tego typu spotkań, piękna prywata, oczy Pana młodego mówią więcej niż setki zdjęć zrobionych w domu : )

  Celebracja piękna, a w najważniejszym momencie pierwszy raz tego dnia wyszło niesamowite słońce, cudownie oświetleni S&P powiedzieli sobie “yes aj du” : D

  Szybki przejazd do Hotelu Symfonia, w którym odbywały się balety do samego rana, niewątpliwie największą gwiazdą wesela była córka S&P, mega uśmiechnięta i ….. całuśna dziewczynka : )

  Czas sesji plenerowej, oj działo się …. korki, korki korki, dużo prywaty – pod akademikiem, w którym młodzi mieszkali, poprzez park, kończąc przy zachodzie słońca, niedaleko Olsztyna i zahaczając o nocne niebo, miotacze iskier  i mokrych zdjęć w fontannach : D

uffffff

Serdecznie zapraszam !

Fotograf Bełchatów, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Częstochowa, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Piotrków

Śledz mnie na facebooku i instagramie

Możecie mnie spotkać w takich miastach jak Bełchatów, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Częstochowa, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków .... Wszędzie ! : )