sesja

   13 stycznia 2022

   Cicha 23 Wesele i Ślub Kościelny w plenerze Justyny i Tomka

   Cicha 23 wesele – miejsce niesamowite, miejsce które skradło i skradnie jeszcze nie jedno serce… Gdy dodamy do tego jeszcze cudownych ludzi, otrzymujemy gwarancję świetnej zabawy,  cudownych emocji czy genialnego feelingu.

   Zanim dłużej o przyjęciu weselnym w cichej 23, napiszę o zakochanych… Dwa zakochane Jaroszki z ogromną dawką pozytywnych wibracji, smaku i takiej hmmm skrytej energii :). Poznaliśmy się na skype i od razu wiedziałem, ze będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sezonu i to nie ze względu na genialność miejsca cicha 23 ale ze względu na ich nietuzinkowe podejście do celebracji swojego dnia, okraszone ogromną ilością “wow”- jakie to wow? Wyobraźcie sobie listy napisane dla każdego z gości czy ślub Kościelny w plenerze.

   Brzmi nieźle prawda? To nie wszystko, było wiele genialnych smaczków, od muzyki, poprzez baristę, genialne malowanie piaskiem w trakcie podziękowania dla rodziców, tłuste balety i ogromna pozytywna ilość emocji.

   Ślub Kościelny w plenerze ale najpierw przygotowania w centrum Warszawy i w domku przy dużej stajni w Cichej 23

   Chciałem rozpocząć niczym pisanie kryminału… Warszawa, centrum miasta, godziny szczytu, brak miejsca parkingowego… Tak było! Myślę, ze to jedno zdanie absolutnie wystarczy. Po dłuższej chwili i przemarszu kilkuset metrów pojawiłem się kilka minut przed Tomkiem, który pewnym krokiem z ogromnym uśmiechem przywitał mnie tuż przed rozpoczęciem ich historii ślubnej.

   U Tomka niczym Włoskie Pendolino, szybko, konkretnie i na temat! W trakcie przygotowań główny bohater tego dnia opowiedział o oświadczynach, które odbyły się w USA, stąd oryginalna marynarka wzorowana miejscem, które uwielbiają i są bliskie ich sercu- pisałem wyżej, ze jest dużo smaczków? ; )- będzie więcej. Szybki eskejp i w drogę do domku nieopodal dużej stajni w cicha 23.

   Cicha 23 wesele i ślub Kościelny w plenerze-Tutaj obyło się bez “fakapów” z parkingiem ale pojawił się ogromny fakap z czasem… Jak to zwykle bywa nie może być idealnie godzinowo w dniu ślubu. Tym razem też nie było, mimo najszczerszych chęci… Całe szczęście Ksiądz złoty człowiek, bez problemu zgodził się na przesunięcie ślubu o dobrą godzinkę. Gdybym na swojej drodze spotykać takich “promotorów” wiary świat był by zdecydowanie piękniejszy.

   Wracając do tematu, jest Justyna, są tony uśmiechów na twarzy i pełen chill z butelką prosecco  w dłoni i najbliższymi wokół siebie. Czas gonił, delikatne podenerwowanie i ostatnie detale lądują na swoich miejscach. Przyspieszony krok i czas na najważniejsze deklaracje.

   Cicha 23 ślub kościelny w plenerze- wyjątkowe wydarzenie z niesamowitą celebracją

   Muszę Wam powiedzieć, ze był to jeden z piękniejszych ślubów jakie w życiu fotografowałem i nie chodzi o samą otoczkę. Chociaż ślub kościelny w plenerze w wyjątkowym miejscu jakim jest cicha 23 jest marzeniem wielu par ale tak naprawdę do zrealizowania, tylko potrzeba ciut więcej czasu i małej determinacji. Chodzi o samo przeprowadzenie ślubu przez wyjątkowego człowieka. Sama celebracja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze, z ogromną dawką humoru i wzruszeń i z pięknymi słowami tuż po najważniejszym TAK w życiu…

   “A teraz idźcie podziękować osobom dzięki, którym tutaj jesteście”- takie proste i takie cholernie wzruszające. Przekaz tych słów w ustach niesamowitego Księdza utkwił mi mocno… Po pięknych słowach i gestach nastąpiła ogromna moc wzruszeń, serdeczności, uśmiechów i życzliwości. Szybki przemarsz do dużej stajni i….. Cicha 23 wesele!

   Cicha 23 wesele! Przepiękny motyw malowania piaskiem, balety i… Wzruszająca moc listów

   Picnook - online blogging tool
   ZAMKNIJ