Fotograf Zgierz Krzysztof Krawczyk Memories

Dzień dobry w Świecie mojej fotografii... Jestem Krzysztof Krawczyk... Nie śpiewam... Opowiadam Waszą historię fotografiami...

Fotograf Zgierz- Wasz świat moimi oczami

Hej, cześć Kochani!

Szukacie fotografa ślubnego w Zgierzu, który zrealizuje Wasze najskrytsze marzenia? Marzy Wam się bajeczny reportaż ślubny, jednakże boicie się, że przeciętny artysta nie zrozumie Waszej wizji? Masz pomysł, jednakże nie wiesz, jak go urzeczywistnić? Mam nadzieję, że dłużej już szukać nie będziecie musieli.

Zdjęcie zdjęciu nierówne. Aby zatrzymać czas, a co za tym idzie, towarzyszące chwili emocje i uczucia, potrzebujecie fotografa, który zwraca na to wszystko uwagę w sposób nieszablonowy, uwieczni Wasz najpiękniejszy dzień i stworzy historię ślubną, do której będziecie wracali. Fotografuję w całej Polsce czy jest to Szczecin, Poznań, Łódź, Wrocław czy właśnie Zgierz, co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Zdecydowanie zakochani! Móc obserwować parę młodą, która organizuje swoje przyjęcie weselne w sposób klasyczny, czy motywem przewodnim jest ślub humanistyczny na tle gór, ślub rustykalny czy ślub na plaży, wszystkie motywy przewodnie są wyjątkowe, ale najważniejszy mianowniki każdych zakochanych jest… Miłość! Spotkajmy się w dniu Waszego ślubu i stwórzmy piękną historię z ogromną ilością poruszających, niebanalnych zdjęć.

JESTEŚMY.... ZAKOCHANI...

Ponadczasowa i niepowtarzalna fotografia- Fotograf ślubny Zgierz

Co wyjątkowego kryje się w moich zdjęciach? Każda fotografia przedstawia inną historię zakochanych. Za każdą stoi ogrom ludzkich emocji, wrażliwości i uczuć. Każda wywołuje wspomnienia. Wyjątkowe, ponadczasowe zdjęcie to coś więcej niż kawałek rzeczywistości, uchwycony na nieco grubszej kartce papieru.

Stworzenie tej jedynej, niepowtarzalnej, szczególnie ważnej dla Pary Młodej fotografii to nie lada wyzwanie. Lata doświadczenia, ogromnej wiedzy oraz umiejętności pozwala tworzyć mi wyjątkowe reportaże ślubne, którymi chcę dzielić się z zakochanymi. Być niewidoczny, a zarazem uwiecznić niepowtarzalne sytuacje. W mojej pracy ważny jest każdy, najmniejszy szczegół- Fotograf Zgierz.

Historie zakochanych – fotografia ślubna Zgierz

A jeśli o historiach mowa… Nie ma piękniejszych opowieści, aniżeli te mówiące o miłości. Fotografia ślubna Zgierz jest tutaj doskonałym przykładem… Każde zdjęcie kryje w sobie wycinek przeszłości – towarzyszące mu uczucia i emocje. Ukazuje ludzi w najbardziej intymnych sytuacjach – ze łzami wzruszenia w oczach, z drżącymi rękami, pełnych wiary, nadziei i miłości. Reportaż ślubny tworzy zwartą całość – historię zakochanych. Wyjątkowe fotografie– dograne w każdym szczególe sprzyjają przeżywaniu tej samej bajki raz po raz, od nowa… Najpiękniejsza historia zakochanych? To Wasza historia… 

Co mówią zakochani o moich zdjęciach? Czas na seans!

E K

Najlepszy fotograf Zgierz – jak wybrać i czym się kierować przy wyborze fotografa na Wasz ślub

Fotografów ślubnych w Zgierzu nie brakuje, dobry fotograf to osoba, której prace same się bronią. Szukając specjalisty od reportażu, warto zwrócić uwagę na portfolio. Oczywiście zdjęcia to nie jedyny aspekt, niesamowicie ważna jest chemia między zakochanymi i fotografem.

Kluczem do sukcesu jest również  umiejętność tworzenia historii, odpowiednie podejście, a także charakter fotografa… W sieci jest mnóstwo rankingów takich jak: Najlepszy fotograf ślubny w Zgierzu, TOP 10 fotografów ślubnych w Zgierzu i innych, czy są one warte uwagi? Myślę, że niekoniecznie, na jakiej podstawie są tworzone? Czym twórczy rankingów sugerują się? Takich informacji tam nie znajdziecie, inaczej wygląda kwestia związana z konkursami. Wybór najlepszych zdjęć ślubnych w prestiżowych konkursach opiera się na wyborze prac przez jury.

Jestem zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu fotografii ślubnej na Świecie MYWED Awards, moje prace wygrywały w międzynarodowych konkursach takich jak WPE Awards International Photography,  PROWED Award, a także jestem sześciokrotnym finalistą konkursy  International Wedding Photographer of the Year. W 2020 roku zająłem 2 miejsce w kategorii “Wedding” w najsilniej obsadzonym konkursie dronowym na Świecie. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej wziąłem udział w dyskusji “Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na Świecie” w programie “Pytanie na śniadanie”. Czy jest to dobra rekomendacja moich zdjęć, odpowiedź zostawię Wam.

Fotograf Zgierz

K

Fotograf Zgierz  Krzysztof Krawczyk Memories… Nie śpiewam, fotografuję Waszą miłość…

Planujemy wesele z klasą! Jeden z najważniejszych dni Waszego życia niech będzie tym najpiękniejszym!

Ślub na głowie i do tego planujecie wesele z klasą z ponadczasowym i epickim motywem przewodnim? To dopiero początek! Może uda mi się trochę Was zainspirować- sprawdźcie wesele Glamour, wesele w stodole czy wesele industrialne! Każdy motyw przewodni jest genialny jeśli tylko identyfikujecie się z nim i czujecie klimat Waszego przyjęcia weselnego w konkretnym stylu!

Wasz dzień niech będzie jednym z najbardziej niepowtarzalnych dni Waszego życia- fascynujący, a na pewno cudowny. To właśnie w dniu Waszego ślubu będziecie celebrować najpiękniejsze deklaracje, a zaplanowane wesele z klasą będzie tą wisienką na torcie, która sprawi niesamowitą radość z trudu i serca, które włożyliście w organizację ślubu i wesela.
Wyjątkowe wesele z wyjątkowymi zakochanymi. Macie ślub na głowie, z jednej strony organizacja ślubu i wesela zabiera Wam mnóstwo czasu, choć pewnie przyznacie mi rację… Planowanie wesela jest po prostu przyjemne!

Kochani zakochani… Do zobaczenia u Was na Waszym wymarzonym ślubie w Zgierzu!

 

ZAMKNIJ